Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 209 külastajat

12 jälgijat

STORYBOOK OÜ: Ettevõtte MEEDIA- ehk pealeht: Jutusta endast lugusid ja brändi oma ettevõtet! (VIDEO)

Enamik ettevõtetest on veebis sama dilemma: oma kodulehel saab end tutvustada kõige paremini, kuid seal on suhteliselt vähe vaatajaid. Peavoolu meedias on palju vaatajaid, kuid seal ei saa end näidata parimal moel, sest enamik vaatajaid ei ole sinu sihtgrupist ega motiveeritud ostuhuviga.

Storybookis on peavoolu meediale sarnaselt väga palju vaatajaid, kes aga on motiveeritud – nad ei ole siia tulnud otsima mitte meelelahutust vaid eelkõige infot leidma ja lugema. Igal Eesti ettevõttel ja juhatuse liikmel on olemas Storybookis oma isiklik meedialeht. Pealooks ehk storyks on ettevõtte enda sisuturundusartikkel ehk brändilugu.  Tähelepanu! Selle puudumisel on peal aga konkurendilugu – ikka nii, et kes enda vaatajaid ei soovi kõnetada, siis kasutavad  konkurendid selle võimaluse ära!  Kõigil ettevõtjatel on võimalik  kirjutada Arvamuslugusid kas enda või kellegi teise kohta, andmaks edasi oma kogemusi ja teadmisi ka teistele.

Storybook soovitab koostööks

Meedialehelt leiame „Storybook soovitab koostööks “ bloki:  see annab unikaalse võimaluse saata kõigile selle valdkonna ettevõtetele päring teenuse/toote ostmiseks, kindlustades sellega endale parim võimalik pakkumine suure hulga ettevõtete hulgast! Hinnapäringut saate täpsustada lisades või eemaldades märksõnu. Ettevõtjatele annab see lahendus saada osa hinnapäringutest ning seeläbi olla aktiivselt osaline klientidele pakkumiste koostamises, tuues sellega endale juurde märkimisväärse hulga uusi ettevõtjaid. Riskantse Krediidiskooriga ettevõtjad tellijate päringutele ligipääsu ei saa.

Peavoolumeedia

Meedialehel on näha väljavõtteid ka Eesti suurimatest meediaportaalidest- pealkirjad, seosed ning lühike lõik, mis kirjeldab peamist sisu.

Nimede pilv

Nimede pilves tuuakse välja selle firma seosed veebisügavustest-  selle firma kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või ka traagikat.

Muud teadaanded

Viimane blokk toob näitab teateid riigihangete pakkumiste esitamiste või võitmiste kohta. Ning saadud toetusi EAS-ist, Priast ja KeskkonnaInvesteeringute Keskusest. Ametlikud teadaanded blokk näitab reaalajas sündmusi ühinemiste, jagunemiste, võlgade ümberkujundamiste ja väga paljude muude teadaannete kohta.

Meedialehe staatiline info

Meedialehe vasak pool on staatiline läbi lehe ja see annab kiirelt kõige olulisema pildi ettevõtte seisukorrast

  • Firma põhiandmeid ning ettevõtte nime juures on näha kasusaaja riik– eelistagem eestimaist ning jätame rahavoo ikka Maarjamaale.
  • Võlas ettevõttel on välja toodud võlgnevuste kogusumma, võlavabal firmal aga prognooskäive 2019. Mida kujutab endast prognooskäive, vaata meie teisest Finantside videost või artiklist.
  • Krediidiskoor annab kiire ülevaate ettevõtte majanduslikust seisukorrast. Näitame äririske nagu valgusfoori: kui on roheline, siis on tee lahti, kollane- ootame ja punane- stopp! Krediidiskooril on viis riskiklassi, mis on mainitud koos numbriga ringi keskel. Ajaloo teljelt on näiteks näha, millal ettevõte makseraskustesse sattus. Ka Krediidiskoori täpsema kirjelduse leiate eraldi videost või artiklist.
  • Uus maineskoor on ettevõtete reputatsiooni mõõdik, mis sisaldab viite juhtimise kombinatsiooni: Brändijuhtimine Krediidijuhtimine Müügijuhtimine Personalijuhtimine ning Varade juhtimine. Maineskoori väärtused jaotuvad astmeteks 5 ülemist kõrged ja 5 alumist madalad. Maineskoori täpsema kirjelduse leiate eraldi videost või artiklite alt.

Loo oma ettevõtte kohta isiklik meedialeht koos oma teenuste/toodete tutvustusega. Kirjuta artikleid ja lugusid endast ning oma firmast kasvõi iga päev!

Ära unusta aga ka oma infot inglise keelde tõlkida, kuna peatselt läheb Storybook ka rahvusvaheliseks ning küündib 96 riigi ja 100 000 000 ettevõtteni üle maailma!

Kõik artiklid