Meedialeht
Vali raport X

TAKLERR CYRIUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

130 külastajat

TAKLERR CYRIUS OÜ – kui lihtne on Eestis ettevõte hüljata?

Tuleb välja, et Eestis on lihtsam ettevõte hüljata kui maksta 27 eurost maksuvõlgaTAKLERR CYRIUS OÜ (varasemalt reageerinud nimele GOURMET BEER OÜ) käekäiku vaadates jääb täpselt selline mulje. Toidupoest perele süüa ostes kulub ka rohkem raha, kuid seda võlga ei suudetud ettevõttes pikka aega tasuda ja edasine paneb käsi laiutama.

Ettevõtte konte hakkas murdma “meeletu”, 27 eurone maksuvõlg alates 2017. aasta 10. jaanuarist. Ettevõtte juhile (kes on tänaseks ettevõtlusest lahkunud ning kelle nime me seetõttu siinkohal seetõttu ei maini) käis selle tasumine pikalt üle jõu. Peale mitmekuist heitlust lõpetati ettevõtte käibemaksukohustus. Ega see suurt palju muutnud, kuna mingit käivet polnud ettevõte oma eluea jooksul teinud. Möödus veel ligi aasta ja ettevõtte juht otsustas selle aasta 11. aprillil lõplikult alla vanduda ning pages ettevõttest. Nõnda lõppes selle hipsteri õlletegu. Tema asemele saabus (kas arvasite juba uue nime järgi ära?) Lauri Hansberg*.

Kui ettevõttes ka kunagi üldse ühtki pudelit õlut villiti, siis nüüd on sellel tegevusel ilmselt ots peal. Või arvab keegi, et Hansberg hakkab nüüd õllega mässama? Maksuvõlg on tänaseks muide kogunud 7 eurot ja 62 senti intressi.

Kõik artiklid

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Jookide serveerimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Toitlustus (restoran jm) / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Toitlustamine üritustel / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Muu toitlustamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all