Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 753 külastajat

12 jälgijat

STORYBOOK OÜ: Otsimootor, mis toob lagedale 70 miljoni ettevõtte digilood 80-st riigist

Eesti ettevõtete storybook ehk lugude raamat on avalik olnud vaid mõned kuud ja iga uus päev toob uue rekordi artiklite lugemusele. Küsimusele: „Kuidas läheb?“ saame vastata: „Täname, suurepäraselt!“

Nali-naljaks, aga tõepoolest vaid paari viimase nädala jooksul on Storybookis artikleid loetud enam kui 280 000 korda. Hetkel saab lugeda ca 1,5 miljonit lugu Eesti ettevõtete kohta, kuid teeme oma meeskonnaga tööd selle nimel, et ka rahvusvahelised ettevõtted saaksid Storybooki üles kõigi oma lugudega ja väärindatud lisaks ka krediidiskooridega.  Rahvusvaheliste ettevõtete krediidiskoorid ja äririskiklassid on andmeteaduspõhised mudelid, mis on väljatöötatud  tippspetsialistidega poolt ning tuletatud üksnes veebis leiduvate andmete põhjal.

Riigid, mis saavad kaetud on täna juba siinsamas Storybooki otsimootori juures näha.  Meie suurim soov on minna üheskoos Eesti ettevõtetega globaalsele turule  – tutvustama ennast ja kõiki Eesti eksportööre aga selleks tuleb ennast kõigepealt nähtavaks teha.

Kuidas ennast nähtavaks teha?

Storybook on loonud igale ettevõttele isikliku meedialehe ja seda saavad ettevõtted ise täiendada oma brändi- ja sisuturundusartiklitega, lisada pilte, videosid jms. Sealjuures ei sea me artiklitele mahu ega ajapiiranguid, küll aga tuleb silmas pidada, et kõige värskemad artiklid on alati eespool ja vanemate artiklite esiletõstmiseks tuleb artiklit värskendada.

Ettevõtted, kes soovivad ennast meedialehtede kaudu tutvustada rahvusvahelisel turul, saavad seda teha teiste ettevõtete profiilidel, kes tegusevad sarnases valdkonnas. Näiteks mööblitööstusfirma saab oma tooteid tutvustada 81-s riigis korraga ca 3,5 miljoni mööblitootja profiilidel igapäevaselt ja aastaringi. Kõlab ju vägevalt?

Ekspordikäibe tõstmiseks ei ole tarvis teha muud, kui enda huvi registreerida emaili teel: info@ir.ee ja me anname teile teada, millal on ingliskeelne Storybook valmis Teie sõnumeid maailmale edastama. Ka siin kehtib reegel: First come first served!

Vaata brändijuhtimisest lähemalt artiklist : STORYBOOK OÜ: reklaam on surnud, elagu sisuturundus!

Kõik artiklid

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Andmetöötlus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Veebiportaalide tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Uudisteagentuuride tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Infoalane tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all