Meedialeht
Vali raport X

TS LAEVAD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 472 külastajat

19 jälgijat

TS LAEVAD OÜ läbirääkimised Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühinguga on jooksnud liiva

“Oleme ametiühinguga pidanud aktiivselt läbirääkimisi alates selle aasta märtsist ning selle aja jooksul oleme olnud valmis uuendama mitmeid töötingimusi puudutavaid punkte. Kuna (Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühin) EMSA üha uued ja uued läbirääkimiste käigus kerkinud nõudmised ületavad kaugelt meie võimalusi, oleme jõudnud patiseisu,” sõnas TS LAEVAD OÜ juhatuse liige Jaak Kaabel pressiteate vahendusel.

Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühinguga ühisele meelele jõudmata ning seetõttu riikliku lepitaja poole pöördunud TS LAEVAD OÜ alustas peaaegu 5 aastat tagasi, mil juhatuse liige Toomas Tralla selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 17 aastat.

Firma valdkond on sõitjatevedu merel ja rannavetes. Samas valdkonnas (EMTAK 50101) on tegutsevaid ettevõtteid 2018. aasta seisuga kokku 48 tükki, kes annavad tööd kokku 829-le inimesele ja kogu valdkonna tänavune käibeprognoos on ca 483,65 miljonit eurot.

138 töötajaga TS LAEVAD OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2018. aastal turuosast ca 2 protsenti. Viimase kahe aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 4 miljonit eurot, tehes selleks käivet kokku 29,01 miljonit eurot.

Firma varad ja finantsid 2017. aastal:

  • Ühe töötaja tootlikkus: 197 803 eurot
  • Kasumimarginaal: 9 protsenti
  • Töötajate arv suurenes 100 töötaja võrra
  • Käive tõusis: 1318 protsenti (27 099 000 eurot)

TS LAEVAD OÜ juhatuse liikmed

Mart Loik alustas äritegevusega juba 21 aastat tagasi, olles tol ajal 29-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 13 ettevõtet, millest täna on 5 ettevõtte juhatuses ja 3 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Mart Loiki juhitud endistest ettevõtetest, on täna kõige edukam HORIZON PACKAGING OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 5-le inimesele ja teeb käivet 1,71 miljonit eurot (2018. aasta prognoos). Mart oli selles ettevõtes juhatuse liige 15 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku ligikaudu 3 aastat. Viimati lahkus Mart Loik 11 aastat tagasi ettevõttest BALTIC SCANDINAVIAN LINES AS, jõudes juhtida seda ettevõtet 3 aastat.

Jaak Kaabel alustas äritegevusega juba 19 aastat tagasi, olles tol ajal 21-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 15 ettevõtet, millest täna on 3 ettevõtte juhatuses ja 2 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Jaak Kaabel‘i juhitud endistest ettevõtetest, on täna kõige edukam AHTRI TRUST OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 3-le inimesele ja teeb käivet 284 000 eurot (2018. aasta prognoos).

Jaak oli selles ettevõtes juhatuse liige 13 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku ligikaudu 2 aastat. Viimati lahkus Jaak Kaabel 3 aastat tagasi ettevõttest FC KOSE MTÜ, jõudes juhtida seda ettevõtet 12 aastat.

Pille Kauber alustas äritegevusega juba 17 aastat tagasi, olles tol ajal 30-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet, millest täna on veel vaid TS LAEVAD OÜ juhatuses. Viimati lahkus Pille Kauber 3 aastat tagasi enda asutatud ettevõttest LEMON71 OÜ, jõudes juhtida seda ettevõtet 4 aastat.

TS LAEVAD OÜ kõikide juhatuse liikmete ettevõtluskarjäärist saate veelgi detailsema ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

 

Kõik artiklid