Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Ühe pankroti lugu: enam kui miljon eurot kanditi vasakule

Pankrotis SOLOTEKS TRANS OÜ-st kanditi ilma arve või mõistliku selgitusega välja enam kui miljon eurot raha, võlausaldajad jäid pika ninaga ning ka seadmed kadusid.

Paraku on kõik siin kurvas näites välja toodud vangerdused pankrottide puhul vägagi tavalised. Raha kantimine, varade haihtumine ning uus, kriminaalne firmajuht kuuluvad Eestis pankroti juurde sama kindlalt, kui õlu sauna ja õun pirukasse. Pankrotihaldur Magnus Braun on sellega ilmselt harjunud ning võlausaldajate nõuetesse suhtub ta mööndustega.

“Võiks suisa öelda, et ta teeb pan...

...

LÄKS HUVITAVAKS?
Edasi lugemiseks või redigeerimiseks VALI STORYBOOK PAKETT.
Sind ootab enam kui 1,1 miljonit artiklit

KUUS
365 PÄEVA
ÜHEKORDNE
TASU 24h


JUBA LIITUNUD -

SOLOTEKS TRANS OÜ (pankrotis) Storybook

Pankrotihaldur Magnus Brauni selgitus

Pankrotimenetlus on olnud keerukas ning töömahukas, raamatupidamist ei ole vaatamata kõikidele ponnistustele õnnestunud kätte saada.

Ülekannetest – Marjapuu selgituste kohaselt kasutati raha võlgniku huvides ehk tasuti võlgnevusi ning töötajate palkasid. Toimkond on otsustanud ühingute vastu hagisid mitte esitada, sest ühingutel puudub vara, mille arvel hagi rahuldavat otsust täita. Tegemist oleks suure tööga kokku kogutud ja üles leitud pankrotivara asjatu kulutamisega.

Esitasin nõudele vastuväite, sest nõudeavaldus ei olnud nõuetele vastav s.t oli koostatud asjatundmatult ehk ei olnud esitatud elementaarseid asjaolusid sellest, millest nõue tuleneb (teenuse osutamine, kauba müük vms) ega tõendeid selle kohta, et võlgnik on tellitud kaupa või teenust saanud. (KREEDIX OÜ on pankrotimenetlustes võlausaldajate eest hea seisnud viimased 14 aastat-toim)

Pelgalt arvest nõude olemasolu tõendamiseks ega selles veendumiseks ei piisa.

Kui võlausaldaja leiab, et tal on nõudeavaldusele midagi lisada, on võimalik esitada täiendatud ja täpsustatud nõudeavaldus, kuivõrd jaotusettepanekut ei ole kohtule kinnitamiseks esitatud (seda põhjusel, et pandiesemed on realiseerimata).

Korduva ülekuulamise taotlemist (nii Marjapuu kui Valtmäe suhtes) ning elukohast lahkumise keelu kohaldamise taotluse esitamist (ja rahuldamist) on Teil ilmselt ka parima tahtmise korral keeruline koostööks nimetada.

Olen intensiivse tõendite kogumise tulemusel leidnud üles mitmeid sõidukeid, liisinguesemeid ning ka garantiinõudeid ning võtnud Marjapuult võimaluse nende abil rikastuda.

———————–

KREEDIX OÜ väitel on varad üles leitud hoopis nendepoolse töö ja vihjete abil, mis said edastatud pankrotihaldurile.

Pankrot Seosed

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
-

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor riskantne

Reiting: 1

SOLOTEKS TRANS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SOLOTEKS TRANS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Võlg on võõra oma, vahel ka võõra süü

Videomenetlus | Koondame nõudeid võlgades ettevõtete vastu

SOLOTEKS TRANS OÜ (pankrotis) teadaanded ja kuulutused

Jaotusettepanekuga tutvumise võimaldamise teade

03.07.2019
Jaotusettepanekuga tutvumise võimaldamise teade
Avaldamise algus: 03.07.2019
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596, aadress: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Suur-Männiku tn 8, 10917)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 143 lõike 5 alusel.

Võlgniku, Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596, aadress: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Suur-Männiku tn 8, 10917), pankrotimenetluses koostatud jaotusettepanekuga on võimalik tutvuda 10 päeva jooksul alates käesoleva teate avaldamisest Advokaadibüroos LEXTAL, Rävla pst 4, 10143 Tallinn

Vastuväite jaotusettepanekule võivad võlgnik või võlausaldaja esitada 10 päeva jooksul Harju Maakohtule käesoleva teate avaldamisest arvates (PankrS  § 143 lg 5).
Menetluse nr: 2-16-3082
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1492183

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

05.11.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 05.11.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 19.11.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 10 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 19.11.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 19.11.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 26.11.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
Alghind: 10 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=42383 ning tasuda tagatisraha 1 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 19.11.2018 10:00 oksjonil ID42383 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 19.11.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 05.11.2018 kell 11:30 ja lõpeb 19.11.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 19.11.2018 kell 11:00 ja lõpeb 26.11.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1380262

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

05.11.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 05.11.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 19.11.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 10 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 19.11.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 19.11.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 26.11.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
Alghind: 10 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=42383 ning tasuda tagatisraha 1 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 19.11.2018 10:00 oksjonil ID42383 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 19.11.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 05.11.2018 kell 11:30 ja lõpeb 19.11.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 19.11.2018 kell 11:00 ja lõpeb 26.11.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1380262

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

09.10.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 09.10.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 29.10.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 12 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 29.10.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 29.10.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 05.11.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 12 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=41877 ning tasuda tagatisraha 1 200 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 29.10.2018 10:00 oksjonil ID41877 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 29.10.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 09.10.2018 kell 11:30 ja lõpeb 29.10.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 29.10.2018 kell 11:00 ja lõpeb 05.11.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1361139

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

09.10.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 09.10.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 29.10.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 12 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 29.10.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 29.10.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 05.11.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 12 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=41877 ning tasuda tagatisraha 1 200 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 29.10.2018 10:00 oksjonil ID41877 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 29.10.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 09.10.2018 kell 11:30 ja lõpeb 29.10.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 29.10.2018 kell 11:00 ja lõpeb 05.11.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1361139

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

14.09.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 14.09.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 01.10.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 15 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 01.10.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 01.10.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 08.10.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.Alghind: 15 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=41404 ning tasuda tagatisraha 1 500 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 1.10.2018 10:00 oksjonil ID41404 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 01.10.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 14.09.2018 kell 17:15 ja lõpeb 01.10.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 01.10.2018 kell 11:00 ja lõpeb 08.10.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1344373

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

14.09.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 14.09.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 01.10.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 15 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 01.10.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 01.10.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 08.10.2018 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.Alghind: 15 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=41404 ning tasuda tagatisraha 1 500 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 1.10.2018 10:00 oksjonil ID41404 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 01.10.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 14.09.2018 kell 17:15 ja lõpeb 01.10.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 01.10.2018 kell 11:00 ja lõpeb 08.10.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel halduriga. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1344373

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

18.05.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 18.05.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 28.05.2018 kell 15.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara (Slidetec) müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 10 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 28.05.2018 kell 15.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 28.05.2018 kell 16.00.
Enampakkumine lõpeb 04.06.2018 kell 16.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 2 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.

Alghind: 10 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=39167 ning tasuda tagatisraha 1 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 28.05.2018 15:00 oksjonil ID39167 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 28.05.2018 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 18.05.2018 kell 10:00 ja lõpeb 28.05.2018 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 28.05.2018 kell 16:00 ja lõpeb 04.06.2018 kell 16:00. Pikeneva lõpu intervall on 2 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 24.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1294849

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

18.05.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 18.05.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 28.05.2018 kell 15.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara (Slidetec) müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 10 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 28.05.2018 kell 15.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 28.05.2018 kell 16.00.
Enampakkumine lõpeb 04.06.2018 kell 16.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 2 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.

Alghind: 10 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=39167 ning tasuda tagatisraha 1 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 28.05.2018 15:00 oksjonil ID39167 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 28.05.2018 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 18.05.2018 kell 10:00 ja lõpeb 28.05.2018 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 28.05.2018 kell 16:00 ja lõpeb 04.06.2018 kell 16:00. Pikeneva lõpu intervall on 2 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 24.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1294849

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

07.05.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 07.05.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 17.05.2018 kell 15.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 12 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 17.05.2018 kell 15.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 17.05.2018 kell 16.00.
Enampakkumine lõpeb 24.05.2017 kell 12.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda 15.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
Alghind: 12 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=38918 ning tasuda tagatisraha 1 200 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 17.05.2018 15:00 oksjonil ID38918 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 17.05.2018 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 07.05.2018 kell 15:00 ja lõpeb 17.05.2018 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 17.05.2018 kell 16:00 ja lõpeb 24.05.2018 kell 12:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 15.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1289120

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

07.05.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 07.05.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL kordusenampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 17.05.2018 kell 15.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 12 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 17.05.2018 kell 15.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 17.05.2018 kell 16.00.
Enampakkumine lõpeb 24.05.2017 kell 12.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda 15.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.
Alghind: 12 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=38918 ning tasuda tagatisraha 1 200 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 17.05.2018 15:00 oksjonil ID38918 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 17.05.2018 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 07.05.2018 kell 15:00 ja lõpeb 17.05.2018 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 17.05.2018 kell 16:00 ja lõpeb 24.05.2018 kell 12:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 15.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht: Haapsalu mnt 11a, Rummu. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1289120

Võlausaldajate nõuete kaitsmise koosoleku teade

03.05.2018
Võlausaldajate nõuete kaitsmise koosoleku teade
Avaldamise algus: 03.05.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 100 lõike 4 alusel.

Võlgniku, Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596), pankrotimenetluses toimub võlausaldajate nõuete kaitsmise koosolek 22.05.2018 algusega kell 16:00 aadressil Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn.

Üldkoosoleku päevakorras on:
1. Täiendav nõuete kaitsmine pankrotimenetluses

Nõudeavaldustega on õigus tutvuda viie päeva jooksul enne nõuete kaitsmise koosolekut. Nõudeavalduste ja vastuväidetega on võimalik tutvuda Advokaadibüroos LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn.
Ärinimed
Soloteks Trans OÜ (pankrotis), kehtetud ärinimed: Esse Transport OÜ.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1287985

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

26.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 26.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 07.05.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 15 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 07.05.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 07.05.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 14.05.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda 03.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht Rummu vangla territoorium (Haapsalu mnt 11a, Rummu). Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 15 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=38778 ning tasuda tagatisraha 1 500 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 7.05.2018 10:00 oksjonil ID38778 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 07.05.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 26.04.2018 kell 17:30 ja lõpeb 07.05.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 07.05.2018 kell 11:00 ja lõpeb 14.05.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 03.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht Rummu vangla territoorium (Haapsalu mnt 11a, Rummu). Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1285491

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

26.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 26.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Ketassaag SLIDETEC.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 07.05.2018 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha Soloteks Trans OÜ pankrotivara müügil ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 15 000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 07.05.2018 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 07.05.2018 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 14.05.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga on võimalik tutvuda 03.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht Rummu vangla territoorium (Haapsalu mnt 11a, Rummu). Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee. Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 15 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=38778 ning tasuda tagatisraha 1 500 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 7.05.2018 10:00 oksjonil ID38778 osalemise eest. Vallasvara“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 07.05.2018 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 26.04.2018 kell 17:30 ja lõpeb 07.05.2018 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 07.05.2018 kell 11:00 ja lõpeb 14.05.2018 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Varaga on võimalik tutvuda 03.05.2018 kell 12-14:00. Asukoht Rummu vangla territoorium (Haapsalu mnt 11a, Rummu). Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1285491

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

11.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 11.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 20 000 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 11.04.2018 algusega kell 10:30 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 11.04.2018 kell 10:30.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 20000 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 20.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida "JCB JS220LC ostupakkumine". Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 20.04.2018 kell 17:30, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks. Pankrotihalduril on õigus liisinguandja otsusel tagasi lükata mistahes pakkumine (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldav pakkumine), kui see ei võimalda pankrotihalduri ja liisinguandja hinnangul Vara võõrandamist enim kasu andval viisil.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1278603

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

11.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 11.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 20 000 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 11.04.2018 algusega kell 10:30 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 11.04.2018 kell 10:30.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 20000 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 20.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida "JCB JS220LC ostupakkumine". Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 20.04.2018 kell 17:30, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks. Pankrotihalduril on õigus liisinguandja otsusel tagasi lükata mistahes pakkumine (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldav pakkumine), kui see ei võimalda pankrotihalduri ja liisinguandja hinnangul Vara võõrandamist enim kasu andval viisil.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1278603

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

02.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 02.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 21 600 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 09.04.2018 algusega kell 18:00 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 09.04.2018 kell 18:00.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 21600 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 09.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida ?JCB JS220LC ostupakkumine?. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 09.04.2018 kell 18:00, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1274290

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

02.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 02.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 21 600 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 09.04.2018 algusega kell 18:00 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 09.04.2018 kell 18:00.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 21600 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 09.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida ?JCB JS220LC ostupakkumine?. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 09.04.2018 kell 18:00, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1274290

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

02.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 02.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 21 600 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 09.04.2018 algusega kell 18:00 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 09.04.2018 kell 18:00.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 21600 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 09.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida ?JCB JS220LC ostupakkumine?. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 09.04.2018 kell 18:00, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks. Pankrotihalduril on õigus liisinguandja otsusel tagasi lükata mistahes pakkumine (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldav pakkumine), kui see ei võimalda pankrotihalduri ja liisinguandja hinnangul Vara võõrandamist enim kasu andval viisil.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1274653

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

02.04.2018
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 02.04.2018
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692h)

Alghind: 21 600 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida Advokaadibüroo LEXTAL, Rävala 4, 10143 Tallinn ja e-post magnus@lextal.ee vastavalt alltoodud reglemendile. .

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 09.04.2018 algusega kell 18:00 Advokaadibüroo LEXTAL Rävala 4, 10143 Tallinn. Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna JCB JS220LC ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 09.04.2018 kell 18:00.

Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 10920138) pankrotihaldur Magnus Braun (Müüja) müüb liisingvara:

1. Roomikekskavaator JCB JS220LC (2005.a 18692 töötundi) (edaspidi Vara). Äsja vahetatud kütuse(etteande)pump ja kütusefilter.

2. Vara pannakse enampakkumisele alghinnaga 21600 eurot+km.

3. Müüja ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline tutvub Varaga ning omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisel loobunuks mistahes nõuetest Müüja vastu seonduvalt Varaga. Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt 09.04.2018 kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida ?JCB JS220LC ostupakkumine?. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval ehk 09.04.2018 kell 18:00, saates pakkumise elektronposti aadressil magnus.braun@lextal.ee. Pakkumiste avamisele järgneb suuline enampakkumisvoor (pakkumiste sammuga 100 eurot), mis algab kell 18:00 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn).

5. Kirjalik ostupakkumine ja/või registreerimistaotlus peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu suhtes ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.8. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta pakkumise tingimustega;
5.9. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde;

6. Tagatisraha tasumine ei ole nõutav.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind ja lisanduv käibemaks tuleb tasuda 5 (viie) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist. Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril (liisinguandja nõusolekul) õigus müüa Vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks. Pankrotihalduril on õigus liisinguandja otsusel tagasi lükata mistahes pakkumine (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldav pakkumine), kui see ei võimalda pankrotihalduri ja liisinguandja hinnangul Vara võõrandamist enim kasu andval viisil.

8. Pakkumiste saamise järel on müügi korraldajal õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada liisinguandja osalusel pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi. Pankrotihalduril on õigus paluda pakkujalt oma pakkumise täpsustamist või puuduvate andmete või dokumentide esitamist.

9. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumise esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi.

10. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

11. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t).


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Varaga tutvumise kokkuleppimine e-posti aadressil info@lkw.ee või telefonil +372 50 60 610
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Pankrotihaldur/vandeadvokaat Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1274653

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

30.10.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 30.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina), asukohaga Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina),
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha
Kinnistusraamatusse on tehtud alljärgnevad kehtivad kanded:
Registriosa nr 9236502 I jakku kande nr 1 alla on sisse kantud ?Kinnistu koosseis?: katastritunnus 19801:002:1234; sihtotstarve ja asukoht - maatulundusmaa 100%, Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja. pindala 2,66ha.
Registriosa nr 9236502 II jakku kande number 8.6 ja 8.8 alla on kaasomanikena sisse kantud Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) ½ kaasomandist ja OÜ Nordeum Õigusbüroo (registrikood 11552926) ½ kaasomandist.
Registriosa nr 9236502 III jakku kande number 11 alla on sisse kantud märkus kinnistu omaniku pankroti väljakuulutamise kohta. 26.08.2016 kohtumääruse alusel sisse kantud 30.08.2016.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 3 alla on sisse kantud hüpoteek summas 30 000,00 eurot DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kuuluvale mõttelisele osale DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 4 alla on sisse kantud hüpoteek summas 1440,50 eurot Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) kuuluvale mõttelisele osale osaühing Balti Tehnika Service (registrikood 11127560) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks. Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 20.11.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, kinnistu registriosa number ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 7 864,32 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 20.11.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 20.11.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 27.11.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 500.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Omand enampakkumisel soetatud kinnisasjale tekib enampakkumise akti alusel kinnistusraamatusse kande tegemisega.
Vara soetamisel ühis- või kaasomandisse on vajalik haldurile esitada abikaasa või kaasomaniku allkirjastatud nõusolek enampakkumise lõppemise päevale järgneval päeval.
Haldur esitab kinnistusosakonnale enampakkumise akti ärakirja ning avaldused ostja kinnistusraamatusse omanikuna sissekandmiseks ja lõppevate õiguste kustutamiseks pärast kogu ostuhinna laekumist, kui seadusega ei ole sätestatud teisiti. Halduri poolt edastatavat enampakkumise akti ärakirja ning avaldust loetakse ostja ja hüpoteegipidaja esitatud avalduseks.
Omandaja peab tasuma riigilõivu riigilõivuseaduses sätestatud ulatuses. Riigilõivu täpne suurus ning edaspidised juhised edastatakse enampakkumise võitjale koos enampakkumise aktiga.
Enampakkumisel müüdud kinnisasja ja selle koosseisu kuuluva vara juhusliku hävimise riisiko läheb ostjale üle pakkumise parimaks tunnistamisega. Pakkumise parimaks tunnistamisest alates kannab ostja kõik kulud ja koormatised ning saab kogu kasu. Haldur ei vastuta võõrandatud asja võimalike puuduste eest.
Kinnisasjaga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 7 864,32 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=35189 ning tasuda tagatisraha 786 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 20.11.2017 10:00 oksjonil ID35189 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 20.11.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 30.10.2017 kell 15:00 ja lõpeb 20.11.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 20.11.2017 kell 11:00 ja lõpeb 27.11.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1212440

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

30.10.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 30.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina), asukohaga Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina),
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha
Kinnistusraamatusse on tehtud alljärgnevad kehtivad kanded:
Registriosa nr 9236502 I jakku kande nr 1 alla on sisse kantud ?Kinnistu koosseis?: katastritunnus 19801:002:1234; sihtotstarve ja asukoht - maatulundusmaa 100%, Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja. pindala 2,66ha.
Registriosa nr 9236502 II jakku kande number 8.6 ja 8.8 alla on kaasomanikena sisse kantud Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) ½ kaasomandist ja OÜ Nordeum Õigusbüroo (registrikood 11552926) ½ kaasomandist.
Registriosa nr 9236502 III jakku kande number 11 alla on sisse kantud märkus kinnistu omaniku pankroti väljakuulutamise kohta. 26.08.2016 kohtumääruse alusel sisse kantud 30.08.2016.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 3 alla on sisse kantud hüpoteek summas 30 000,00 eurot DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kuuluvale mõttelisele osale DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 4 alla on sisse kantud hüpoteek summas 1440,50 eurot Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) kuuluvale mõttelisele osale osaühing Balti Tehnika Service (registrikood 11127560) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks. Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 20.11.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, kinnistu registriosa number ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 7 864,32 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 20.11.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 20.11.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 27.11.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 500.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Omand enampakkumisel soetatud kinnisasjale tekib enampakkumise akti alusel kinnistusraamatusse kande tegemisega.
Vara soetamisel ühis- või kaasomandisse on vajalik haldurile esitada abikaasa või kaasomaniku allkirjastatud nõusolek enampakkumise lõppemise päevale järgneval päeval.
Haldur esitab kinnistusosakonnale enampakkumise akti ärakirja ning avaldused ostja kinnistusraamatusse omanikuna sissekandmiseks ja lõppevate õiguste kustutamiseks pärast kogu ostuhinna laekumist, kui seadusega ei ole sätestatud teisiti. Halduri poolt edastatavat enampakkumise akti ärakirja ning avaldust loetakse ostja ja hüpoteegipidaja esitatud avalduseks.
Omandaja peab tasuma riigilõivu riigilõivuseaduses sätestatud ulatuses. Riigilõivu täpne suurus ning edaspidised juhised edastatakse enampakkumise võitjale koos enampakkumise aktiga.
Enampakkumisel müüdud kinnisasja ja selle koosseisu kuuluva vara juhusliku hävimise riisiko läheb ostjale üle pakkumise parimaks tunnistamisega. Pakkumise parimaks tunnistamisest alates kannab ostja kõik kulud ja koormatised ning saab kogu kasu. Haldur ei vastuta võõrandatud asja võimalike puuduste eest.
Kinnisasjaga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 7 864,32 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=35189 ning tasuda tagatisraha 786 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 20.11.2017 10:00 oksjonil ID35189 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 20.11.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 30.10.2017 kell 15:00 ja lõpeb 20.11.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 20.11.2017 kell 11:00 ja lõpeb 27.11.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1212440

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

19.10.2017
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 19.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Haagis-kallur MÖSLEIN SKSM3, kere tüüp kallur, värvus helehall, Vin-kood: W09SML334WSM39402; registreerimismärgiga 573DM, esmane registreerimisaasta 1998.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 26.10.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, sõiduki mark, reg.nr ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 1000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 26.10.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 26.10.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 02.11.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Sõidukiga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 1 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=34998 ning tasuda tagatisraha 100 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 26.10.2017 10:00 oksjonil ID34998 osalemise eest. Sõiduk: 573DM“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 26.10.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 19.10.2017 kell 16:00 ja lõpeb 26.10.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 26.10.2017 kell 11:00 ja lõpeb 02.11.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
pankrotihaldur Magnus Braun
Tel: 6400250
E-mail: magnus.braun@lextal.ee
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1208089

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

19.10.2017
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 19.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
Haagis-kallur MÖSLEIN SKSM3, kere tüüp kallur, värvus helehall, Vin-kood: W09SML334WSM39402; registreerimismärgiga 573DM, esmane registreerimisaasta 1998.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 26.10.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, sõiduki mark, reg.nr ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 1000 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 26.10.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 26.10.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 02.11.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 50.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Pankrotihaldur ei anna vara seisukorra kohta mistahes kinnitusi. Vara osta soovivale isikule ei hüvitata varaga tutvumisega, pakkumise esitamisega või selle ettevalmistamisega ega ostmisega seotud kulusid. Vara osta sooviv isik kannab kõik vara omandamisega seonduvad kulutused.
Sõidukiga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 1 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=34998 ning tasuda tagatisraha 100 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 26.10.2017 10:00 oksjonil ID34998 osalemise eest. Sõiduk: 573DM“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 26.10.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 19.10.2017 kell 16:00 ja lõpeb 26.10.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 26.10.2017 kell 11:00 ja lõpeb 02.11.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 50 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
pankrotihaldur Magnus Braun
Tel: 6400250
E-mail: magnus.braun@lextal.ee
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1208089

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

04.10.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 04.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina), asukohaga Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina),
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha
Kinnistusraamatusse on tehtud alljärgnevad kehtivad kanded:
Registriosa nr 9236502 I jakku kande nr 1 alla on sisse kantud ?Kinnistu koosseis?: katastritunnus 19801:002:1234; sihtotstarve ja asukoht - maatulundusmaa 100%, Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja., pindala 2,66ha.
Registriosa nr 9236502 II jakku kande number 8.6 ja 8.8 alla on kaasomanikena sisse kantud Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) ½ kaasomandist ja OÜ Nordeum Õigusbüroo (registrikood 11552926) ½ kaasomandist.
Registriosa nr 9236502 III jakku kande number 11 alla on sisse kantud märkus kinnistu omaniku pankroti väljakuulutamise kohta. 26.08.2016 kohtumääruse alusel sisse kantud 30.08.2016.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 3 alla on sisse kantud hüpoteek summas 30 000,00 eurot DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kuuluvale mõttelisele osale DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 4 alla on sisse kantud hüpoteek summas 1440,50 eurot Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) kuuluvale mõttelisele osale osaühing Balti Tehnika Service (registrikood 11127560) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 24.10.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, kinnistu registriosa number ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 9830,40 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 24.10.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 24.10.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 31.10.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 500.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Omand enampakkumisel soetatud kinnisasjale tekib enampakkumise akti alusel kinnistusraamatusse kande tegemisega.
Vara soetamisel ühis- või kaasomandisse on vajalik haldurile esitada abikaasa või kaasomaniku allkirjastatud nõusolek enampakkumise lõppemise päevale järgneval päeval.
Haldur esitab kinnistusosakonnale enampakkumise akti ärakirja ning avaldused ostja kinnistusraamatusse omanikuna sissekandmiseks ja lõppevate õiguste kustutamiseks pärast kogu ostuhinna laekumist, kui seadusega ei ole sätestatud teisiti. Halduri poolt edastatavat enampakkumise akti ärakirja ning avaldust loetakse ostja ja hüpoteegipidaja esitatud avalduseks.
Omandaja peab tasuma riigilõivu riigilõivuseaduses sätestatud ulatuses. Riigilõivu täpne suurus ning edaspidised juhised edastatakse enampakkumise võitjale koos enampakkumise aktiga.
Enampakkumisel müüdud kinnisasja ja selle koosseisu kuuluva vara juhusliku hävimise riisiko läheb ostjale üle pakkumise parimaks tunnistamisega. Pakkumise parimaks tunnistamisest alates kannab ostja kõik kulud ja koormatised ning saab kogu kasu. Haldur ei vastuta võõrandatud asja võimalike puuduste eest.
Kinnisasjaga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 9 830,40 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=34582 ning tasuda tagatisraha 983 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 24.10.2017 10:00 oksjonil ID34582 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 24.10.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 04.10.2017 kell 12:15 ja lõpeb 24.10.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 24.10.2017 kell 11:00 ja lõpeb 31.10.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1200679

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

04.10.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 04.10.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
Soloteks Trans OÜ (pankrotis; registrikood 12103596), pankrotihaldur Magnus Braun müüb avalikul ELEKTROONILISEL enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee/ alltoodud tingimustel järgneva pankrotivara:
½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina), asukohaga Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja½ registriossa 9236502 kantud kinnisasjast (kaasomandina),
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha
Kinnistusraamatusse on tehtud alljärgnevad kehtivad kanded:
Registriosa nr 9236502 I jakku kande nr 1 alla on sisse kantud ?Kinnistu koosseis?: katastritunnus 19801:002:1234; sihtotstarve ja asukoht - maatulundusmaa 100%, Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Runtsivälja., pindala 2,66ha.
Registriosa nr 9236502 II jakku kande number 8.6 ja 8.8 alla on kaasomanikena sisse kantud Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) ½ kaasomandist ja OÜ Nordeum Õigusbüroo (registrikood 11552926) ½ kaasomandist.
Registriosa nr 9236502 III jakku kande number 11 alla on sisse kantud märkus kinnistu omaniku pankroti väljakuulutamise kohta. 26.08.2016 kohtumääruse alusel sisse kantud 30.08.2016.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 3 alla on sisse kantud hüpoteek summas 30 000,00 eurot DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kuuluvale mõttelisele osale DNR Enterprise Eesti OÜ (registrikood 11963813) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.
Registriosa nr 9236502 IV jakku kande number 4 alla on sisse kantud hüpoteek summas 1440,50 eurot Esse Transport OÜ (registrikood 12103596) kuuluvale mõttelisele osale osaühing Balti Tehnika Service (registrikood 11127560) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks.Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Keelumärked ja hüpoteegid kustutatakse pärast kinnisasja võõrandamist sundenampakkumisel.
Tagatisraha 10% alghinnast peab olema laekunud hiljemalt 24.10.2017 kell 10.00-ks Advokaadibüroo LEXTAL OÜ deposiidikontole nr EE282200221023944870 Swedbank AS-is. Selgitusse palun märkida ?tagatisraha pankrotivara müügil, kinnistu registriosa number ja osaleja nimi?. Tähtajast hilisemaid laekumisi ja nõuetekohaselt täitmata maksekorraldusi ei arvestata. Tagatisraha ei pea maksma riik ja kohaliku omavalitsuse üksus ning Eesti Pank ning sissenõudja ja pandipidaja, kui nende nõue katab nõutava tagatisraha. Nimetatud isikutel palun osalemissoovist teatada aadressile: magnus.braun@lextal.ee.
Enampakkumisele registreerimine toimub Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja e-oksjonikeskkonnas www.oksjonikeskus.ee. Enampakkumisele registreerimiseks tuleb esitada järgmised andmed: hinnapakkuja nimi, elukoht või asukoht, isikut tõendav dokument, esindaja puhul esindusõiguse aluseks olev dokument (notariaalselt tõestatud) ja andmed müüdava vara kohta. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle lisad (nõusolekud, volikirjad jms) vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ning isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Juhul kui pakkujat esindab volitatud esindaja, siis tuleb pankrotihaldurile hiljemalt tagatisraha tasumise tähtajaks esitada volikiri. Enampakkumisele tuleb registreerida hiljemalt tagatisraha laekumise tähtajaks. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.
Enampakkumise alghind on 9830,40 eurot.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas. Registreerimine on avatud alates enampakkumise teate avaldamisest kuni 24.10.2017 kell 10.00.
Enampakkumine algab (pakkumiste tegemise algusaeg) 24.10.2017 kell 11.00.
Enampakkumine lõpeb 31.10.2017 kell 11.00. Enampakkumine on pikeneva lõpuga, intervalliga 5 minutit.
Pakkumise sammuks on 500.00 eurot.
Enampakkumise võitjaks tunnistatakse isik, kes pakub vara eest kõige kõrgema ostuhinna. Pankrotihalduril on õigus lükata esitatud pakkumine tagasi Täitemenetluse seadustiku §-s 89 sätestatud juhtudel. Kui parim pakkuja on loovutanud ostja õigused teisele isikule ja see isik võtab üle ka parimast pakkumisest tulenevad kohustused, esitatakse sellekohased avaldused haldurile ostuhinna tasumise tähtaja jooksul. Pakkumise parimaks tunnistamine tehakse osalejatele teatavaks enampakkumise päevale järgneval tööpäeval oksjonikeskkonnas. Erandjuhtudel võib haldur teatavakstegemise kuni seitsmeks päevaks edasi lükata. Edasilükkamisest annab haldur enampakkumisel osalejatele viivitamata teada. Enampakkumisel osalevad isikud võivad esitada vastuväited enampakkumiste läbiviimise kohta enampakkumise lõppemise päevale järgneva tööpäeva jooksul. Esitatud vastuväidetele ja vastuväidete esitamata jätmise tagajärgedele kohaldatakse täitemenetluse seadustiku § 92 lõigetes 2 ja 3 sätestatut. Enampakkumise akti koostab haldur pärast vastuväidete esitamise tähtaja möödumist.
Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS paragrahvi 93 lõikes 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, tuleb kogu ostuhind tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval (TMS § 93 lg 21).
Kui ostja soovib osta asja krediidiasutuse väljastatava laenuga, peab ta sellest pankrotihaldurile teatama kohe pärast tema pakkumise parimaks tunnistamist. Koheseks teatamiseks loetakse pankrotihaldurile teatamist parimaks pakkumiseks tunnistamise päeval. Ostuhinna tasumisel laenuga ei kohaldata ostjale ostuhinnast ühe kümnendiku ega ostuhinna kohese tasumise kohustust. Ostja kohustub tasuma kogu ostuhinna või tagama ostuhinna tasumise kohustuse täitmise krediidiasutuse poolt 15 päeva jooksul parimaks pakkumiseks tunnistamise päevale järgnevast päevast arvates.
Kui enampakkumise võitja ei tasu ostuhinda tähtaegselt, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumist teatavaks teha oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada. Isikud, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.
Omand enampakkumisel soetatud kinnisasjale tekib enampakkumise akti alusel kinnistusraamatusse kande tegemisega.
Vara soetamisel ühis- või kaasomandisse on vajalik haldurile esitada abikaasa või kaasomaniku allkirjastatud nõusolek enampakkumise lõppemise päevale järgneval päeval.
Haldur esitab kinnistusosakonnale enampakkumise akti ärakirja ning avaldused ostja kinnistusraamatusse omanikuna sissekandmiseks ja lõppevate õiguste kustutamiseks pärast kogu ostuhinna laekumist, kui seadusega ei ole sätestatud teisiti. Halduri poolt edastatavat enampakkumise akti ärakirja ning avaldust loetakse ostja ja hüpoteegipidaja esitatud avalduseks.
Omandaja peab tasuma riigilõivu riigilõivuseaduses sätestatud ulatuses. Riigilõivu täpne suurus ning edaspidised juhised edastatakse enampakkumise võitjale koos enampakkumise aktiga.
Enampakkumisel müüdud kinnisasja ja selle koosseisu kuuluva vara juhusliku hävimise riisiko läheb ostjale üle pakkumise parimaks tunnistamisega. Pakkumise parimaks tunnistamisest alates kannab ostja kõik kulud ja koormatised ning saab kogu kasu. Haldur ei vastuta võõrandatud asja võimalike puuduste eest.
Kinnisasjaga tutvumine kokkuleppel pankrotihalduriga. Info tel 6 400 250 või e-post: magnus.braun@lextal.ee.
Teadaanne avaldatakse täitemenetluse seadustiku § 84 lg 2 alusel.


Alghind: 9 830,40 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=34582 ning tasuda tagatisraha 983 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 24.10.2017 10:00 oksjonil ID34582 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 24.10.2017 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 04.10.2017 kell 12:15 ja lõpeb 24.10.2017 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 24.10.2017 kell 11:00 ja lõpeb 31.10.2017 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Marge Saarela
Telefon: 6400250
E-post: marge.saarela@lextal.ee
Teadaande number 1200679

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

07.04.2017
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 07.04.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
a. 2003.a FORD TRANSIT 300M VAN (WF0VXXGBFV3E45299) 028MPL alghind 300 eurot+km;
b. 1998.a MERCEDES-BENZ VITO 110 D (VSA63817413129206) 064AMT alghind 800 eurot+km;
c. 1998.a SISU E11M (YK2GADA20WK048565) 064BLD alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks;
d. 1999.a FIAT DUCATO MAXI (ZFA23000005685696) 107MCD alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978)
e. 1992.a REISCH RHKS-34/24SL (72962) 134DG alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
f. 2003.a CITROEN BERLINGO (VF7GCWJYB94055869) 172MDT alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978).
g. 2001.a MAN 18.413 FLT (WMAH05ZZZ1G152395) 287MGY alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
h. 2003.a DAF FT XF 95.430 (XLRTE47XS0E607239) 293MJD alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
i. 1997.a ZREMB N2531 (SWCA35002V0000001) 29HGZ alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
j. 1997.a SCANIA R144 GB6X2NB 460 (YS2R6X20001227567) 376BKT alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
k. 1996.a VOLVO FH12 (YV2A4B2A8VB166827) 452TFI alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
l. 2002.a VOLVO FH12 (YV2A4CFA22A549454) 470MGM alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
m. 2002.a FORD TRANSIT 350EF DCAB (WF0CXXGBFC2P87216) 496ARL alghind 300 eurot+km.
n. 1997.a ANDOVER SFCL 41 (M3341007) 49HGZ alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
o. 2003.a CITROEN BERLINGO (VF7GCWJYB94021053) 547MJB alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
p. 1998.a MÖSLEIN SKSM3 (W09SML334WSM39402) 573DM alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
q. 2007.a RENAULT TRAFIC (VF1JLEMB68V308434) 577BAJ alghind 300 eurot+km.
r. 1994.a NÄRKO 2PP3-UKRGS45EJ-365 (YF104ST3BRF012633) 640GH alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
s. 2004.a RENAULT MEGANE (VF1KMRF0532264256) 697ATY alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
t. 2003.a OMAVALMISTATUD OMAVALMISTATUD (EST03118730ARK179) 699DK alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
u. 1991.a TRAILOR S343ER (VFNS383ELM1L22034) 828BT alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
v. 1998.a SCANIA R124 LA4X2NA 400 (XLER4X20004388960) 939ARO alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
w. 1986.a SCANIA T142HL 6X2LC 42KKL (YS2TH6X2Z01112368) 954MHY alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
Ülalloetletud sõidukid edaspidi eraldi ja ühiselt nimetatud kui Vara


Alghind: 300-800 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida e-posti aadressil katrin.soom@lextal.ee Tagatisraha suurus on 10% (kümme protsenti) pakutavast hinnast. Edukaks tunnistatud pakkuja poolt tasutud tagatisraha tasaarvestatakse võõrandamisel vastavas osas tasutava ostuhinnaga. Tagatisraha tuleb tasuda Esse Transport OÜ (pankotis) SEB Pank pangakontole EE411010220195259222 selgitusega „tagatisraha pankrotivara müügil”..

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 17.04.2017 algusega kell 17:30 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn). Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna Soloteks Trans (pankrotis) vara ostupakkumine ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 17.04.2017 kell 17:30.

2. Raskeveokeid/raskeveokit omandava sooviv isik kohustub lisaks ostuhinnale tasuma Soloteks Trans OÜ-le (pankrotis) määratud raskeveoki maksu 2016. aasta eest.

3. Müüja ega pankrotihaldur ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisega loobunuks mistahes nõuetest Müüja ja pankrotihalduri vastu seonduvalt Varaga. Haldur ei võimalda Varaga tutvumist ega taga Vara valduse üleandmist. Nii Vara asukoht kui võimalikud kolmandate isikute õigused Varale (lisaks pandiõigustele, mis loetletud ülal) on haldurile teadmata. Ülalnimetatud registerpandid kustutatakse enampakkumise akti alusel.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt vastava vara müügi kuulutuses näidatud kuupäeval (kümne päeva jooksul kuulutuse avaldamisest arvates) hiljemalt kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida „Soloteks Trans (pankrotis) vara ostupakkumine”. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval kell 23:59, saates pakkumise elektronposti aadressil katrin.soom@lextal.ee.

5. Kirjalik ostupakkumine peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu kohta ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. maksekorralduse koopia tagatisraha maksmise kohta;
5.8. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.9. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta Reglemendi tingimustega;
5.10. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde.

6. Tagatisraha suurus on 10% (kümme protsenti) pakutavast hinnast. Edukaks tunnistatud pakkuja poolt tasutud tagatisraha tasaarvestatakse võõrandamisel vastavas osas tasutava ostuhinnaga. Tagatisraha tuleb tasuda Esse Transport OÜ (pankotis) SEB Pank pangakontole EE411010220195259222 selgitusega „tagatisraha pankrotivara müügil”.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind tuleb tasuda 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist (sh kohaldub TMS § 93 lg 4). Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril õigus müüa vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks, kusjuures esialgselt edukaks tunnistatud pakkujale tagatisraha ei tagastata ning see jääb leppetrahvina täies ulatuses müüjale ning edukaks tunnistatud pakkujal ei ole mingeid vastuväiteid ning ta loetakse ostupakkumise esitamisega tagasivõtmatult loobunuks mistahes nõuetest leppetrahvi vähendamise vms. osas mis oleks aluseks pakkujale tasutud tagatisraha osaliselt või täies ulatuses tagastamisele.

8. Pakkumiste saamise järel on pankrotihalduril õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi.

9. Parima pakkumise väljaselgitamisel arvestab pankrotihaldur võrdsete või võrreldavate tingimustega pakkumiste osas muuhulgas ostuhinda, omandatavate sõidukite hulka (eelistatud on enam sõidukeid omandada soovivad pakkujad) jms.

10. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumis esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi. Tagatisraha tagastatakse pakkumises osalejale, kelle pakkumine ei osutunud parimaks, hiljemalt kahekümne (20) kalendripäeva jooksul alates eduka pakkuja teatavakstegemise päevale järgnevast päevast. Pakkujal ei ole õigust nõuda Müüjalt intressi aja eest, mil tagatisraha oli Müüja valduses.

11. Pankrotihalduril on õigus pankrotitoimkonna otsusel tagasi lükata mõni või kõik pakkumised (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldavad pakkumised), kui need ei võimalda pankrotihalduri hinnangul vastava vara võõrandamist võlausaldajatele enim kasu võimaldaval viisil.

12. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

13. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Haldur ei võimalda Varaga tutvumist, ei taga Vara valduse ega Varaga seonduvate dokumentide üleandmist.
Ärinimed
Soloteks Trans OÜ, kehtetud ärinimed: Esse Transport OÜ.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1113703

Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade

07.04.2017
Pankrotimenetluses vallasasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 07.04.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596 pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb suulisel enampakkumisel pankrotivara:
a. 2003.a FORD TRANSIT 300M VAN (WF0VXXGBFV3E45299) 028MPL alghind 300 eurot+km;
b. 1998.a MERCEDES-BENZ VITO 110 D (VSA63817413129206) 064AMT alghind 800 eurot+km;
c. 1998.a SISU E11M (YK2GADA20WK048565) 064BLD alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks;
d. 1999.a FIAT DUCATO MAXI (ZFA23000005685696) 107MCD alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978)
e. 1992.a REISCH RHKS-34/24SL (72962) 134DG alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
f. 2003.a CITROEN BERLINGO (VF7GCWJYB94055869) 172MDT alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978).
g. 2001.a MAN 18.413 FLT (WMAH05ZZZ1G152395) 287MGY alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
h. 2003.a DAF FT XF 95.430 (XLRTE47XS0E607239) 293MJD alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
i. 1997.a ZREMB N2531 (SWCA35002V0000001) 29HGZ alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
j. 1997.a SCANIA R144 GB6X2NB 460 (YS2R6X20001227567) 376BKT alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
k. 1996.a VOLVO FH12 (YV2A4B2A8VB166827) 452TFI alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
l. 2002.a VOLVO FH12 (YV2A4CFA22A549454) 470MGM alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
m. 2002.a FORD TRANSIT 350EF DCAB (WF0CXXGBFC2P87216) 496ARL alghind 300 eurot+km.
n. 1997.a ANDOVER SFCL 41 (M3341007) 49HGZ alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
o. 2003.a CITROEN BERLINGO (VF7GCWJYB94021053) 547MJB alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
p. 1998.a MÖSLEIN SKSM3 (W09SML334WSM39402) 573DM alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
q. 2007.a RENAULT TRAFIC (VF1JLEMB68V308434) 577BAJ alghind 300 eurot+km.
r. 1994.a NÄRKO 2PP3-UKRGS45EJ-365 (YF104ST3BRF012633) 640GH alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
s. 2004.a RENAULT MEGANE (VF1KMRF0532264256) 697ATY alghind 300 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
t. 2003.a OMAVALMISTATUD OMAVALMISTATUD (EST03118730ARK179) 699DK alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
u. 1991.a TRAILOR S343ER (VFNS383ELM1L22034) 828BT alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
v. 1998.a SCANIA R124 LA4X2NA 400 (XLER4X20004388960) 939ARO alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks.
w. 1986.a SCANIA T142HL 6X2LC 42KKL (YS2TH6X2Z01112368) 954MHY alghind 800 eurot+km. Koormatud registerpandiga summas 7000 eurot Gatsby OÜ (10100978) kasuks
Ülalloetletud sõidukid edaspidi eraldi ja ühiselt nimetatud kui Vara


Alghind: 300-800 euro(t). lisandub käibemaks

Omanik: Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida e-posti aadressil katrin.soom@lextal.ee Tagatisraha suurus on 10% (kümme protsenti) pakutavast hinnast. Edukaks tunnistatud pakkuja poolt tasutud tagatisraha tasaarvestatakse võõrandamisel vastavas osas tasutava ostuhinnaga. Tagatisraha tuleb tasuda Esse Transport OÜ (pankotis) SEB Pank pangakontole EE411010220195259222 selgitusega „tagatisraha pankrotivara müügil”..

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine toimub 17.04.2017 algusega kell 17:30 Advokaadibüroos LEXTAL (Rävala 4, 10143 Tallinn). Vara osta soovival isikul on õigus esitada kirjalik pakkumine enampakkumisel osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks. Kirjalik pakkumine peab olema kinnises ümbrikus, millele on märgitud märgusõna Soloteks Trans (pankrotis) vara ostupakkumine ning olema laekunud  eelnimetatud aadressile hiljemalt 17.04.2017 kell 17:30.

2. Raskeveokeid/raskeveokit omandava sooviv isik kohustub lisaks ostuhinnale tasuma Soloteks Trans OÜ-le (pankrotis) määratud raskeveoki maksu 2016. aasta eest.

3. Müüja ega pankrotihaldur ei anna võõrandatava Varaga seoses mingeid kinnitusi ega tagatisi, ning ostuhuviline omandab Vara täielikult omal riisikol ning ta loetakse Vara omandamisega loobunuks mistahes nõuetest Müüja ja pankrotihalduri vastu seonduvalt Varaga. Haldur ei võimalda Varaga tutvumist ega taga Vara valduse üleandmist. Nii Vara asukoht kui võimalikud kolmandate isikute õigused Varale (lisaks pandiõigustele, mis loetletud ülal) on haldurile teadmata. Ülalnimetatud registerpandid kustutatakse enampakkumise akti alusel.

4. Pakkumised tuleb kohale toimetada Advokaadibüroosse LEXTAL, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, pankrotihaldur Magnus Braun nimele hiljemalt vastava vara müügi kuulutuses näidatud kuupäeval (kümne päeva jooksul kuulutuse avaldamisest arvates) hiljemalt kell 17.30. Suletud ümbrikule tuleb märkida „Soloteks Trans (pankrotis) vara ostupakkumine”. Pakkumise võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna selliselt, et pakkumine on kohale jõudnud hiljemalt pakkumiste esitamise tähtaja viimasel päeval kell 23:59, saates pakkumise elektronposti aadressil katrin.soom@lextal.ee.

5. Kirjalik ostupakkumine peab sisaldama:

5.1. pakkuja nimi, isiku- või registrikood ning elu- või asukoht;
5.2. Vara täpne kirjeldus, mille suhtes ostupakkumine tehakse;
5.3. pakutav ostuhind numbrite ja sõnadega;
5.4. pakkumise jõusoleku aeg, mis peab olema vähemalt kuni Vara suhtes pakkumiste esitamise tähtaja viimase päevani pluss 30 (kolmkümmend) kalendripäeva;
5.5. juriidilise isiku registriandmete väljatrükk või füüsilise isiku passikoopia;
5.6. välismaise juriidilise isiku korral lisatakse eelnevale väljavõtted vastavatest registritest juriidilise isiku olemasolu kohta ning dokumendid esindaja esindusõiguse kontrollimiseks koos notariaalsete tõlgetega;
5.7. maksekorralduse koopia tagatisraha maksmise kohta;
5.8. pakkuja volitatud esindaja kontaktandmed;
5.9. selgesõnaline kinnitus oma teadlikkuse ja nõustumuse kohta Reglemendi tingimustega;
5.10. kui dokumendid esitatakse muus kui eesti keeles, tuleb neile lisada vandetõlgi poolt või notariaalselt kinnitatud tõlked eesti keelde.

6. Tagatisraha suurus on 10% (kümme protsenti) pakutavast hinnast. Edukaks tunnistatud pakkuja poolt tasutud tagatisraha tasaarvestatakse võõrandamisel vastavas osas tasutava ostuhinnaga. Tagatisraha tuleb tasuda Esse Transport OÜ (pankotis) SEB Pank pangakontole EE411010220195259222 selgitusega „tagatisraha pankrotivara müügil”.

7. Kogu pakkuja poolt pakutud ostuhind tuleb tasuda 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates edukaks tunnistatud pakkujale tema edukaks tunnistamisest e-kirja teel teatamist (sh kohaldub TMS § 93 lg 4). Juhul, kui edukaks tunnistatud pakkuja nimetatud tähtaja jooksul ostuhinda täies ulatuses ei tasu, on pankrotihalduril õigus müüa vara teisele pakkujale või asuda pakkujatega uutele läbirääkimistele täiendavate pakkumiste esitamiseks või tunnistada enampakkumine nurjunuks, kusjuures esialgselt edukaks tunnistatud pakkujale tagatisraha ei tagastata ning see jääb leppetrahvina täies ulatuses müüjale ning edukaks tunnistatud pakkujal ei ole mingeid vastuväiteid ning ta loetakse ostupakkumise esitamisega tagasivõtmatult loobunuks mistahes nõuetest leppetrahvi vähendamise vms. osas mis oleks aluseks pakkujale tasutud tagatisraha osaliselt või täies ulatuses tagastamisele.

8. Pakkumiste saamise järel on pankrotihalduril õigus juhul, kui on esitatud võrdseid või võrreldavate tingimustega pakkumisi, pidada pakkujatega täiendavaid läbirääkimisi parima pakkumise väljaselgitamiseks ning võimaldada pakkujatel esitada Vara suhtes täiendavaid pakkumisi.

9. Parima pakkumise väljaselgitamisel arvestab pankrotihaldur võrdsete või võrreldavate tingimustega pakkumiste osas muuhulgas ostuhinda, omandatavate sõidukite hulka (eelistatud on enam sõidukeid omandada soovivad pakkujad) jms.

10. Pakkujale ei hüvitata ühelgi juhul pakkumis esitamise või selle ettevalmistamisega seotud kulutusi. Tagatisraha tagastatakse pakkumises osalejale, kelle pakkumine ei osutunud parimaks, hiljemalt kahekümne (20) kalendripäeva jooksul alates eduka pakkuja teatavakstegemise päevale järgnevast päevast. Pakkujal ei ole õigust nõuda Müüjalt intressi aja eest, mil tagatisraha oli Müüja valduses.

11. Pankrotihalduril on õigus pankrotitoimkonna otsusel tagasi lükata mõni või kõik pakkumised (sealhulgas alg-, võrreldavat või kõrgemat ostuhinda sisaldavad pakkumised), kui need ei võimalda pankrotihalduri hinnangul vastava vara võõrandamist võlausaldajatele enim kasu võimaldaval viisil.

12. Kõik ostutehingu ning Vara omandaja nimele ümberregistreerimisega seonduvad kulud ja lõivud kannab Vara omandaja.

13. Täiendav teave pankrotihaldur Magnus Braunilt telefonil 6400 250 või e-posti aadressil magnus.braun@lextal.ee või info@lextal.ee.


Suulise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna kohe pärast enampakkumise lõppemist TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, peab suulise enampakkumise võitja tasuma kohe pärast enampakkumise lõppemist ühe kümnendiku ostuhinnast, ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul. Kui ostjaks on võlgnik, peab ta tasuma kohe kogu ostuhinna.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Haldur ei võimalda Varaga tutvumist, ei taga Vara valduse ega Varaga seonduvate dokumentide üleandmist.
Ärinimed
Soloteks Trans OÜ, kehtetud ärinimed: Esse Transport OÜ.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1113703

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

14.03.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 14.03.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 12 288 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=30282 ning tasuda tagatisraha 1 228 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 3.04.2017 15:00 oksjonil ID30282 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 03.04.2017 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 14.03.2017 kell 15:00 ja lõpeb 03.04.2017 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 03.04.2017 kell 16:00 ja lõpeb 11.04.2017 kell 16:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Paknrotihaldur Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1101519

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

14.03.2017
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 14.03.2017
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 12 288 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=30282 ning tasuda tagatisraha 1 228 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 3.04.2017 15:00 oksjonil ID30282 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 03.04.2017 kell 15:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 14.03.2017 kell 15:00 ja lõpeb 03.04.2017 kell 15:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 03.04.2017 kell 16:00 ja lõpeb 11.04.2017 kell 16:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Paknrotihaldur Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1101519

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

13.12.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 13.12.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 15 360 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=28299 ning tasuda tagatisraha 1 536 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 27.12.2016 12:00 oksjonil ID28299 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 27.12.2016 kell 12:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 13.12.2016 kell 12:00 ja lõpeb 27.12.2016 kell 12:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 27.12.2016 kell 13:00 ja lõpeb 03.01.2017 kell 13:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1059096

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

13.12.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 13.12.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 15 360 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=28299 ning tasuda tagatisraha 1 536 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 27.12.2016 12:00 oksjonil ID28299 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 27.12.2016 kell 12:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 13.12.2016 kell 12:00 ja lõpeb 27.12.2016 kell 12:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 27.12.2016 kell 13:00 ja lõpeb 03.01.2017 kell 13:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1059096

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

24.11.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 24.11.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 19 200 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=27812 ning tasuda tagatisraha 1 920 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 5.12.2016 12:00 oksjonil ID27812 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 05.12.2016 kell 12:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 24.11.2016 kell 12:00 ja lõpeb 05.12.2016 kell 12:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 05.12.2016 kell 13:00 ja lõpeb 12.12.2016 kell 13:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1049714

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

24.11.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 24.11.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 19 200 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=27812 ning tasuda tagatisraha 1 920 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 5.12.2016 12:00 oksjonil ID27812 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 05.12.2016 kell 12:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 24.11.2016 kell 12:00 ja lõpeb 05.12.2016 kell 12:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 05.12.2016 kell 13:00 ja lõpeb 12.12.2016 kell 13:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1049714

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

04.11.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 04.11.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 24 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=27311 ning tasuda tagatisraha 2 400 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 18.11.2016 10:00 oksjonil ID27311 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 18.11.2016 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 04.11.2016 kell 10:00 ja lõpeb 18.11.2016 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 18.11.2016 kell 11:00 ja lõpeb 25.11.2016 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1041150

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

04.11.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 04.11.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa. 1/2 kaasomandiosa kinnistust asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.
Vara koosseis:
Pindala: 2.66 ha
Looduslik rohumaa: 1.55 ha
Metsamaa: 1.07 ha
Muu maa: 0.04 ha


Alghind: 24 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=27311 ning tasuda tagatisraha 2 400 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 18.11.2016 10:00 oksjonil ID27311 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 18.11.2016 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 04.11.2016 kell 10:00 ja lõpeb 18.11.2016 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 18.11.2016 kell 11:00 ja lõpeb 25.11.2016 kell 11:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Esindaja Katrin Soom
Telefon: 6400250
E-post: katrin.soom@lextal.ee
Teadaande number 1041150

Võlausaldajate nõuete kaitsmise koosoleku teade

01.11.2016
Võlausaldajate nõuete kaitsmise koosoleku teade
Avaldamise algus: 01.11.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 100 lõike 4 alusel.

Võlgniku, Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596), pankrotimenetluses toimub võlausaldajate nõuete kaitsmise koosolek 17.11.2016 algusega kell 11.00 aadressil Rävala pst 4, Tallinn 10143, advokaadibüroo LEXTAL ruumides (8 korrus).

Üldkoosoleku päevakorras on:
1. nõuete kaitsmine.

Nõudeavaldustega on õigus tutvuda viie päeva jooksul enne nõuete kaitsmise koosolekut. Nõudeavalduste ja vastuväidetega on võimalik tutvuda pankrotihalduriga eelneval kokkuleppel advokaadibüroos LEXTAL.
Kehtetud ärinimed:
Soloteks Trans OÜ: Esse Transport OÜ.
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1039602

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

11.10.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 11.10.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.

Alghind: 30 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=26748 ning tasuda tagatisraha 3 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 31.10.2016 10:00 oksjonil ID26748 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 31.10.2016 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 11.10.2016 kell 11:00 ja lõpeb 31.10.2016 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 31.10.2016 kell 10:30 ja lõpeb 07.11.2016 kell 10:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Paknrotihaldur Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1029481

Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade

11.10.2016
Pankrotimenetluses kinnisasja enampakkumise teade
Avaldamise algus: 11.10.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596)  pankrotihaldur Magnus Braun avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 136 lõike 1 ja täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 alusel.

Pankrotihaldur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee pankrotivara:
1/2 kaasomandiosa kinnistust (registriosa nr 9236502) asukohaga Runtsivälja, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa.

Alghind: 30 000 euro(t).

Omanik: Soloteks Trans OÜ (pankrotis) (registrikood: 12103596) 

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=26748 ning tasuda tagatisraha 3 000 eurot Advokaadibüroo LEXTAL OÜ arveldusarvele nr EE282200221023944870 (Swedbank AS). Makseselgitus: „Tagatisraha 31.10.2016 10:00 oksjonil ID26748 osalemise eest. Kinnisvara: Runtsivälja, Harku vald, Harju maakond“. Tagatisraha loetakse tasutuks selle laekumise hetkest. Tagatisraha peab olema laekunud hiljemalt 31.10.2016 kell 10:00. Hilisemaid laekumisi ei arvestata. Ostja makstud tagatisraha arvatakse ostuhinna sisse, teistele enampakkumisest osavõtnutele tagastatakse see enampakkumise päevale järgneval tööpäeval.

Enampakkumisele registreerimine algab 11.10.2016 kell 11:00 ja lõpeb 31.10.2016 kell 10:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele , tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 31.10.2016 kell 10:30 ja lõpeb 07.11.2016 kell 10:00. Pikeneva lõpu intervall on 5 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 500 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Pankrotihaldurile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole pankrotihaldurile veel teatatud, ja neid õigusi pankrotihalduri nõudmisel põhistada.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
magnus@lextal.ee; telefon 6400 250
pankrotihaldur Magnus Braun
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
Paknrotihaldur Magnus Braun
Telefon: 6400250
E-post: magnus.braun@lextal.ee
Teadaande number 1029481

Pankroti väljakuulutamise teade

01.06.2016
Pankroti väljakuulutamise teade
Avaldamise algus: 01.06.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Harju Maakohus (Tartu maantee kohtumaja) avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 33 lõike 1 alusel.

01.06.2016 kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-16-3082 kuulutati välja võlgniku, 
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596),  pankrot 01.06.2016 kell 11.00.

Pankrotihalduriks nimetati Magnus Braun (aadress advokaadibüroo LEXTAL, Tallinn, Rävala pst 4, 10143, telefon 6400 250, e-post magnus.braun@lextal.ee).

Esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 16.06.2016 algusega kell 15.00 Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumaja saalis nr 6.

Võlausaldajad on kohustatud hiljemalt kahe kuu jooksul pankrotiteate väljaandes Ametlikud Teadaanded ilmumise päevast teatama pankrotihaldurile kõigist oma enne pankroti väljakuulutamist tekkinud nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nõude tekkimise alusest ja nõude tähtajast (PankrS § 93 lg 1). Tähtaegselt esitamata, kuid tunnustatud nõuded rahuldatakse viimases järgus (PankrS § 153 lg 1 p 3). Pankrotivarasse kuuluva võlgnikule võlgnetava kohustuse täitmist võib pärast pankroti väljakuulutamist vastu võtta üksnes pankrotihaldur (PankrS § 37).
 
Pankrotimäärus kuulub viivitamatule täitmisele (PankrS § 31 lg 7). Võlgnik ja pankrotiavalduse esitanud võlausaldaja võivad esitada määruskaebuse 15 päeva jooksul teate avaldamisest arvates (PankrS § 32). Määruskaebuse esitamine ei peata määruse täitmist (PankrS § 5 lg 3). Pankrotimääruse täitmist ei saa peatada ega ajatada, samuti ei saa muuta pankrotimääruse seaduses sätestatud täitmise viisi ja korda (PankrS § 31 lg 7). Kui võlausaldaja esitab nõude mõjuval põhjusel pärast eelnimetatud tähtaja möödumist, kuid enne viimast nõuete kaitsmise koosolekut, ennistab üldkoosolek võlausaldaja taotlusel nõude esitamise tähtaja. Kui nõude esitamise tähtaega ei ole ennistatud, võetakse nõue kaitsmisele, kuid tunnustamise korral rahuldatakse pärast õigeaegselt esitatud tunnustatud nõuete rahuldamist.
Kõik isikud, kelle valduses on võlgnikule kuuluv vara või kellel on varalisi kohustusi võlgniku suhtes, on kohustatud selle kohta andma teavet pankrotihaldurile.

Võtta Martin Marjapuu’lt (isikukood 38608214911), Lauri Tuurmaa’lt (isikukood 38708090218) ja Erik Valtmäe’lt (isikukood 37509176059) võlgniku vanne 16.06.2016 kell 14.30 toimuval kohtuistungil Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumajas, asukohaga Tartu mnt 85 Tallinn, saal nr 6.
Kehtetud ärinimed:
Soloteks Trans OÜ: Esse Transport OÜ.
Harju Maakohus (Tartu maantee kohtumaja)
Tartu mnt 85, 15083 Tallinn
Telefon: 612 7830
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Teadaande number 959459

Pankrotiavalduse läbivaatamise aja ja koha ning käsutuskeelu teatavakstegemise teade

07.04.2016
Pankrotiavalduse läbivaatamise aja ja koha ning käsutuskeelu teatavakstegemise teade
Avaldamise algus: 07.04.2016
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Harju Maakohus (Tartu maantee kohtumaja) avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 17 lõike 2 ja § 21 lõike 1 alusel.

29.02.2016 kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-16-3082 võeti KREEDIX OÜ avaldus võlgniku
Soloteks Trans OÜ (registrikood: 12103596)  pankroti väljakuulutamiseks menetlusse.

06.04.2016
kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-16-3082 määrati kohtuistungi toimumise ajaks 04.05.2016, algusega kell 16.30 Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumaja saalis nr 6.

Keelata võlgnikul ajutise pankrotihalduri nõusolekuta kogu vara käsutada (PankrS § 20 lg 1). Peatada võlgniku vara suhtes toimuv sundtäitmine.
Nimetada Soloteks Trans OÜ (registrikood 12103596) ajutiseks pankrotihalduriks kirjaliku nõusoleku alusel Magnus Braun (advokaadibüroo LEXTAL, Tallinn, Rävala pst 4, 10143, tel: 6400 250, faks: 6400 260, e-post: magnus.braun@lextal.ee)
Kehtetud ärinimed:
Soloteks Trans OÜ: Esse Transport OÜ.
Harju Maakohus (Tartu maantee kohtumaja)
Tartu mnt 85, 15083 Tallinn
Telefon: 612 7830
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Teadaande number 935078
Lae veel teadaandeid

Soovitame sarnaseid artikleid

Hinda ja kommenteeri firmat

SOLOTEKS TRANS OÜ (pankrotis)

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga