Meedialeht
Vali raport X

LUMINOR BANK AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 178 külastajat

276 jälgijat

Monika Peetson lahkus LUMINOR BANK AS-i juhatusest

Jaanuari esimestel päevadel on LUMINOR BANK AS-i juhatusest lahkunud Monika Peetson, kes jõudis organisatsiooni eesotsas olla vaid napilt üle 3 kuu. Juhatuse uueks liikmeks sai Andrius Načajus, kes varem pole Eestis ühegi firma käekäigu eest vastutanud.

Tänase nimega LUMINOR BANK AS alustas juba aastal 2006 ning ettevõte on kandnud ka nimesid DNB LIISING AS, DNB NORD LIISING AS, DNB PANK AS. LUMINOR BANK AS-i nime sai ettevõtte Nordea ja DNB Panga ühendamisel 2017. aastal.

Eelmise aasta III kvartalis oli pangas tööl 625 inimest ning nende eest käidi kolme kuu jooksul tööjõumaksudena välja 2,7 miljonit eurot. See tähendab, et keskmine brutopalk firmas oli samal ajal 2 500 eurot kuus.

Panga juhatuses löövad tänase seisuga kaasa veel Gunnar Toomemets ja Sander Klaos.  Gunnar Toomemets alustas ettevõtete juhtimisega juba 2002. aastal ning muuhulgas on ta olnud SWEDBANK LIISING AS-i ja EESTI PANGALIIT MTÜ eesotsas. Juhitööga alustas ta juba 27- aastaselt ning ühtekokku on ta jõudnud olla 6 firma juhatuses. 

Sander Klaos alustas organisatsioonide juhtimist 2018. aastal veidi enne oma 36. sünnipäeva. Lisaks LUMINOR BANK AS-ile on ta ka UUS-SADAMA 11 OÜ ja LUMINOORED MTÜ juhatuses. 

Kummalise kokkusattumusena on panga juhatuse uus juhatuse liige Andrius Načajus juhatusse astumise päeval vahetanud ka eesnime. Mis oli tema endine nimi? Kasuta Inforegistri täislahendust ja uuri välja!

Kõik artiklid