Meedialeht
Vali raport X

REISIEKSPERDI AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 130 külastajat

80 jälgijat

REISIEKSPERDI AS: reisikihk tõi korraliku kasumi

Sven Lõokene ja Kadri Jõerüüt asusid REISIEKSPERDI AS-i juhtima juba 21 aastat tagasi. Sven Lõokene oli siis 30- ja Kadri Jõerüüt 28- aastane ning turismiärile on nad truud seniajani.  2017.aasta oli nende käe all toimetava aktsiaseltsi jaoks väga edukas, ettevõtte käive kasvas aasta varasemaga võrreldes kolmandiku võrra, kasum samas aga koguni 7 korda. Kui 2016. aastal jäi ettevõtte kasumisse 0,1 miljoni euroga, siis 2018. aastal juba 0,8 miljoni euroga.

Juhtidel ja omanikel võiks taolise tulemuse üle ainult hea meel olla. Riigikassal oli REISIEKSPERDI AS-ist eelmise aasta jooksul rõõmu 0,7 miljoni euro eest.

Ettevõte tegeleb kõigega, mis reisimisega seotud. Esiteks müüb firma reisipakette ja korraldab ise sõite põnevatesse maailma nurkadesse. Lisaks teenindab REISIEKSPERDI AS ärikliente ning toob reisijaid ka Eestisse ja naaberriikidesse.

Ettevõttes on palgal 68 inimest, kelle eest maksti selle aasta I kvartalis tööjõumaksudeks 122 854 eurot. See tähendab, et keskmine palk aktsiaseltsis oli sama suur kui Eesti keskmine töötasu.

Allpool leiad täpsemat infot ettevõtte näitajate ja selle juhtide kohta …

 

• Enim õigeid silmapaare! Sihtturunda oma ettevõtet Inforegistris.

Kõik artiklid