Meedialeht
Vali raport X

PHONESERVICEPOINT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

668 külastajat

2 jälgijat

PHONESERVICEPOINT OÜ pankrotimenetlust ähvardab raugemine

4 aasta eest asutatud PHONESERVICEPOINT OÜ untsu läinud ärist kirjutasime juba septembri esimeses pooles, mil firma suhtes oli menetlusse võetud pankrotiavaldus. Tänaseks on asjalood arenenud nii kaugele, et ettevõtte pankrotimenetluse jätkumiseks on tarvis maksta deposiiti.

PHONESERVICEPOINT OÜ on üks kolmest telefonide parandamisega tegelevast ettevõttest, mida juhivad Ksenija Shinwari ja Kheiber Shinwari. Kõnealuse firma eesotsas on Kheiber ShinwariKsenija juhib MYPHONEPOINT OÜ-d, mille pankrotimenetlus lõppes raugemisega septembri lõpus ning PHONEXPERT OÜ-d, mis on asutatud käesoleva aasta juuni lõpus. Viimases pole veel äritegevusega pihta hakatud. Kõikidest neist ettevõtetest saate veelgi detailsema ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

PHONESERVICEPOINT OÜ-l on tasumata umbes 500-eurone maksuvõlg ning esitamata on jäänud üks käibedeklaratsioon ning üks tulumaksudeklaratsioon. Kohus on teinud ettepaneku võlgnikule, võlausaldajatele või kolmandatele isikutele kas üksi või eelmainitutega koos tasuda kohtu deposiiti PHONESERVICEPOINT OÜ pankrotimenetluse jätkamiseks 2 000 eurot hiljemalt 10 kalendripäeva jooksul alates määruse kättetoimetamisest.

See tähendab, et raha tasumiseks on aega 22. oktoobrini.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid