Meedialeht
Vali raport X

PÕLD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

328 külastajat

Rein Kaukver – esimene neljast sarihülgajate pesakonna liikmest

Rein Kaukver*, Kristjan Põder, Indrek Sonnberg ja Lauri Hansberg moodustavad omanäolise ettevõtjate pesakonna, mida iseloomustavad käest-kätte rändavad ettevõtted ja järjest kerkivad võlakoormad. 

Täna vaatame lähemalt pesamuna Rein Kaukveri (30) tegemisi. Rein alustas oma ettevõtjakarjääri 2015. aasta lõpus, mil Kristjan Põder talle 18 000 euro suuruse maksuvõlaga PÕLD OÜ juhtida andis. Kristjan Põder sai ettevõtte muide omakorda Lauri Hansbergi käest, kes oli ise ettevõtte juhatuses istunud napilt kuu aega. Kõik kolm on kriminaalkorras karistatud ja kogu seltskond sarnaneb sabu pidi kokku põimunud rotikuningaga. 

2016. aasta alguses usaldas pesakonna neljas liige – Indrek Sonnberg Reinule ettevõtte PARTNOVEER OÜ, kus Indreku lühikese juhatuses viibimise ajal oli tekkinud maksuvõlgu pisut üle 14 000 euro eest. 

See kõik oli vaid ettevalmistus suuremaks vastutuseks. 13.04.2017 oli Reinu jaoks tõeliselt tähtis päev, sest siis usaldas Kristjan Põder oma sõbra hoolitseva tiiva alla kogunisti 7 ettevõtet. Kõik Rein Kaukveri tänased ettevõtted on probleemsed. 

Pesakonna ülejäänud tegemistest täpsemalt juba järgnevates artiklites! 

 

Kõik artiklid