Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

STORYBOOK OÜ: Kes otsustab?!

Kellega ma siis lõpuks tehingu pean tegema, kes on see isik, kes selles ettevõttes selliseid otsuseid vastu võtab?

ScoreStorybooki otsustajate raport annab ülevaate ettevõtte juhatuse liikmetest ja teistest esindusõigustega seotud muude rollidega isikutest. Sealjuures toob raport välja ka info omanike ja sidusettevõtete kohta, ühes nende osaluste suurustega nii protsentuaalselt kui ka summaliselt.

Esimesena tuuakse välja kehtivaid juhatuse liikmeid, nende kaalutud keskmised krediidiskoorid, riskiklassi kuuluvused ning valdkonnad, kus juht aktiivselt tegutseb. Juhtide juures olev tähekeste arv näitab, kaua antud isik on ettevõtlusega tegelenud. Tähekeste kohal hiirekursoriga liikudes avaneb legend, mis toob välja ajavahemiku ettevõtlusega tegelemise perioodi kohta.  Otsustaja nime juurest on isikuid võimalik mugavalt lisada seiresse, ehk jälgimise alla, hoidmaks silm peal temaga toimuvatel muutustel.

Endised esindajad annavad ülevaate vaadeldava ettevõtte endistest esindusõigusega isikutest, jällegi koos kiire ülevaatega isiku(te) riskiklassi kuuluvusest – ikka nii, et rohelise juhiga on turvaline äri ajada ja punane ärijuht on paljude riskantsete äride juhatuses või olnud varemalt nende juhatustes. Isiku nimele klikkides saab ka detaile näha ja lugeda kõike juba edasi tema CV-st.

Ajalugu näitab ettevõtte sektorit, vanust kui ka kasusaaja riiki. Graafika kuvab kõigi otsustajate ajatelge ettevõttes tegutsemise algusperioodist alates. Näiteks, kui ettevõttes on mitu otsustajat, siis saate teha valiku, kelle poole koostöösooviga pöörduda – kas pikemat aega ettevõttes toimetanud või hoopis uue ja värske juhatuse liikme poole.

Krediidiskoor ja prognoos näitavad ettevõtte maksejõuetust minevikus (aasta põhiselt) kui ka maksejõuetuse tekkimise tõenäosust tulevikus järgneva aasta jooksul kuude lõikes. Krediidiskoor on välja töötatud koos tipp-teadlastega ning selle täpsus on 99,5%. Täpsemalt saab selle mudeli kohta infot Krediidiskoori videost või artiklist.

Viimase blokina on välja toodud antud ettevõtte omanikud. Kiire ja lihtne ülevaade omanikest,  krediidiskoorist koos riskiklassiga, osaluse suurusest nii osamaksu summa kui protsendina, hindamaks, kellel on selle ettevõtte omanikest suurem otsustusõigus.

Kui ettevõttel on sidus- või tütarettevõtteid, siis on ka nende nimed ja osalused vaadeldavas blokis välja toodud.

 

Kokkuvõtteks: Otsustajate raport annab ülevaate ettevõtte juhatusest, muudest esindusõigusega isikutest ning omanikest. Samuti Isikute äriskidest, omandi suurustest ja osalustest teistes ettevõtetes.

Tehinguid ei tehta ettevõtetega, vaid nende taga olevate isikutega, kes omal tahtel ja ärikeha nimel tehinguid teevad. Ettevaatus pole liiast – vaatame alati üle iga potentsiaalse partneri tausta enne kui temaga äritehingusse lähme.

 

Ausa ja läbipaistva majanduse nimel.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tartu linn, Tähe tn 129b

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

STORYBOOK OÜ storybook

?

STORYBOOK OÜ seosed veebis

Veebisügavustest STORYBOOK OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

STORYBOOK OÜ viimased sündmused

?
icon

STORYBOOK OÜ

07.01.2019

Uus ettevõte lisatud.


Registrikood "14636888".
Nimi "STORYBOOK OÜ".

icon

STORYBOOK OÜ

07.01.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Marie Rosin (04.05.1970) lisatud ettevõtte juhatusse

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..

Hinda ja kommenteeri firmat

STORYBOOK OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga