Meedialeht
Vali raport X

REGISTER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

119 743 külastajat

191 jälgijat

PARTNERWEB on tööandja tegelikku usaldusväärsust näitav tööportaal

Hunte lambanahas siin kartma ei pea, sest ettevõtte tegelik olemus on Partnerweb keskkonnas üheselt nähtav. See on turvalisuse ja õiglase konkurentsi tööportaal, kus tugev eelis on antud neile tööpakkujatele, kes ka tegelikult jätkusuutlikud on. Tööotsija leiab siit turvatunde, sest „näeb pildi taha“ ning säästab seeläbi oluliselt oma aega ja närve. Partnerweb’i loomisel on mõeldud nii tööpakkujale kui tööotsijale, pakkudes esimesele konkurentsieelist ja teisele kindlustunnet.

PARTNERWEB tööpakkujale – aus konkurentsieelis

Tänases olukorras konkureerivad tööpakkujatena kõrvuti võrdsetel alustel nii pikaajalise vaatega kui “kiirelt rahadega minema” mentaliteediga ettevõtted, nagu selgus meie väikesest, kahe tuntuima tööportaali tööpakkujate analüüsist. Lahendusena tõime turule Partnerwebi, kus erapooletu usaldusväärsuse hinnangu taustal saab Tööandja tõsta esile oma brändi koos firmagraafikaga. Inforegistri automaatika ja tööandja brändi lehe kasutajasõbralik ülesehitus teevad oma tööandja brändi esiletoomise väga lihtsaks. Tööandja profiilil on kuvatud kõik vajalikud andmed loogilises järjekorras ning lisaks on kohe näha ka kaart, mis hõlbustab tööotsijatel valiku tegemist.

Tööandjal on lihtne saada ülevaadet, kui palju on profiiliga tutvutud ja kui mitu inimest on tööandja jälgimisse lisanud.

Töökuulutusi saab teenuse raames lisada piiramatult ja neid näidatakse ettevõtte profiilil Inforegistris kõigile vaatajatele – taustauuringu tegijatele.

NÄIDE tööandja brändist:

Täna on Partnerwebis juba esindatud 15 289 tööandjat. Ei tasu rongist maha jääda, sest Partnerwebis saad esile tõsta oma usaldusväärsust ning piiramatult töökuulutusi lisada. Telli oma tööandjabrändi teenus siit!

Kui tahad küsida, kuidas Inforegistri teenuseid (sh tööandjabrändi) tööle panna, siis saad tellida koolituse/kohtumise otse või üle veebi:

tellin tasuta koolituse

Tööotsija, loe edasi allpool, kuidas Sina saad leida parimad tööpakkujad:

Inforegistri Krediidiskoori ja riskiklassid

PARTNERWEB tööotsijale – turvalised valikud

Arukas töötaja hindab ausat ning läbipaistvat tööandjat. Partnerwebis on iga tööandja profiilil näha Krediidiskoor, mis on potentsiaalsetele tööotsijatele heaks usaldusnäitajaks. Kui tööandja on Eesti Võlausaldajate Liidu liige, on profiilil näha ka vastav sertifikaat. Siiani pidi ja teistes tööportaalides peab tööotsija senini kobama pimesi, teadmata ettevõtete tausta ning tegelikku usaldusväärsust. Partnerweb’i ellukutsumise üks eesmärke oli ka kaitsta tööotsijat ja muuta tõsiselt probleemsetel tööandjatel töötajate meelitamine võimalikult ebamugavaks.

Partnerweb ei lase tööotsijal valikut tehes nii lihtsasti kahtlase ettevõtte libeda jutu õnge minna – Krediidiskoori näidik on nagu valgusfoor tööpakkuja profiilil, erapooletute äriandmete alusel annab see teaduspõhise hinnangu, kas ettevõte suudab täita oma kohustusi järgneva 12 kuu jooksul? Miks see aga tähtis on? Loe, milliseid üllatusi pakkus selles osas isegi iseenesestmõistetavalt turvaliseks peetud Töötukassa tööportaal.

Ei ole enam vaja otsida ja külastada kümneid internetilehekülgi, saamaks teada, mis tööd pakkuva ettevõttega tegelikult toimub ja kas see on olemas ka aasta pärast? Inforegistrist ja Partnerweb’ist koos leiab tööotsija vastuse – nii äritausta info kui tööpakkumise teema on koondatud ning atraktiivselt esitletud.

SURFAN TÖÖPAKKUMISTE SEAS JA SISESTAN OMA CV

Ja aina paremaks läheb!

Varsti on Partnerwebi lisandumas ka juhatuse liikmete profiilid, mis võimaldavad tutvuda firma taga seisva ettevõtja ajaloo ja äriedukusega. Partnerweb viib kokku teadliku tööotsija ja teda vajava ausa ja läbipaistva tööandja. Nii arendame ja edendame ühtlasi ka tööjõuturu läbipaistvust.

TELLIN TÖÖANDJABRÄNDI TEENUSE

 

Tööotsija, tee endale Partnerwebi kasutaja ja sisesta oma CV

Kõik artiklid