Meedialeht
Vali raport X

TRIGON DAIRY FARMING ESTONIA AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 294 külastajat

73 jälgijat

Põllumajanduse tippjuht 2019 on Margus Muld

TRIGON DAIRY FARMING ESTONIA AS-i juht Margus Muld kuulutati põllumeeste konverentsil tööstsuharu tänavuseks parimaks tippjuhiks, vahendab Delfi Ärileht.

Margus Muld alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 30-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2005 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 19 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 7 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Tervelt 168 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Margus Muld on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1299 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes VÄÄTSA AGRO AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 28 939 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1100 eurot bruto, maksab ta ettevõttes KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 11 098 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Margus Muld on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 3,5 miljonit eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 3,46 miljoni ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 15,76 miljonit eurot.

Kõik artiklid

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Ärinõustamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Peakontorite tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Suhtekorraldus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all