Meedialeht
Vali raport X

TRANSIOISTICENTERIS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

384 külastajat

5 jälgijat

TRANSIOISTICENTERIS OÜ: õnnetu transpordiäri jäi tankistile

TRANSIOISTICENTERIS OÜ alustas peaaegu 9 aastat tagasi. Kuni selle aasta oktoobri keskpaigani oli osaühingu eesotsas selle üks omanikke Mati Lõhmus, kuid nüüd on ta otsustanud ohjad anda hoopis Alexander Urmas Vestile, kes vigaseid firmasid kogub.

Mati Lõhmus on jõuvarud suunanud aga oma teisele probleemsele transpordiettevõttele REVALTRANS OÜ.

Mis nägu on aga tankisti hooleks jäetud TRANSIOISTICENTERIS OÜ?

Esiteks on firmal kaelas pisuke maksuvõlg – 771 eurot. See ei tohiks aga olla summa, mille pärast oma firma variisikule visata. Esitamata on ka 2016. ja ka 2017. aasta majandusaasta aruanded. Viimase, 2015. aasta majandusaasta aruande kohaselt jäi osaühing kahjumisse 4431 euroga, tehes selleks käivet kokku 47 530 eurot ning pärast seda pole firmas juba mõnda aega elutegevust olnud.

TRANSIOISTICENTERIS OÜ valdkond on kaubavedu maanteel. Samas valdkonnas tegutseb 2018. aasta seisuga kokku 3 590 ettevõtet, mis annavad tööd kokku 17 501-le inimesele ja kogu sektori tänavune käibeprognoos on 1,65 miljardit eurot. Mainetet osaühing aga enam peol kaasa ei löö.

TRANSIOISTICENTERIS OÜ värske juhatus

TRANSIOISTICENTERIS OÜ juhatuse liige Alexander Urmas Vest alustas äritegevusega juba 16 aastat tagasi, olles tol ajal 27-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 305 ettevõtet, millest täna on 195 ettevõtte juhatuses, paraku on 150 neist hoiatavalt punase Krediidiskooriga.

Enda hoole alla on ta võtnud ettevõtteid kõikvõimalikest sektoritest alates ärinõustamisest ja lõpetades alkohoolsete jookide hulgimüügiga.

Lisaks muule on Alexander Urmas Vest usaldusosanik ettevõttes CORPORATES UNITED UÜ, mis tegeleb valdkonnas muu mujal liigitamata teenindusega.

Kõikidest Vesti seiklustest äriilmas saab hea ülevaate, kui kasutada Inforegistri täislahendust.

 

Kõik artiklid