Meedialeht
Vali raport X

SHOWTIME INTERNATIONAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

636 külastajat

SHOWTIME INTERNATIONAL OÜ: Ireni Erbi keerutab rahakate kaunitaride lüpsikaruselli?

ERR kirjutab täna, et petetud kaunitarid andsid kohtusse Ireni Erbi, kes Missis Estonia võistluse nime kasutades oli lubanud daamidele rahvusvahelist tähelepanu ja küsis selleks kenasti ettemaksu. Muu maailm ei olnud aga tema kaudu kohale saabunud Eesti iludusvõistluste esindajatest kuulnudki, pajatas Pealtnägija. Seega satuti missikaruselli asemel hoopis lüpsikarusselile, kus vabaneti vähemalt 4-kohalisest summast. Vaatame siis, kuhu lüpsipanged liikusid, kas Erbi ettevõttesse?

Ireni Erbi alustas äritegevusega juba 10 aastat tagasi, olles tol ajal 22 aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet, millest täna on 2 ettevõtte juhatuses ja neist ükski pole aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased). Ta on tegutsenud või tegutseb valdkondades:
1. Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
2. Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused
3. Reklaamiagentuurid

Ireni Erbi kõik seotud ettevõtted

Varad ja finantsid 2017
Käibed kokku: 0 EUR
Kasumid kokku: 0 EUR
Töötajad kokku: 0
2018 aasta prognooskäibed kokku kõikides: 0 EUR

Viimati lahkus Ireni Erbi 2 aastat tagasi ettevõttest CRICETTO OÜ, jõudes juhtida seda ettevõtet 3 aastat. Ettevõtte staatus on tänaseks Äriregistrist kustutatud.

Iga ettevõtte ja ettevõtja kohta saab Inforegistri Ärivõrgustikust veel rohkem detailset infot, mille nägemiseks kasuta nt tasuta prooviperioodi.

SHOWTIME INTERNATIONAL OÜ

Selle ärikeha lõi Erbi peaaegu 3 aastat tagasi ning asus seda juhtima koos Jelena Vinogradina-ga. Irenil oli selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 7 aastat ja Jelenal kogemus puudus. Ettevõtte tegevusvaldkond on muud lõbustus- ja vaba aja tegevused. Samas valdkonnas (EMTAK 9329) on tegutsevaid ettevõtteid 2018 aasta seisuga kokku 327 tükki, kes annavad tööd kokku 560-le inimesele ja kogu valdkonna 2018 käibeprognoos on ca 28.12 miljonit eurot.

Ettevõtte juriidiline aadress on Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5. Sellel kohal asub Tornimäe Ärikeskus. Et seal nt rendiks pinda tegevuseta ettevõte, on väheusutav.

Varad ja finantsid 2017

Ettevõttel on esitamata 2016. aasta aruanne, see pole deklareerinud käivet, maksnud makse ega palganud töötajaid. Ammugi pole seega teenitud omanikutulu. Sisuliselt on tegu vegeteeriva ettevõttega, mis lihtsalt eksisteerib.

Kui petta saanud daamide väited leiavad kinnitust ja Erbi neilt tõesti tuhandeid eurosid sai, siis igatahes ei ole seda raha Erbi ettevõttes kusagil näha.

Teavita võlglasest – saada vihje

Kõik artiklid