Meedialeht
Vali raport X

OKKELOWE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

304 külastajat

3 jälgijat

OKKELOWE OÜ läks romulasse

OKKELOWE OÜ alustas peaaegu 6 aastat tagasi. Tänaseks on asjalood aga nii kaugel, et firma eesotsas on tankist ning esitamata on hulk maksudeklaratsioone. Üllataval kombel ühegi võlgnevust osaühingul vähemalt meie teada ei ole.

Mullune majandusaasta aruanne on veel esitamata, kuid 2016. aastal jäi firma 275 627 euro suuruse käibe juures 12 446 euroga plussi. Nii, et asi polnudki toona kõige hullem.

Esitatud maksudeklaratsioonide põhjal on 2017. aastal hakanud aga allamäge minema ning deklareeritud käive on kukkunud, kasumist pole meil aga aimugi.

OKKELOWE OÜ valdkond on spetsialiseerimata hulgikaubandus. Samas valdkonnas tegutseb 2018. aasta seisuga kokku 1718 ettevõtet, mis annavad tööd kokku 3 449 inimesele ja kogu sektori tänavune käibeprognoos on 1,24 miljardit eurot. OKKELOWE OÜ sellel peol paraku kaasa ei löö.

OKKELOWE OÜ värske juhatus

19. oktoobrist on OKKELOWE OÜ üks ja ainuke juhatuse liige Alexander Urmas Vest.

Vest alustas äritegevusega juba 16 aastat tagasi, olles tol ajal 27-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 305 ettevõtet, millest täna on 195 ettevõtte juhatuses. Paraku on 150 tema juhitavat äri hoiatavalt punase Krediidiskooriga.

Kusjuures, kätt on Alexander Urmas Vest proovinud kõikvõimalikes sektorites alates trükitööstusest ja lõpetades maastikuhooldusega. Ükski ettevõte pole tema juhtimisel aga eluvaimu sisse saanud.

Alexander Urmas Vest on ka usaldusosanik ettevõttes CORPORATES UNITED UÜ, mis tegeleb muu mujal liigitamata teenindusega. Kõikidest tema äridest saab eriti hea ülevaate, kui kasutada Inforegistri täislahendust. 

Kõik artiklid