Meedialeht
Vali raport X

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

9 110 külastajat

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ-l on kaelas purakas maksuvõlg

Pea 6 aastat tegutsenud SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ on ära klaarinud oma võlad äripartneritele, mis vahepealt ulatusid 9 500 euroni, paraku on osaühing nüüd jätnud tasumata enam kui 100 000 euro jagu makse.

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ maksuvõlg on täna 145 972 eurot, tõsi 99 372 eurot sellest on maksegraafikus, 46 600 eurot on aga graafikus väljas ning ootab oma järge. Ettevõtte maksekäitumisest saab eriti hea pildi, kui katsetad Inforegistrit 2 nädalat tasuta.Osaühingu 9 500 euro suurune võlg teistele firmadele oli üleval mitu kuud, kuid sai selle suvega õnneks ära klaaritud, seda vaatamata kasinatele majandustulemustele.

Firma on oma tegevusalaks märkinud spetsialiseerimata hulgikaubanduse ning eelmisel aastal aeti seal äri 0,8 miljoni euro eest, kuid paraku jäi ettevõte sealjuures 186 979  euroga kahjumisse. Veel aasta varem võisid juhid ja omanikud rõõmustada 1,6 miljoni euro suuruse käibe ja 268 655-eurose kasumi üle. Tänavune prognooskäive on aga vaid 0,2 miljonit eurot.

Kehvast käekäigust annab aimu ka üha hõrenevad töötajate read, kui 2017. aastal alguses oli ettevõttes palgal veel 9 inimest, siis selle aasta II kvartaliks oli järel vaid 1 hingeline.

Ettevõtte asutas selle omanik Andres Urb, kelle käe all läksid asjad veel kenasti. 2017. aasta alguses on firma juhiks aga Kristo Reinsalu, kes on ettevõtlusega tegelenud viimased 12 aastat. Kui ta oma juhikarjääri alustas, oli Reinsalu 29-aastane ning kokku on ta jõudnud juhtida 3 ettevõtetet. Täna tegutseb tema käe all 2 äriühingut.

Mainetet SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ on varem olnud hädas arvetega ning nüüd on jäänu tasumata maksud. Reinsau juhitav SFC CAPITAL OÜ on aga jätnud esitamata juba 2 majandusaasta aruannet.

Maksu- ja muude võlgade tõttu on SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ  puhul Krediidiskoor juba hoiatavalt punases ning annab mõista, et kui sellele firmale midagi müüa, on paslik küsida ettemaksu.

 

• Ava oma kliendiandmete pidev uuendamine Sinu süsteemis!

Kõik artiklid

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Mitmesuguste kaupade hulgikaubandus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Põllumajandustoorme vahendamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kütuste, maakide, metallide vahendamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Masinate, tööstusseadmete vahendamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all