Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

REGISTER OÜ: Turundamine Inforegistris ja Storybookis, tuginedes viiele teadmisele

Toome siin ära 5 teadmist kasutajakogemuse veebiajakirjalt UXMagazine artiklist “The Psychologist’s View of UX Design”, mida võimaldab ära kasutada veebiportaalid Inforegister ja Storybook. Nendeks on dopamiini tõstmine, kontrolli haaramine, nõuannete pakkumine, tähelepanu saamine, kuvandiga mõjutamine.

1) Dopamiini tõstmine

Dopamiin on ajus leiduv orgaaniline ühend, mis paneb inimesi otsima… sööki, naudinguid, informatsiooni jms. Teadmiste hankimine suurendab janu veel enam teadmisi juurde hankida. Kui Sa oled juba kellelegi silma jäänud, siis suure tõenäosusega ka Sinu nime või ettevõtet otsides ilmub Sinu ettevõttega seotud Inforegistri ja Storybooki link esimese 3 tulemuse seas Google-s. Seega informatsiooni maha vaikimine ei ole lahendus. Kas tahad silma paista kui tubli ettevõte või soovid endast maha jätta riskantse äri märki?

2) Kontrolli haaramine

Suurem valikuvõimaluste olemasolu tekitab tunde, et inimese enda käes on kontroll. Asjade kontrolli all hoidmine tekitab inimestes meelerahu ja õnnetunnet. Sa ei saa kontrollida seda, kas Sinust kirjutatakse, vaid mida Sinust kirjutatakse. Kas teadsid, et 70% inimestest eelistab ettevõtet tundma õppida läbi lugude, mitte bännerreklaami? Storybooki on lisatud ca 1,5 miljonit lugu eestti ettevõtete ja ettevõtjate kohta. Need valmisid andmeteadlaste, masinõppe ja ajakirjanike sümbioosis ning nende eesmärk on muuta Eesti ettevõtlust läbipaistvamaks.

3) Nõuannete pakkumine

Inimesed otsivad nõuandeid, eriti juhul, kui nad ei ole endas päris kindlad. Inforegistri ja Storybooki teavitustöö Eesti ettevõtete käekäigust on kasulik:

  • neile, kes plaanivad uue koostööpartneriga hakata äri ajama, aga igasuguste probleemide vältimiseks sooviks enne veenduda, et ega antud ettevõtet ei juhi tankistid, firma pole pankrotis või ega ei upu võlgades.
  • neile, kes päevast-päeva väljastavad suurel hulgal arveid, sest tagasimaksed venivad sageli nagu viimased tööpäevad enne puhkust. Sellisel juhul tuleks kasutusele võtta Krediidiskoor, mis 99,5% täpsusega annab hinnangu, millisesse riskiklassi arve saaja kuulub ning kui pika maksetähtaja peaks neile lubama. Eriti mugavat lahendust Krediidiskoori automaatseks nägemiseks pakub otse raamatupidamisprogrammi (uuri lahendusi) integreeritav variant desktop-kasutajatele ning Google Play-st alla laetav mobiilirakendus Inforegister NOW!.
  • Ettevõtete tegevuslugude olemasolu on samuti kasulik müügiinimestele, kes otsivad uusi potensiaalseid müügivihjeid või analüüsivad turgu. Neile oleks eriti kasulik täiendavat infot pakkuv Inforegistri täislahendus esimesel kuul pool hinnaga
  • Ja tagatipuks, on see ka kasulik eraisikutele, kes soovivad teada, kuidas naabrimehel läheb või  neile, tööotsijana turgu uurivad.

4) Tähelepanu saamine

Inimesed on programmeeritud tähelepanu suunama asjadele, mis on tavapärasest erinevad. Kui Sa lood midagi teistsugust, oled suurema tõenäosusega nähtav. Kuidas olla nähtav? Räägi oma lugu portaalis, mida loevad teised äriinimesed – Storybookis. Bränditurundusega saad eristuda massist. Inforegistri sisuturundusega saad viia oma sõnumi kohale sihitud lugejatele.

5) Kuvandiga mõjutamine

Inimesed tahavad alati vähima vaevaga ära teha olulised ülesanded. Selle jaoks oleme meie Inforegistri ja Storybooki portaali kokku toonud täpselt sihitud äriinimeste sihtgrupi, sinna lisanud huvi tekitamiseks Eesti ühe kiiremini kasvavate ärimeedia portaalide ning sekka loome heade klientidega koostöös ka väärtuslikku sisu. Ole leitav oma sihtgrupile õiges kanalis ajal, mil nad seda kõige rohkem vajavad! Igal ettevõtjal on võimalus mõjutada oma profiili Inforegistris ja Storybookis.

Oma ettevõtte täieliku loo jutustamiseks läbi brändi- ja sisuturunduse ei olegi midagi muud vaja teha kui kinnitada personaalne pakkumine, misjärel avaned kõik uksed ligipääsudeks. 

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tähe 129B

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

REGISTER OÜ storybook

?

REGISTER OÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

REGISTER OÜ seosed veebis

Veebisügavustest REGISTER OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

REGISTER OÜ viimased sündmused

?
icon

REGISTER OÜ

22.12.2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Mattias Nõlvak (13.03.1992) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

REGISTER OÜ

09.12.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Silver Park (20.04.1988) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

REGISTER OÜ

09.12.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Teet Saluvere (18.01.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab

REGISTER OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..

Hinda ja kommenteeri firmat

REGISTER OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga