Meedialeht
Vali raport X

PM20 OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

386 külastajat

1 jälgija

PM20 OÜ pankrotimenetlust ähvardab raugemine

PM20 OÜ on kõigest alla 2 aasta tegutseda jõudnud ettevõte, mis tänaseks on sattunud juba pankrotiveerele. Kahjuks on aga isegi firma pankrotini jõudmine küsimärgi all, kuna menetluse jätkumiseks on vaja maksta deposiiti.

See tähendab reeglina seda, et äriühingusse ei ole enam isegi nii palju vara järele jäänud, et pankrotimenetluse kulusid katta. Sestap ei ole ka võlausaldajatel suurt lootust enda raha näha. Antud hetkel ei ole PM20 OÜ suhtes Inforegistris ühtegi võlausaldaja võlanõuet ka õnneks avaldatud, kuid see ei tähenda, et kusagil kellegi arved tasumata ei pruugi olla.

Erkki Kaar‘e juhtitaval PM20 OÜ-l on jäänud riigile tasumata 2 810 euro väärtuses makse ning esitamata on jäänud ka üks tulumaksudeklaratsioon. Erkki ülejäänud kahel ettevõttel (H KAKS O OÜ ja ARTAUTO PÄRNU OÜ) probleeme ei ole.

PM20 OÜ-s deklareeriti viimati käivet veel käesoleva aasta kolmandas kvartalis 541 euro eest. Selleks ajaks osaühingus enam töötajaid arvel ei olnud. Teises kvartalis oli deklareeritud käivet 12 666 euro eest ning toona oli firmas veel 4 töötajat, seega oli kukkumine päris järsk.

Firma finantsnäitajatest saate veelgi detailsema ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Kõigil asjast huvitatud osapooltel tasub aga teada, et firma pankrotimenetluse raugemise vältimiseks tuleb tasuda 3 000-eurone deposiit ning aega on selleks antud 29. oktoobrini.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

 

Kõik artiklid