Meedialeht
Vali raport X

NPM SILMET OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

11 179 külastajat

312 jälgijat

NPM SILMET OÜ juht vabastati ametist

USA omanikfirma vabastas ametist Sillamäel väärismetalle tootva ettevõtte NPM SILMET OÜ pikaaegse juhi Signe Kase, vahendab Postimees.

Signe Kask alustas äritegevusega 7 aastat tagasi, olles ise siis 40-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2011 ehk aega, kui majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Täna paneb Signe Kask leiva 433 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1040 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes NPM SILMET OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1040 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 10 604 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1040 eurot bruto, maksab ta ettevõttes NPM SILMET OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 10 604 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Signe Kask on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 4,59 miljonit eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 6,21 miljoni ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 63,04 miljonit eurot.

Kui vaatame, kuidas Signe Kask siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas NPM SILMET OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: “Muude anorgaaniliste põhikemikaalide tootmine”. NPM SILMET OÜ on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 100% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 51,24 miljonit eurot (2017 a.) ning konkureerides samas 0 ettevõttega.

Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Kemikaalide tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Tööstusgaaside tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Värvainete tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Muude kemikaalide tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Väetiste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all