Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

REGISTER OÜ: Miks on just Krediidiskoor parim rahade juhtimise vahend?

Krediidiskoor on Eestis ainuke teaduspõhine ja tõeliselt usaldusväärne krediidijuhtimise vahend, mida saad mugavalt kasutada just selles äri-, kliendihaldus- ja raamatupidamistarkvaras, millega oled harjunud töötama!

1. Krediidiskoori saad usaldada

Krediidiskoor on loodud oma ala ekspertide ja Eesti tippteadlastega koostöös. 15-aastane ekspertkogemus ja üle mitmesaja erineva tunnuse masinõppe meetodil loodud mudelis, tuvastavad ettevõtete maksejõuetuse tõenäosust järgneva 12 kuu jooksul täpsusega 99,5%.

➕ Krediidiskoor arvutab igapäevaselt kõigi Eesti ettevõtete krediidiriski pidevalt muutuvate andmete alusel.
➖ Traditsioonilised krediidiriski mudelid tuginevad aga andmetele, mis uuenevad keskmiselt üks kord aastas!

Seega ei suuda traditsioonilised krediidiriski hindamise mudelid reageerida nt aasta keskel toimuvatele muutustele. Krediidiskoor töötleb aga kõiki ettevõttega seotud andmekomplekte iga päev, mistõttu suudab reageerida ja teavitada kasutajat otsekohe:

  • Saad kontrollida uute klientide maksejõulisust reaalajas – müügi hetkel või peale müüki, kui selleks on kohene vajadus
  • Oled igapäevaselt ja automaatselt informeeritud, kui tõuseb kliendi krediidirisk.
  • Saad vaid mõne sekundiga hinnata kogu kliendibaasi krediidiriski ka väga suurte baaside korral.

➖ Tavaline taustakontroll on ajakulukas käsitöö alates erinevatest allikatest info kogumisest kuni selle analüüsimiseni.
➕ Intelligentse Krediidiskoori poolt saab see töö automaatselt tehtud ja on mugavalt reaalajas kasutatav otse äriprotsesside keskel.

2. Kuidas saaksid Krediidiskoori kasutada?

KASUTAJA, kui Sinu äri-, kliendihaldus- või muus ärianalüüsitarkvaras ei ole veel Krediidiskoori, siis võta meiega ühendust ja me töötame koos Sinuga, et Krediidiskoor jõuaks Sinu äritegevuse südamesse.

TARKVARAARENDAJA, võta Krediidiskoor oma tarkvaras kasutusele, et saaksid pakkuda oma kliendile võimalust kiiremini ja tõhusamalt töötada – võta meiega ühendust ja töötame koos Sinuga, et Krediidiskoori kasutusvõimalused kasutajateni viia.

3. Sinu täpne, kiire ja intelligentne abiline

Krediidiriski hinnangu andmist saab Krediidiskoori abil selliselt automatiseerida, et kogu ettevõttel on iga tööpäeva hommikuks juba tehtud kogu kliendibaasi krediidikontroll ning müük teab igal päeval väga täpselt, milline on iga kliendi maksejõulisus.

“Täpne ja intelligentne krediidijuhtimine iga päev. Seal, kus kõige enam vaja.”

Krediidiskoor kasutab ettevõtete kohta teadaolevat informatsiooni, mis ulatub ajas tagasi kuni 1,5 aastat ning kombineerib seda igapäevaselt muutuvate uute andmetega (näiteks võlgade info ja juhatuse liikmete seosed). Sisendandmetena kasutab Krediidiskoor andmekomplekte:

Inforegistri Krediidiskoori sisendandmed

Selliselt prognoosib Krediidiskoor ettevõtete maksejõuetuse tekkimise või sundkustutamise võimalikkust järgneva 12 kuu jooksul. Krediidiskoori poolt arvutatud väärtus ehk skoor väljendab seega maksimaalset tõenäosust, et mudeli poolt hinnatav ettevõte jätab täitmata oma kohustused võlausaldaja ees.

Krediidiskoori tööpõhimõte on väga lihtne:

Mudel arvutab skooriMudel arvutab skoori

Skoorid jagunevad riskiklassidesseSkoorid jagunevad riskiklassidesse

Riskiklassid aitavad teha otsuseidRiskiklassid aitavad teha krediidiotsuseid

Krediidiskoori mudeli poolt arvutatud skoorid jäävad alati vahemikku 0 kuni 1, kus 0 tähendab madalat ja 1 kõrget krediidiriski. Krediidiotsuste lihtsustamiseks ja kiiremaks tegutsemiseks on skoor jaotatud 5-de riskiklassi. Riskiklassipõhised käitumisjuhised aitavad teha paremaid otsuseid müügihetkel ja peale maksetähtaega, kui arve on tasumata.

Krediidiskoori riskiklassid ja krediidisoovitused

Krediidiskoori mudel on välja töötatud koostöös Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskuse ja Tartu Ülikooli  andmeteaduritega. Mudeli arendamisel on kasutatud masinõppe meetodeid, mis hõlmavad endas iseõppivaid algoritme, suudavad tuvastada peidetud seoseid ja teha nende põhjal prognoose.

Krediidiskoori abiga saavad ettevõtted hõlpsalt hinnata uute klientide krediidiriski ning hoida silma peal oma pikaajaliste klientide maksejõulisusel. See aitab teha väga kiireid ja tarku otsuseid – kas ja millistel tingimustel anda kliendile krediiti. Iga kliendi hindamisel lähtutakse ühesugusest metoodikast, mis ei ole mõjutatud subjektiivsetest hinnangutest.

 

Kui ka Sina soovid saada Krediidiskoori enda süsteemidesse, siis võta meiega ühendust info@ir.ee või helista 19099.

P.S. Kellel andmeliidestuse võimalus puudub, saab Krediidiskoori tellida endale iganädalaselt exceli failiga.

“Täpne ja intelligentne krediidijuhtimine iga päev. Seal, kus kõige enam vaja.”

 

Artikli esialgne autor on Mario Lõhmus. 

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tartu linn, Tähe tn 129b

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

REGISTER OÜ Storybook

REGISTER OÜ peavoolumeedias

REGISTER OÜ seosed veebis

Veebisügavustest REGISTER OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

REGISTER OÜ viimased sündmused

Okt 2019
icon

REGISTER OÜ

14.10.2019

Personaalne sõnum.

Marie Rosin: 'Ära lase mööda võimalust proovida Storybook Chrome laiendust. Lae see endale alla Google Chrome veebipoest ja ole valmis nägema ettevõtete ja ettevõtjate tausta 24/7 igal ajal ja igal pool veebisisus.'

Sept 2019
icon

REGISTER OÜ

11.09.2019

Ametlikud Teadaanded.

11.09.2019 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

Juuli 2019
icon

REGISTER OÜ

29.07.2019

Ametlikud Teadaanded.

29.07.2019 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

Storybook soovitab

0.01
REGISTER OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

REGISTER OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga