Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 209 külastajat

12 jälgijat

STORYBOOK OÜ: Igal Eesti ettevõttel on isiklik meedialeht – juhi oma brändi ise!

Enamikul ettevõtetel on veebis sama dilemma: oma kodulehel saab end tutvustada kõige paremini, kuid seal on suhteliselt vähe vaatajaid. Peavoolu meedias on palju vaatajaid, kuid seal ei saa end näidata parimal moel, sest enamik vaatajaid ei ole sinu sihtgrupist ega motiveeritud ostuhuviga.

Selle suure probleemi on Storybook lahendanud kõigi Eesti ettevõtete jaoks ära ühekorraga!

Storybook avas igale Eesti ettevõttele isikliku meedialehe ja sisustas need erinevate artiklitega. Neist kõige suuremat tähelepanu on saanud “Nutulood” kuid meil on ka palju teisi lugusid nagu näiteks: Edulugu, Persoonilugu, Ekspordilugu, Riigihankelugu, Tudulugu, Lõpulugu, Tegevuslugu jt. Kokku on lugusid Eesti ettevõtete ja ettevõtjate kohta ligukaudu 1,5 miljonit.

Hea uudis on see, et iga ettevõte saab nüüd ka kõiki lugusid muuta, täiendada ja kustutada. Sealjuures ka ise rikastada enda meedialehte uute sisu- ja bränditurunduse artiklitega – igast küljest ja koondatult nii ettevõttena, tööandjana, partnerina, tootena, eksperdina ehk 360° brändina. Storybookis on peavoolu meediale sarnaselt väga palju vaatajaid, kes aga on motiveeritud – nad ei ole siia tulnud otsima mitte meelelahutust vaid eelkõige infot otsima ja lugema. Peatselt avame ka turundusraporti, mis näitab täpselt kuipalju loetakse Sinu meedialehte tervikuna, milline on artiklite lugemus, trendid jms analüütika.

Kõik ligi 0,56 miljonit külastajat (kuus) on eelkõige huvitatud (ostuhuviga) vaatajad. Eesti rahvaarvu kontekstis on see suisa 85% tööealisest elanikkonnast. Loe, kuidas teha 360° tõhusalt ja kuluefektiivselt.

Meediakanal Eristumine

Storybooki enda meedialeht on näiteks ka seesama artikkel, mida Sa loed. Siinsamas artikli all on näha kõik teised meie brändi artiklid ja need on lingitud meie ettevõtte brändiga (Inforegistri profiiliga). Igalt poolt saab liikuda ka kodulehele ja kõik, mis ettevõtte bränditurunduseks on tehtud, on omavahel seotud suure külastatavusega saitil. Ühesõnaga – see on täiuslik meediakanal. Võta kasutusele 360° bränditurundus juba täna.

Vaata ka personaalset hinnapakkumist, mille oleme koostanud igale Eesti ettevõttele personaalselt.

Loe seotud artikleid:

REGISTER OÜ: Turundamine Inforegistris ja Storybookis, tuginedes viiele teadmisele

STORYBOOK OÜ: Sõnavabaduseks on nüüd tee lahti kõigile!

Kõik artiklid