Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

NIKAL TRAVEL OÜ: Tegevusaruanne 2017

Nikal Travel OÜ põhitegevusalaks on reisiteenuste osutamine väljaspool Eestit, sh tellimus- või liinilendu sisaldavate pakettreiside koostamine, nende müügiks pakkumine ja müük. Ettevõte tegutseb reisikorraldajana, pakkudes peamiselt grupireise Türki, mis on ühtlasi üheks peamiseks teenuseks ja sihtkohaks. 2017. aasta jooksul on ettevõte sihtkohtade seas ka Araabia Ühendemiraadid, Hispaania, Itaalia, Horvaatia, Portugal, Tai ja Hiina. Uute sihtkohtadena alustati reise Mauriitiusele ja Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse.

Nikal Travel OÜ loodi 19.03.2013 ning selle 100%-lise osalusega ainuomanik on Nikal Travel Group B.V. asukohaga Rotterdamis, Hollandis.

Nikal Travel OÜ koostatud pakettreisid sisaldavad edasi-tagasi lendu, majutust, reisisaatja teenuseid ja ekskursiooniprogrammi koos sissepääsudega vastavalt reisiprogrammile. Pakettreiside peamiseks sihtrühmaks on kultuuri- ja puhkusereisi ühildamist nautivad erakliendid, mistõttu reisiprogrammi koostamisel on pööratud enim rõhku sihtkoha vaatamisväärsuste külastamisele võimalikult mugavalt ning meeldejäävalt.

Reisid toimuvad kõrghooaja väliselt, peamiselt kevadel ja sügisel, mil ilmastikutingimused on enim sobilikud ekskursioonidest osa võtmiseks.

Hooajalisust arvestades eristatakse kahte reisihooaega – septembrist detsembrini ja veebruarist maini.

Nikal Travel OÜ kaudu reisis 2017. aasta jooksul 2916 inimest, reisiteenuste (sh reisikindlustuse) kogukäive moodustas 1 914 009 eurot, mis on 237 reisija võrra vähem kui 2016. aastal. Kogukäive on tõusnud ca 9%. 2017. aasta kevad- ja sügishooajal toimusid 13 ringreisi marsruuti Türki ja Põhja-Küprosele, samuti toimusid ringreisid Hiinasse ja Indiasse, Portugali, Itaaliasse, Horvaatiasse, Hispaaniasse, Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse, Mauriitiusele, Austriasse ja Araabia Ühendemiraatidesse. Reisijad jagunesid: Hiina – 117, Tai – 22, Portugal – 50, Itaalia – 33, Horvaatia – 145, Araabia Ühendemiraadid – 203, Hispaania – 86, Mauriitius – 33, Austria – 36, USA ja Kanada – 43, Türgi – 240 reisijat ja Põhja-Küpros 1908 reisijat. Võib täheldada, et enim on kahanenud Tai, Itaalia, Portugali, ja Hispaania reisijate arv, ent rohkem reisijaid on olnud Araabia Ühendemiraatidesse, Põhja-Küprosele ja Hiinasse. Hästi võeti vastu reisid Ameerikasse ja Mauriitusele.

Maailma Turismiorganisatsiooni (UNWTO) andmetel on välisturism maailmas 2017. aastal kasvanud 6,7%, mis ületas kõiki eelnevaid prognoose ja on ühtlasi viimase 7 aasta parim näitaja. Aasia ja Vaikse ookeani piirkonda reisjate arv kasvas 5,8%, Ameerikasse 2,9%, Aafrikasse 7,8% ja reisimine Lähis-Idasse kasvas 4,8%. Reiside arv Euroopasse kasvas 8,4%. Ühtlasi oli Euroopa selle näitajaga nii absoluutarvudes kui ka protsentides kõige suuremat kasvu näidanud regioon maailmas. Kõige rohkem kasvas reiside arv Euroopa populaarseimasse piirkonda – Lõuna-Euroopasse (12,6%). Reiside arv Lääne-Euroopasse kasvas 6,6%. Nende kahe piirkonna suur kasv on seotud sellega, et 2016.a.olid nende tulemused tagasihoidlikud, kuna reiside arv Prantsusmaale, Belgiasse ja Türki vähenes (tulenevalt terroriaktide järelmõjudest, Türgis ka Vene turistide arvu tugevast langusest).Reiside arv Põhja-Euroopa piirkonda ning Kesk-ja Ida-Euroopasse kasvas 2017.aastal 5%.

Eesti elanikud külastasid erinevaid välisriike 3,7 miljonil korral ja tegid 5% rohkem reise kui 2016. aastal. 80% reisidest tehti Euroopa Liidu riikidesse ning see arv jäi eelmise aasta tasemele. Võrreldes 2016. aastaga reisisid eestimaalased puhkusepaikadesse märksa rohkem. Bulgaariasse ja Kreekasse tehtud puhkusereiside arv suurenes vastavalt 17% ja 11%. Horvaatiasse tehtud reiside arv on suurenenud juba seitse aastat järjest ning on kümne aastaga kolmekordistunud. Pärast 2016. aasta langust kogusid taas populaarsust Türgis ja Egiptuses asuvad puhkusepaigad: sinna reisiti vastavalt 35% ja 75% rohkem.

Kuivõrd eelmistel aastatel tehtud prognoosid eestimaalaste reisieelistuste suhtes on pidanud paika, jätkas Nikal Travel OÜ 2017. aastal oma põhisihtkohana tellimusreise Põhja-Küprosele, andes võimaluse reisijatel nautida eelmisel hooajal tutvustatud sihtkohta, säilitades sama hinnaja kvaliteedisuhte, millega ringreisidel ollakse harjunud. Pidades silmas klientide kasvavat huvi erinevate uute sihtkohtade osas, on Nikal Travel OÜ teinud tooteportfelli laiendused võrreldes 2016. aastaga. Uute sihtkohtadena tutvustati ringreisi Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse ning suvitussihtkohana Mauriitiust. Kokkuvõttes kujunes 2017. aasta Nikal Travel OÜ edukaks ja ettevõtte müügitulu kasvas kuid ei jõudnud veel järele 2015.a saavutatud käibenumbrile.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Ehitajate tee 114

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

NIKAL TRAVEL OÜ Storybook

NIKAL TRAVEL OÜ seosed veebis

Veebisügavustest NIKAL TRAVEL OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

NIKAL TRAVEL OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Maria Ignatenko (10.12.1989) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID > Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab

0.01
NIKAL TRAVEL OÜ
Registrikood: 12440939

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
Rohkem lugusid > Laadin.. Laadin..

Hinda ja kommenteeri firmat

NIKAL TRAVEL OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga