Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 753 külastajat

12 jälgijat

Storybook OÜ: Iga firma kodulehel näha tema finantsvõimekuse taust: 70 000 veebilehe omanikud peopesa peal!

Storybooki Chrome laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on.

Ükskõik millisel veebilehel ringiliikudes näed alati brauseri riba peal krediidiskoori mullikest, millele klikkides avaneb aken, mis toob välja selle veebilehe omaniku maksevõimekuse taustinfo ning tema kohta avaldatud digilood. Lisaks saad otse brauseri laienduse aknas lisada veebilehe kohta oma arvustusi/kommentaare või lugeda teiste kommenteerijate arvamusi ja näha nende hinnanguid.

Krediidiskoori mullike, mis on loodud Eesti andmeteadlaste poolt (täpsusega 99,5%), näitab ettevõte maksejõuetuse muutusi nii ajaloos, kui ka tänase päeva seisuga reaalajas. Ikka nii, et roheline värv iseloomustab ettevõtte usaldusväärsust ja punane riskantsust.

Soovi korral saavad kasutajad veebilehel olles postitada oma tellimuse kõigile ettevõtetele, mis tegutsevad samas valdkonnas.

Näiteks: olles veebilehel, mis tegeleb sauna ehitusega, saad sealtsamast aknakesest postitada oma tellimuse kõigile ettevõtetele, kes ehitavad saunu. Lühikese aja jooksul saad usaldusväärsetelt ettevõtetelt mittesiduvaid pakkumisi, et seejärel teha oma valiku parima pakkumise kasuks.

Storybooki laiendus võimaldab ka lisaks veebilehe sisus tuvastada ettevõtteid ja nende juhte, et saaksid vaid ühe klikiga vaadata järgi nende taust.

Mõned laienduse kasutusjuhtudest on järgnevad:

1) e-poe usaldusväärsuse hindamine – riskantse äririski korral on e-poest ostmisel kõrgem risk tellitud kaupa mitte saada või hilinetakse tähtaegadega. Loe ka teiste inimeste lisatud kommentaare ja anna ka ise hinnang oma kogemuste kohta.

2) tarnijate usaldusväärsuse hindamine – veebilehel kaupade ja teenuste kirjeldusi lugedes, vaata järgi ka selle ettevõtte digilood, mis räägivad lugusid ettevõte või tema juhtide varasematest sündmustest.  Täiendava info saamiseks saab sealtsamast edasi liikuda ka ettevõtte Storybooki lehele, et vaadata üle tema teised raportid (töötajad, otsustajad, varad, kohutused, turundus, ärivõrgustikud)

3) tööandja usaldusväärsuse hindamine – veebilehel potentsiaalse tööandja tausta vaadates, uuri järgi ka tema võimekus ja võimalused Sulle palka maksta. Liikudes edasi Storybooki lehele, näed Töötajate raportist kvartalite ja aastate lõikes töötajate keskmisi palkasid, töötajate tootlikkust, trende jms.

4) konkurentsitult parimate pakkumiste saamine – olles mistahes kodulehel, saate alati saata oma tellimust/soovi kõigile sarnastele ettevõtetele korraga, et valida sobivaim pakkumine.

5) klientide, tarnijate, tööandjate, juhatuse liikmete taust igal pool veebis nähtav – kui Sul on veebipõhine CRM, ERP, pangakonto vms tööriist, milles esinevad klientide, tarnijate nimed (ka juhatuse liikmed), on näha nende taust reaalajas, ilma, et Sa peaksid oma süsteeme andmetega täiendama või neid uuendama.

6) Peavoolumeedia artiklid on nüüd rikastatud andmetega – mistahes artiklit lugedes, milles kirjeldaks ettevõtete ja juhatuse liikmete sündmusi, saad ühe klikiga järgi vaadata ka nende tausta info ja soovi korral sealtsamast edasi liikuda selle ettevõtte või juhatuse liikme Storybooki lehele täiendava info vaatamiseks (näiteks kasusaajate varade väärtused, keskmised brutopalgad, finantsprognoosid, töötajate nimepilv, kohtulahendite nimepilv, juhatuse liikmete CV-d jpm)

Storybooki brauseri laiendus aitab Sul vastu võtta häid ja õigeid otsuseid absoluutselt igal ajal ja igal pool, olenemata asukohast ja kellaajast.

Lae laiendus alla SIIT

Täna Eestis ja peatselt ka globaalsel turul!

Kõik artiklid

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi