Meedialeht
Vali raport X

NEWLANDER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

224 külastajat

2 jälgijat

NEWLANDER OÜ – 2017. aasta lõpus uus juhatus ja kohe võlad

NEWLANDER OÜ on puidu ja ehitusmaterjalide vahendamise valdkonnas tegutsenud vaevalt poolteist aastat. 2017. aasta algas ettevõtte jaoks suhteliselt kesiselt, aasta teises pooles tehti 99% kogu käibest! Seda ilma töötajateta – umbkaudu 400 000 eurot, mis on iseenesest suurepärane tulemus.

Ettevõtte juhatus lahkus aga juba septembris ja ettevõte liikus Sander Virro* kätte, kes vaid mõned kuud hiljem  nagu kuuma kartuli edasi sokutas. 

24.11.2017 anti ettevõte Carl Kink‘i juhtida ja vaevalt jõudis uus peremees valdustega tutvuda, kui ettevõttele tekkis kopsakas, üle 70 000 eurone maksuvõlg ja esitamata jäid deklaratsioonid. Võiks ju öelda, et tegijal juhtub mõndagi ja alguse asi ning andkem aega atra seada jne. Carl Kink’il** on aga neid seadistamata atrasid juba omajagu ja paranemist ei paista.

NEWLANDER OÜ endise juhatuse liikme, kes tänaseks on äritegevusest taandunud, teine ettevõte on muide samuti tänaseks Carl Kinki valduses. 

Millest on see tingitud, kas juhist või majanduskeskkonnast või millestki muust? Ettevõte pole veel õieti jõudnud jalgu alla võtta ning hetkeseis paneb küsima, kas võtabki? Mis saab NEWLANDER OÜ-st edasi? 

Kõik artiklid