Meedialeht
Vali raport X

MF PROJEKT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

491 külastajat

1 jälgija

MF PROJEKT OÜ tugevale teisele kvartalile järgneb pankrotimenetlus!

Veidi alla 6 aastat tegutsenud MF PROJEKT OÜ (varasemalt RESPIUM OÜ) palkas endale veel aasta alguses juurde mitu töötajat ning asus käivet kasvatama. Tänaseks on aga võlausaldaja sisse andnud ettevõtte pankrotiavalduse ning see on ka menetlusse võetud.

Mart Liinat‘i juhitav MF PROJEKT OÜ tegu mullu käivet üle 26 000 euro. Seda pole küll palju, aga ettevõttes töötas toona ka ainult 1 inimene. Tänavu aasta esimeses kvartalis oli aga töölisi juurde palgatud ning kollektiivis oli kokku 8 hinge. Esimese kolme kuuga tehti tehinguid veel vaid 4 980 euro eest, kuid teises kvartalis oli MF PROJEKT OÜ müügitulu juba 65 875 eurot. Paar töötajat oli selleks ajaks küll lahkunud kuid tundus, et äri on käima tõmmatud.

Saate selles ise veenduda, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Tänaseks on aga firma jäänud riigile võlgu ligi 10 000 eurot maksuraha ning kuna pankrotimenetlust on alustatud võlausaldaja algatusel võime eeldada, et firmal on ka tasumata jäänud arveid. Viimane majandusaasta aruanne laekus ettevõttelt 2014. aasta kohta, seega on raske öelda, mis täpselt juhtus.

Kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks toimub 15. oktoobril, algusega kell 11:00 Tallinna kohtumaja saalis nr 3007 III korrusel.

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid