Meedialeht
Vali raport X

VAHVA SOLUTIONS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

407 külastajat

Vahva Solutions loob vabadust ja iseseisvust

VAHVA Solutions OÜ arendab invaabivahendeid nõrkade kätega* ratastoolikasutajatele, keda on maailmas 38 miljonit. Neist 6 miljonil inimesel on kaelatrauma tagajärjel puudulik sõrmede ja käte töö. Just neile on VAHVA Solutions OÜ arendanud maailmas unikaalse haaratsi “I Can Grab”, mis ei vaja sõrmede tööd.

I Can Grab (vt tutvustavat videot https://youtu.be/4iauGGJ97TI) on abivahend inimestele, kelle sõrmede liikuvus on piiratud või ei tööta need üldse. Haarats aitab kasutajal oma igapäevaelus paremini toime tulla erinevate esemete ja asjade haaramisel, tõstmisel, korjamisel, korrastamisel, ümber paigutamisel. Nii ei sõltu inimene pidevalt kõrvalisest abist ja saab olla iseseisvam.

Haaratsit on tänaseks lisaks Eestile müüdud juba ka Inglismaale (sealne veebipood müüb geograafilise piiranguta, sh Saksamaale, Prantsusmaale, Soome, USAsse jne) ja Austriasse.

* Nõrkade kätega ratastoolikasutajad on inimesed, kelle käed on nõrgad ning ei võimalda neil ilma kõrvalise abita toime tulla igapäevaste tavapäraste tegevustega. Nõrkade käte põhjuseks on näiteks selja- ja kaelatrauma, insult, Parkinsoni tõbi, lihashaigused, sclerosis multiplex, kõrge iga jne.

Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi