Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 209 külastajat

12 jälgijat

STORYBOOK OÜ: Sinu kohtulahendite seoste nimepilv ning täitmata KOHUSTUSED on avalikud! (VIDEO)

Kohustuste raporti peamiseks looks ehk storyks on võlgnevuste olemasolul Nutulugu.

Nutulugu on artikkel, millega mõjutatakse võlglast kohustusi täitma – tasuma võlad või sõlmima võlausaldajaga maksekokkulepe, misjärel kustub ka lugu ettevõtte profiililt.

Kohustuste raportis on kaheksa analüütilist ja graafilist mudelit andmaks ülevaate ettevõtte võlgnevuste ja kohustuste suuruste ja mahtude kohta.

  1. Vaba krediit ja arvelduspäevade arv annavad infot selle kohta, kas ja kui palju on optimaalne anda konkreetsele firmale krediiti ning kui pikaks ajaperioodiks. Teaduspõhine Krediidiskoor näitab nii skoori ajalugu, kui prognoosib etteulatuvalt ettevõtte võimalikku maksejõuetust. Võlanõuete avaldamiseks Storybookis saab võlausaldaja siinsamas avaldada ka soovi.
  2. Võlanõuete ajalugu näitab ühel graafikul riigi- ja erasektori nõudeid summades ja tähtaja ületamise fakti. Siinsamas saab võlglane sõlmida ka maksegraafiku.
  3. Ettevõtte varade seis annab kiire ja ülevaatliku info selle kohta kas firmal on piisavalt varasid, et katta oma kohustusi.  Kui näiteks ilmneb, et ettevõttel on 1€ kohustuste tasumiseks vara vaid 40 sendi eest, siis tal on kohustusi kolm korda rohkem kui ta neid oma varadega katta suudaks.
  4. Võlgade jaotus valdkondade vahel näitab visuaalselt ära peamised valdkonnad, kuhu antud firma on võlgu jäänud. Siinsamas on välja toodud juhatus, kelle ajal võlgnevus tekkis ja mis lingivad omakorda juhatuse liikme CV peale, et näha tema eelnevaid maksekäitumise mustreid.
  5. Maksuvõlgnevuste graafikus saab näha maksuvõla ajalugu, selle muutumist ajateljel ja võlgnevusi liigiti.
  6. Aegunud ja aktiivsed võlanõuded annavad ülevaate kui paljudele ettevõtetele ollakse võlgu ja kas võlad on värsked ja sissenõutavad või vanad ja juba aegunud.
  7. Kohtulahendite seoste pilv on unikaalne lahendus, millelt saate vaadelda kohtulahendite paragrahve, summasid ja isikuid, kes ettevõttega seotud kohtulahendites esinevad.
  8. Juba lähiajal on raportisse lisandumas ka kohtulahendite ja istungite blokk, lisaks ka maksekäsumääruses väljamõistetud summad ja täiturite menetlustes olevad võlasummad.

Kokkuvõtvalt annab kohustuste raport Teile täiusliku ja kompaktse ülevaate varade ja kohustuste osakaaludest, võlgadest ja võimekusest neid tasuda. Vaba krediit on indikatsiooniks, kas ja kuipalju võiks üldse ettevõttele krediiti anda

Aus ja läbipaistev majandus aitab kaasa konkurentsitingimuste õiglasemaks muutmisele ning võimaldab igal ajal teha õigeid ärilisi otsuseid.

www.inforegister.ee;  www.kreedix.ee;  www.evul.ee

Kõik artiklid