Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

PURUSTAJA OÜ: Nutulugu

Selle ettevõtte profiilil asub NUTULUGU, mis tähendab, et Võlausaldaja meel on mõru ja ta nutab. 😢

TÄHELEPANU! Inforegister soovitab hoiduda koostööst PURUSTAJA OÜ-ga, kui koostöövõimetu ettevõttega, kes ignoreerib oma kohustusi ja Võlausaldaja püüdlusi kontakti saada. Võlausaldajatele tekitatud kahju kokku on juba 710,48 EUR.

Võlgnevuste tekkimisel oli PURUSTAJA OÜ juhtide ringis Aivar Uljas, kes alustas ettevõtlusega tegevusvaldkonnas: Lammutamine – 14 aastat tagasi 34 aastaselt. Tema poolt juhitavate ettevõtete jooksva aasta käive (2018) oli kokku 33.02 tuhat EUR-i ja tööl oli kokku 1 inimene, kelle keskmine brutotöötasu oli 1315 EUR/kuus.

Aivar Uljas tegutseb täna ettevõttes AWD TRADER OÜ, mis tegi käivet IV kvartalis 2018.a – 13365 EUR ja küllap fööniks tõuseb taas tuhast, kui Võlausaldajad oma usalduskrediiti lahti hoivad.

 

Purustaja OÜ kommentaar:

ME antud arvet kohe kindlasti ei tunnista

Purustaja OÜ ei puutu nõude loovutamisse või üleandmisse Kreedixile – see on puhtalt kahe osapoole vaheline asi.

Kreedix presenteerib ennast professionaalse krediidihalduse ettevõttena. Samas on nad eelnevalt meile loopinud asjasse mittepuutuvaid VÕSi viiteid ning nüüd lasknud teil sama teha – selline õngitsemine on ilmselge märk ebaprofessionaalsusest.

Kui nõude loovutamine või üleandmine tähendas Võlausaldaja  jaoks nõude allahindlusega müümist, siis olete seda teinud ilmselt Kreedixi ebaprofessionaalse soovituse või pealekäimise peale.

Oleme ka eelnevalt Kreedixile teada andnud, et meie ei ole neilt mingit menetlemist tellinud.”

Parimat,

Kuido Kaskla

Purustaja OÜ

 

Kreedix OÜ vastus kommentaarile:

Täname tagasiside eest!

Meie ettevõtte töötajad on oma valdkonnas väga staažikad (enam kui 10 aastat) ja nad on alati valmis kuulama kõiki õigustatud põhjendustega etteheiteid, süüdistusi või ettepanekuid millest õppida, et pakkuda oma klientidele alati parimat õiguslikku kaitset. Selleks oleme näiteks ka loonud Eesti Võlausaldajate Liidu, millel on tuhandeid liikmeid, teeme tihedat koostööd Majanduskuritegude Bürooga, Prokuratuuriga, Maksuametiga, osaleme ümarlaudades ja panustame ekspertidena seadusloomes jms.

Kuid kahjuks ei ole meil võimalik õppida süüdistusest, milles väited on üksnes rikastatud omadussõnadega, kuid mitte ainsatki viidet põhjendustele või Teie tõendustega tõele.

Me seisame ausa ja läbipaistva majanduse eest ja selleks oleme loonud uue veebikeskkonna STORYBOOK, mis aitab ühiskonnas levitada sõna. Sealjuures ka Teie sõna (loe: tõde), et ka teised tulevased Võlausaldajad teaksid Teie seisukohti nende ettevõtjate suhtes, kes soovivad oma õiguste eest seista – seda juhul kui Teie oma ettevõtetes nende ees oma kohustusi rikute.

PS! Olen vaid ühe kontakti kaugusel, et teha Teiega kokkulepe, juhul kui Teile mõte kokkuleppest sobivaks muutub.

 

Võlausaldaja: Tule anna oma panus läbipaistvamasse majandusse- anna üles need võlglased, kelle tõttu on tulnud Sul kahju kannatada: https://ir.ee/avaldan-nouded/

Võlgnik: Sõlmides maksegraafiku, täname Sind Võlausaldaja nimel – kaob mask ja kustub Nutulugu: https://ir.ee/maksegraafik/

 

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Pärnu mnt 160j

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor riskantne

Reiting: 1

PURUSTAJA OÜ Storybook

PURUSTAJA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest PURUSTAJA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

PURUSTAJA OÜ toetused KIK-ilt

Logo
Kärstna töökoda-olmehoone lammutamine
01.08.2013
Projekti nimi: Kärstna töökoda-olmehoone lammutamine
Fond: Keskkonnaprogramm (KP)
Projekti maksumus: 32 037,00 €
Projekti finantseering: 16 018,00 €
Alguskuupäev: 01.08.2013
Lõpukuupäev: 30.11.-0001
Aasta: 2013
Projekti lühikirjeldus: Projekti eesmärk on lammutata lagunenud ja kasutustest välja langenud hoone, mis avaldab keskkonnale ja ümbritsevale maastikule negatiivset mõju. Hoone on ebafunktsionaalne, kasutusest maas ning tugevalt amortiseerunud. Oluliselt paraneb maastikupilt, kuna kinnistu paikne ilusa Loodi-Helme tee ääres ning vaevalt 500 m kaugusel on kaitsealune Kärstna park.

PURUSTAJA OÜ võidetud hanked

Logo
„Paldiski mnt 84b lammutustööd”
12.12.2016
Projekti nimi: „Paldiski mnt 84b lammutustööd”
Projekti tellija: Tallinna Linnavaraamet
Projekti tellija registrikood: 75023757
Tüüp: LM
Avaldamise kuupäev: 12.12.2016
Esitamise kuupäev: 22.12.2016
Projekti lühikirjeldus: Riigihanke esemeks on Paldiski mnt 84b hoone lammutustööd. Objektiga tutvumise tähtaeg ja koht: 20.12.2016 kell 13:00 Paldiski mnt 84b, Tallinn. Eelregistreerimine hankija kontaktisiku elamumajanduse ja varahalduse osakonna projektijuhi Martin Siimeri telefonil 640 4508 või e- postiga martin.siimer@tallinnlv.ee
Lepingu maksumus: 11 200,00 €
Lepingu tegelik maksumus: 11 200,00 €
Aeg: DAYS: 30
Logo
Võhma linn Tallinna 10 elamu lammutusprojekti koo...
13.06.2016
Projekti nimi: Võhma linn Tallinna 10 elamu lammutusprojekti koostamine ja lammutustööd
Projekti tellija: Võhma Linnavalitsus
Projekti tellija registrikood: 75022580
Tüüp: LM
Avaldamise kuupäev: 13.06.2016
Esitamise kuupäev: 21.06.2016
Projekti lühikirjeldus: Hankelepingu käigus koostatakse elamu lammutusprojekt, elamu lammutatakse, materjalid utiliseeritakse ning maa-ala korrastatakse.
Lepingu maksumus: 8 400,00 €
Lepingu tegelik maksumus: 8 400,00 €
Aeg: PERIOOD: 2016-07-18, 2016-10-01

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

PURUSTAJA OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga