Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Priit Urm: Persoonilugu

Priit Urm alustas äritegevusega 5 aastat tagasi, olles ise siis 30-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2014 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Priit Urm

Priit Urm on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Priit Urm viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnas Varem juhtinud ettevõtteid tk Täna juhib ettevõtteid tk
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 0 1
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 0 1
Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine 0 1

Väärtuse loomine

Täna saab 3 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Priit Urm on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 650 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ARCHOUSE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 650 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 650 eurot bruto, maksab ta ettevõttes ARCHOUSE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Priit Urm on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 23 210 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 37 777 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 677 587 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Priit Urm äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet MYROOM OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: “Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus”. Seal konkureerib ta 1040 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,06 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 104 852 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Priit Urm pole tahtnud kõrvale jääda ning on käivitanud ühe veebipoe. See veebipood kuulub ettevõttele MYROOM OÜ, mis tegi viimasel majandusaastal (2017) käivet 104 852 eurot ja teenis kasumit 22 protsenti käibest.

Eksportöör

Priit Urm ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Priit Urm on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe – rõõm on siin meie poolel!Priit Urm on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes omaniku rollis. Pankrotipesast KESKLINNA EHITUS OÜ jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 0 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Kõigist Priit Urm poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Priit Urm kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Priit Urm isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 675 724 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Priit Urm ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Priit Urm ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Priit Urm täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Priit Urm on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine
  • Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

ARCHOUSE OÜ Storybook

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Rästiku tn 6

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

ARCHOUSE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest ARCHOUSE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Storybook soovitab

0.9
ARCHOUSE OÜ
Registrikood: 14016602

ARCHOUSE OÜ teadaanded ja kuulutused

Töövaidluskomisjoni kutse kättetoimetamise teade

07.06.2019
Töövaidluskomisjoni kutse kättetoimetamise teade
Avaldamise algus: 07.06.2019
Avaldamise lõpp: istungi toimumisest üks kuu
Tööinspektsioon  avaldab teadaande töövaidluse lahendamise seaduse (TvLS) § 24 ja tsiviilkohtumenetluse seadustiku (TsMS) § 317 lõike 3  alusel.

Töövaidluskomisjon kutsub isiku, Archouse OÜ (registrikood: 14016602), töövaidlusistungile. VOLODYMYR SAVCHUK (isikukood 36809150059) esitas 03.06.2019 töövaidluskomisjonile avalduse, Archouse OÜ (registrikood: 14016602), vastu töölepingulise suhte tuvastamise, töölepingu erakorralise ülesütlemise tuvastamise, töötasu, kasutamata põhipuhkuse hüvitise ja hüvitise nõudes.

Töövaidluskomisjoni istung töövaidlusasjas 4-1/1321/19 toimub 26.06.2019 kell 12.30, aadressil Mäealuse 2/3, Tallinn.Töövaidluskomisjon annab Teile avaldusele vastuse esitamiseks tähtaja hiljemalt töövaidluskomisjoni istungil. Töövaidluse lahendamise seaduse (TvLS § 37 lg 3) ja tsiviilkohtumenetluse seadustiku (TsMS 394 lg 2) alusel Teile teatatakse, et oma vastuses peate teatama, kas Te tunnistate nõuet, millised on Teie vastuväited avaldusele, milliste tõenditega Te oma vastuväiteid põhjendate ning mida Te iga tõendiga kinnitada tahate, tunnistajate nimed ja postiaadressid ning mis asjaoludel tunnistajad ütlusi teavad anda.

Teile teatatakse ka, et istungile ilmumata jätmisel tuleb Teil töövaidluskomisjonile õigeaegselt teatada ilmumata jätmise seaduslikest takistustest (TvLS § 42 lg 3TsMS § 422). Teid hoiatatakse, et vastustaja mõjuva põhjuseta istungile ilmumata jätmisel võib töövaidluskomisjon lahendada vaidluse vastustaja kohalolekuta või lükata avaldaja taotlusel istungi edasi (TvLS § 42 lg 6). Protsessiosalisel tuleb istungile kaasa võtta isikut tõendav dokument, esindajal ka volitusi tõendav dokument.

Töövaidluskomisjoni istungi kutse loetakse kättetoimetatuks 15 päeva möödumisel teate väljaandes Ametlikud Teadaanded ilmumise päevast (TsMS § 317 lg 5). 
 
Tööinspektsioon
Mäealuse tn 2/3, Tallinn
Telefon: 626 9400
E-post: ti@ti.ee
Teadaande number 1480665
Lae veel teadaandeid

Soovitame sarnaseid artikleid

Hinda ja kommenteeri firmat

ARCHOUSE OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga