Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

SECURITAS EESTI AS: Tegevusaruanne 2017

Securitas Eesti AS kuulub 100-protsendiliselt maailma suurimale, 1934. aastal Rootsis asutatud turvakontsernile Securitas AB.

Eestis alustas Securitas AB tegevust 1996 aastal AS Inkassaator ostmisega. Ettevõtte uueks nimeks sai

Securitas Rahaveod AS, mida võib pidada Securitas Eesti AS eelkäijaks. Hakati pakkuma ka alarmseadmeid firma Securitas Tekniika AS nime all. Praeguse suuruse ja struktuuriga Securitas Eesti AS moodustus aktsiaseltside AS Securitas Rahaveod ja Securitas Eesti AS ühinemise tulemusena 17. septembril 1998.a. ning pärast Eesti Turvakeskuse AS-i (ESC) aktsiate soetamist 15. oktoobril 1998.a.

Ausus, valvsus, abivalmidus on Securitas Grupi põhiväärtused, millele tugineme igapäevast tööd tehes ja töötajaid valides. Ka kolm punast ringi meie logol tähistavad meie põhiväärtusi. Meie missioon on kaitsta kodusid, töökohti ja ühiskonda. Securitas Eesti AS, nagu Securitas kogu maailmas, on keskendunud peamiselt turvavaldkonnale ning selle edasi arendamisele. Vara kaitsmine ja inimeste heaolu tagamine on meie arvates piisavalt prestiižne tegevus, et pühenduda ainult selle valdkonna arendamisele.

Securitas Eesti AS-i eesmärk on olla kvaliteetseim ja usaldusväärseim turvateenuse pakkuja. Soovime oma klientidele olla kindlaks partneriks ning pakkuda neile parimaid lahendusi turvalisuse tagamisel. Lahenduste pakkumisel hindavad meie spetsialistid konkreetse kliendi riske ning vajadusi. Lähtudes hinnangust koostvad kliendile suunatud pakkumise kombineerides erinevaid Securitas Eesti AS teenuseid saavutamaks terviklikku turvalahendust. Turvalahenduses kombineeritakse üldiselt järgmisi turvateenuseid: • mehitatud valveteenus;

tehniline valveteenus;

autopatrulliteenus;

videojälgmisteenus;

tehnika paigaldus- ja hooldusteenus;

tehnika müük ja rent (valve-, video-, läbipääsu- ja tuleohutussüsteemid);

koolitused.

Klientide paremaks teenindamiseks on Securitase kontorid paljudes suuremates linnades. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Narvas, Jõhvis, Sillamäel, Viljandis ja Rakveres. Meie spetsialistidel on kasutada maailma suurima turvakontserni teadmised ja kogemused ning kõrge tehniline võimekus.

Securitas Eesti AS on Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.

2017. aastal olulisi muutuseid võrreldes eelnevate aastaga Eesti turvaturul ei toimunud, endiselt olid märksõnadeks tugev konkurents,

hinnasurve ning tööjõukulude kiire kasv. 2017 aastal keskendus Securitas Eesti AS jätkuvalt klientidele terviklike turvalahenduste pakkumisele ning meie kliendiportfelli lisandusid mitmed uued kliendid.

2017 aasta algusest tõsteti taas riiklikult kehtivat alampalga määra, millega kaasnes töötajate poolne ootus palgatõusule ning sellega seonduvalt kasvas ka töötaja keskmine töötasu. Kvalifitseeritud ning püsiv meeskond tagab Securitas Eesti AS hinnagul klientidele parima teeninduse, mistõttu olemegi keskendunud tööjõuliikumise vähendamisele ning järjepidevale töötajate koolitamisele.

Aruandeaastal investeeris Securitas Eesti AS 290 661 eurot, sellest 76% moodustasid klientidele renditavad seadmed. 2017. aastal müüs Securitas Eesti AS oma kinnistu järgimaks kontserni äriloogikat, et ettevõte kinnisvara ei oma. Müügist saadud kasum oli 228 668 eurot.

Järgmisel aastal soovib Securitas Eesti AS keskenduda endiselt turvalahenduste pakkumisele. Tänases majandussituatsioonis on ettevõtte jaoks esmatähtis kliendi vajaduste tundmine ning sellest lähtuvalt optimaalsema turvalahenduse välja töötamine. Üha suuremat rolli mängivad konkurentsis püsimiseks personali asjatundlikkus ja professionaalsus.

Aruandeaastal arengu- ja uurimisväljaminekuid ei tehtud ning neid ei ole plaanitud teha ka 2018. aastal.

Peamised finantssuhtarvud:

2017 2016
Müügitulu 9 184 694 9 008 636
Tulu kasv/kahanemine % (Müügitulu 2017-2016)/müügitulu 2016*100 2,0% 6,0%
Puhaskasum (eurodes) 417 853 247 476
Kasumi muutus % (Puhaskasum 2017-puhaskasum 2016)/puhaskasum 2016*100 68,8% 150,5%
Puhasrentaablus % Puhaskasum/müügitulu*100 4,5% 2,7%
Omakapitali rentaablus % Puhaskasum/perioodi keskmine omakapital*100 10,2% 6,6%
Lühiajalise võlgnevuse kattekordaja (kordades) Käibevara/lühiajalised kohustuse 3,77 2,92

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Lõõtsa tn 12

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

SECURITAS EESTI AS Storybook

SECURITAS EESTI AS seosed veebis

Veebisügavustest SECURITAS EESTI AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SECURITAS EESTI AS viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

Ametlikud Teadaanded.

13.06.2018 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab

0.01
SECURITAS EESTI AS
Registrikood: 10188743

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

SECURITAS EESTI AS

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga