Meedialeht
Vali raport X

RANNA FARM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 837 külastajat

RANNA FARM OÜ: mullune lüps oli eriti rammus

Ilmselt on RANNA FARM OÜ lehmad eelmisel aastal tublisti lüpsnud, sest ettevõtte kasum kasvas 2016.aasta tulemusega võrreldes 500 korda.

Kui 2016. aastal pani ettevõtte kasumina kirja vaid 196 eurot, siis 2017. aastal juba 100 219 eurot. Käibe kasv on sama aja jooksul olnud oluliselt vähem dramaatiline – aasta jooksul on see kasvanud 1,3 miljoni euro pealt 1,6 miljoni euroni.

Tegemist ei ole aga alustava ettevõttega, mis esmakordselt plussi jõudis. Aivo Arrak asutas RANNA FARM OÜ juba 21 aastat tagasi ning üksi veab ta seda ettevõtet tänini. Mõned aastad toimetas ta ka AIVO ARRAKU LOKU TALU all, tänaseks on see ettevõte aga kustutatud.

Toimekas mees kuulus ka tänaseks kaardilt kadunud Rannu valla viimasesse volikokku. 2009. aastal valisid aga Maalehe lugejad Arraku oma lemmikpõllumeheks. Tegemist on ka tubli maksumaksjaga, eelmise aasta jooksul maksis RANNA FARM OÜ riigikassasse maksudena 0,2 miljonit eurot, kasumiga kõrvutades on see summa kaks korda suurem.

Võrreldes 2018. aasta algusega on II kvartali jooksul juurde võetud 4 töötajat. Selle aasta esimese kolme kuu jooksul maksti ettevõtte kõigi töötajate kohta tööjõumaksudeks 28 740 eurot, see tähendab, et keskmine palk osaühingus oli samas suurusjärgus Eesti keskmisega.

RANNA FARM OÜ ilus roheline Krediidiskoor tähendab, et ettevõtte krediidirisk on madal ning et tegemist on eriti usaldusväärse ettevõttega. Krediidiskoori soovituse kohaselt võib neile müüa järelmaksuga ja olla tavalisest veelgi paindlikum.

 

• Läks põnevaks?   Vaata seda juhatuse liiget Inforegistris lähemalt!

Kõik artiklid

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Piimakarjakasvatus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Teravilja kasvatus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Riisikasvatus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Köögivilja kasvatus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Suhkrurookasvatus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all