Meedialeht
Vali raport X

HAPPY STAYS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

303 külastajat

1 jälgija

Värbamise lipulaev TeamCreator!

Igal ettevõttel tuleb mingil hetkel aeg, kus on vaja otsida juurde töötajaid või tegeleda personaliga. Sellisel juhul on tihti kaks varianti. Kas palgata personalijuht või teha kõik tööd ise. Tegelikult on olemas ka kolmas variant, mis muutub aasta aastalt populaarsemaks just nende ettevõtete seas, kellel igapäevaselt personalijuhi vajadust ei ole. Samas puudub endal võimekus seda tööd teha. Selleks variandiks on kasutada värbamisteenuseid pakkuva ettevõtte abi. 

Kui ka sina oled sellise valiku ees, siis soovitan kindlasti pöörduda Annika Melsase poole https://www.teamcreator.ee/. Vaieldamatult on tegemist suure kogemusega ja väga professionaalse ettevõttega, kelle tegevusvaldkond hõlmab peaaegu kõike, mis seostub personaliga. TeamCreator pakub personaliotsingut, töökuulutuste koostamist ja avaldamist ja testide tegemist.  Uue teenusena on nende valikusse lisandunud ka tööotsijate nõustamine, mis on praegusel perioodil väga populaarne ja vajalik teenus. 

Annika Melsas on oma ala valdkonnaspetsialist, kes teab mida teeb. Teda ei heiduta ka kõige keerulisem juhtum ja ta on oma töös alati väga täpne ja korrektne. Meie ettevõtte on teinud temaga koostööd umbes aasta ja oleme väga rahul. Julgen käe südamele panna ja öelda, et TeamCreator on parim personaliotsingu firma Eestis. Jäta värbamine  nende hooleks. 

 

 

Kõik artiklid