Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Spordiklubi Sun Dome: Suuri asju tehakse tasa ja targu

Timo, Indreku ja Jüri poolt asutatud spordiklubi Sun Dome on algusest peale tegutsenud aatelistel eesmärkidel. See tähendab, et me ei võta kelleltki liikmetasu ega treeningutes osalemise tasu. Kuna me saame ainult kohalikust omavalitsusest väikest toetust ja paarilt toetajalt ka, siis ei tähenda see, et klubi tegevus oleks passiivsemaks muutunud. Oleme hakanud rohkem tegelema aladega, kus on meil olemas vajalik varustus ja mis ei nõua erilisi rahalisi vahendeid. Me ei ole 18 tegevusaasta jooksul kasutanud ühegi spordiala ega tantsurühma tegevuses treenereid, juhendajaid, ega muid asjamehi  väljaspoolt klubi asutajateringi. Aga klubi saavutuste üleslugemiseks kuluks päris palju ruumi. Meil on ettenäidata rahvusvaheliste suurvõistluste , vabariigi meistrivõistluste ja piirkondlike võistluste medaleid karates, matkatehnika erinevatelt aladelt, erinevatelt pallimängudelt ja  kergejõustikus.

Matkaalane tegevus

Klubi juhatajana olen jätkuvalt aktiivne raskusastmematkade korraldaja. Tänaseks olen juhtinud 90 raskusastmematka ja 155 lühi-, ehk 1-2 väliööbimisega matka.

 

Kõige suurem tähelepanu on pööratud praegusel ajal tantsulisele tegevusele

Klubi tantsualane ja etendustega seotud tegevus

2010.aasta oktoobris asutasime rahvatantsurühma „Põlva Päntajalad“, mis on oma esinemistega juba pälvinud tunnustust mitte ainult kodukandis, vaid ka kaugemal.
Segarahvatantsurühm „Põlva Päntajalad“ on esinenud vabariiklikel tantsupidudel, III meeste tantsupeol, Kagu-Eesti tantsupidudel ja paljudel piirkondlikel tantsupidudel ja asutuste organisatsioonide tähtpäevadel. Eriti edukaks tuleb pidada rahvatantsijate 50-minutilist esinemist etteantud teemal „METS ja PUU“ Lätimaal Launkalnes. Tantsijate esinemine pälvis palju kiidusõnu ja katkeid esinemisest näidati ka Läti televisioonis. Ka kutsuti meid esinema Kuressaare 21.Merepäevadele, kus esinesime 2-l päeval, „Vaba Rahva Laul“ kontserdile, Lüübnitsa sibula- ja kalalaadale ( samuti 2 etteastet) jne. Tantsijate edukate esinemiste kinnituseks on mitmed tänukirjad Eestist ja Lätist.

01.01.2019 seisuga osaleb rahvatantsurühmas Põlva Päntajalad 32 tantsijat

Rahvatantsurühma PÕLVA PÄNTAJALAD treeninguid korraldab vanem poeg  Timo Varik, samuti tegeleb ta rahvatantsijatele spetsiifilise varustuse muretsemist ning uute tantsijate leidmist. Vajadusel annab ka treeninguid ja osaleb VALGE PUU tantsurühmaetenduste ettevalmistamises Samuti tegutseb Timo edukalt indiacas (teise klubi sildi all)  ja erinevates pallimängudes.  Päntajalgade treeninguid viib läbi Timo vend Indrek Varik, kes omab treenerikutse 6. taset

2011. aastal asutasime moderntantsu rühma „VALGE PUU“. Tänaseks on klubi hakkama saanud 5 etenduse lavastamisega: 2012 . aastal esitasime tantsulis-sõnalise etenduse „Eneseleidmine pimedusest“ pilgeni täis Põlva Kultuurikeskuse suures saalis ja teise lavastuse „Sünnipäeva üllatuspidu“ Intsikurmus. Ka lavastas Indrek „Advendietendus Põlva jõulukuuse avamiseks“. 2014 aastal valminud tantsulis-sõnalist etendust „Valge puu“ saadi näha Põlvas ja Moostes . 2015 aastal valminud tantsulist-sõnalist etendust „Teekond“ esitati Peril, Moostes, Valgas, Smiltenes, Rahingel ja 2-l korral Põlvas. 2016. aastal valminud etendust „Algus“ esitati Peril, Põlvas, Vanemuise väikeses majas, Smiltenes ja Rahingel. Olgu lisatud, et Lätis esitati kõik tekstid Läti keeles.

Kõigi etenduste autor, lavastaja ja koreograaf oli Indrek Varik Kõigi etenduste sõnade autor oli Timo Varik

Kõigi etenduste tehnilis-majanduslike tegevuste on klubijuhataja, ehk minu kohustuseks. Klubil on päris korralik tehniline varustus erinevate Prožektorite ja tossumasinate näol

Seega on klubi jätkuvalt väga edukas. Paraku ei kuulu me nende hulka, kelle tegevust meedia soovib kajastada

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Toome tn 20

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

SPORDIKLUBI SUN DOME MTÜ Storybook

SPORDIKLUBI SUN DOME MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest SPORDIKLUBI SUN DOME MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SPORDIKLUBI SUN DOME MTÜ viimased sündmused

?
icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit vähenes

icon

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

icon

Ettevõtte nime uuendus.

Eelmine nimi oli "SPORDIKLUBI SUN DOME".
Uus nimi on "SPORDIKLUBI SUN DOME MTÜ".

LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?

Hinda ja kommenteeri firmat

Spordiklubi Sun Dome

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga