Meedialeht
Vali raport X

MONTERING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

237 külastajat

Paistab, et keegi ei hoolinud MONTERING OÜ pankrotist

Veidi alla 2 aasta tegutsenud MONTERING OÜ kehvast saatusest kirjutasime juba septembri lõpus, mil firma pankrotiavalduse menetlust ähvardas raugemine. Toona küsiti menetluse jätkumiseks 4 000-eurost deposiiti ning paistab, et keegi seda maksma ei soostunud.

Seetõttu on firma pankrotiavalduse menetlus lõpetatud ja pankrot jäi raugemise tõttu välja kuulutamata. Toomas Pikk‘a juhitav MONTERING OÜ-l jäi riigile tasumata 768 euro väärtuses maksuraha. See ei ole kindlasti sedasorti summa, mille peale riik suuri krokodillipisaraid peaks poetama hakkama ning kõige tähtsam on see, et firmal ei oleks avalikustamata jäänud eravõlgasid. Kusjuures möödunud korral, kui sellest osaühingust kirjutasime, oli maksuvõlg veel 333 euro suurune.

Kuna suhteliselt noor ettevõte pole esitanud möödunud aasta majandusaasta aruannet, ei ole meil ettevõtte finantsnäitajatest suurt midagi rääkida. Kuni selle aasta aprilli keskpaigani juhtisid ettevõtet Toomas Pikk ja Andrus (kes täna ühtegi firmat ei juhi). Tänaseks on osaühingu juhatusse alles jäänud vaid ToomasMONTERING OÜ on ka ainus firma, mida mees veel juhib. Tema varasemast ettevõtluskarjäärist saate hea ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Muude ehituspuusepatoodete paigaldus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Lammutamine ehitusplatsidel / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Ehitusplatside puhastus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Maaparandustööd / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kaeve- ja mullatööd / On jälgimise all Ei ole jälgimise all