Meedialeht
Vali raport X

VILEO MARINAS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

152 külastajat

1 jälgija

VILEO MARINAS OÜ on pankrotis!

VILEO MARINAS OÜ alustas peaaegu 2 aastat tagasi, mil juhatuse liige Oskar Mikael Hindsberg selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 1 aastat. Tänaseks on välja kuulutatud firma pankrot!

VILEO MARINAS OÜ valdkond on mujal liigitamata rajatiste ehitus. Samas valdkonnas (EMTAK 42991) on tegutsevaid ettevõtteid 2018. aasta seisuga kokku 285 tükki, kes annavad tööd kokku 1122-le inimesele ja kogu valdkonna tänavune käibeprognoos on ca 94,36 miljonit eurot.

VILEO MARINAS OÜ sellel peol enam tantsu ei vihu. Möödunud aastal tegi firma veel veidi alla 1 miljoni euro käivet, kuid kuna majandusaasta aruannet pole selle perioodi kohta esitatud, ei oska me öelda, kas tehingutest ka mingit tulu tõusis.

Tänase seisuga on VILEO MARINAS OÜ-l riigi ees 3 341 eurone maksuvõlg ning esitamata on jäänud ka paar viimast käibedeklaratsiooni. Kuni tänavu septembrini juhtis osaühingut Oskar Mikael Hindsberg, kes tegutseb edasi HINVEST INTERNATIONAL OÜ ja VILEO FACTORY OÜ eesotsas. Nendes firmades hetkel probleeme pole.’

VILEO MARINAS OÜ juhtimise jättis ta Jürgen Kirsise hoole alla ning firma finantsnäitajatest saate eriti hea ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Jürgen Kirsis alustas äritegevusega juba 19 aastat tagasi, olles tol ajal 27-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 44 ettevõtet, millest täna on 14 ettevõtte juhatuses ja 5 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased). 

Jürgen Kirsise (kõik seotud ettevõtted) varad ja finantsid 2017. aastal:

  • Aktiivsete ettevõtete tööjõumaksud kokku: 217 666 eurot
  • Käibed kokku: 648 275 eurot
  • Kahjumid kokku: – 103 882 eurot
  • Töötajad kokku: 57
  • Suurim palgamaksja: GRAYTONE OÜ
  • 2018 aasta prognooskäibed kokku kõikides: 1 019 535 eurot

Viimati lahkus Jürgen Kirsis 3 kuud tagasi, tänaseks kustutatud, ettevõttest REVALCRAFT OÜ ja mees on ka likvideerija ettevõttes MOUNTBERG OÜ. Omaette kõnekas fakt on aga see, et Kirsise 14-st firmast on 12 omadega uppis.

VILEO MARINAS OÜ pankrotihalduriks määrati Oliver Ennok ja esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 19. novembril, algusega kell 16:30 Harju Maakohtu Tallinna kohtumaja saalis nr 4005.

Kõik artiklid

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi