Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Sven-Erik Heinsoo: Persoonilugu

Sven-Erik Heinsoo alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 24-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Sven-Erik Heinsoo

Sven-Erik Heinsoo on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Dokumentide hoidja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Sven-Erik Heinsoo viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnas Varem juhtinud ettevõtteid tk Täna juhib ettevõtteid tk
Mujal liigitamata infoalane tegevus 1 2
Muu teenindus 0 1
Uudisteagentuuride tegevus 1 0
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused 1 0
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) 1 0

Väärtuse loomine

Täna saab 24 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Sven-Erik Heinsoo on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 900 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1540 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 21 893 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 260 eurot bruto, maksab ta ettevõttes LOOVESKI VARAHALDUSE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -7368 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Sven-Erik Heinsoo on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 496 169 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 618 352 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,67 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Sven-Erik Heinsoo äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: “Mujal liigitamata infoalane tegevus”. Seal konkureerib ta 304 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 4,25 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 1,49 miljonit eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Sven-Erik Heinsoo jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Sven-Erik Heinsoo ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Sven-Erik Heinsoo poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Sven-Erik Heinsoo kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Sven-Erik Heinsoo isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 20 636 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Sven-Erik Heinsoo ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Sven-Erik Heinsoo on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 385 108 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on SOTSIAALMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes – samuti SISEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (59 000) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli SISEMINISTEERIUM ja võitjaks BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Sven-Erik Heinsoo täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis – see on LOOVESKI VARAHALDUSE OÜ.

Soovid täpsemalt teada, mis põhjustel on, siis vaata Inforegistrist järgi. Proovi Inforegistri täislahendust 14 päeva tasuta.

Kokkuvõte

Sven-Erik Heinsoo on võimekas juht valdkonnas Mujal liigitamata infoalane tegevus, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Sven-Erik Heinsoo ka ebaõnnestunud valdkonnas Muu teenindus.

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Hallivanamehe tn 4

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ Storybook

BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Storybook soovitab

0.01
BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ
Registrikood: 10332235

BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ võidetud hanked

Logo
Meediamonitooringu partner 2019-2021
03.01.2019
Projekti nimi: Meediamonitooringu partner 2019-2021
Projekti tellija: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Projekti tellija registrikood: 90006006
Tüüp: LM
Avaldamise kuupäev: 03.01.2019
Esitamise kuupäev: 11.01.2019
Projekti lühikirjeldus: Hanke eesmärk on leida lepingupartner, kes osutaks hankijale meediamonitooringu teenust. Teenuse osutamise eeldatav periood 2019-2021. Meediamonitooringu eesmärk on tagada operatiivne ja süstematiseeritud ülevaade Eesti meediaruumis (telekanalid, raadiokanalid, trükiajakirjandus ja online-uudistekanalid) avaldatud informatsioonist.
Lepingu maksumus: 35 000,00 €
Aeg: MONTHS: 36
Logo
Õhtuste teleuudiste ülevaade
04.10.2018
Projekti nimi: Õhtuste teleuudiste ülevaade
Projekti tellija: Riigikantselei
Projekti tellija registrikood: 70004809
Tüüp: LM
Avaldamise kuupäev: 04.10.2018
Esitamise kuupäev: 12.10.2018
Projekti lühikirjeldus: Hankelepingu esemeks on kvalitatiivne õhtuste uudiste analüütilise-referatiivse ülevaate tellimine.
Lepingu maksumus: 24 156,00 €
Aeg: MONTHS: 12

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

BALTI MEEDIAMONITOORINGU GRUPP OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga