Sulge
ALUSTA ÕPPIMIST
Ülevaade
Storybook platvormi tutvustus
Storybook rakenduste tutvustus
BRÄNDIJUHTIMINE JA DIGITURUNDUS
ISIKLIK MEEDIALEHT
USALDUSVÄÄRSUSE REITINGUD
VEEBIRAKENDUS (Chrome, Safari, Firefox)
MOBIILIRAKENDUS Storybook-MINI
MÜÜGIJUHTIMINE JA KLIENDIVÕRGUSTIK
OTSETURUNDUS
HANKED
TURUNDUSNIMEKIRJAD (CRM)
ANDMELIIDES (alternatiiv CSV)
TÖÖANDJA BRÄND JA PERSONALIJUHTIMINE
KARJÄÄRILEHT (Tööandja bränd)
TÖÖPAKKUMISED
TÖÖKUULUTUSE DIGITURUNDUS
TÖÖTAJATE OTSING
KREDIIDI- JA RAHAVOO JUHTIMINE
ETTEVÕTETE JA ISIKUTE RAPORTID
KREDIIDI- JA FINANTSTAUST VEEBIS (CRM, ERP)
VÕLAHALDUSTEENUSED
TUGITEENUSED
Juhendid
Eelmine Järgmine
Teemad
BRÄNDIJUHTIMINE JA DIGITURUNDUS

Kaasaegne tõsiseltvõetav bränd ja turundus on võrdselt olulised käibe kasvatamise eesmärgi täitmisel ehk kliendiga kontakti saamisel ja tema ostuotsuse mõjutamisel.

Brändingu abil kujuneb välja kliendi mulje firmast ja üldine arusaam pakkumistest. Turundus aitab tooteid ja teenuseid sobivalt kommunikeerida ning reklaam vormistab pakkumised.

Bränding

Bränd loob tugeva põhja visuaalsele identiteedile ja sõnastab turundussõnumite komplekti, mida kasutada müügis, kommunikatsioonis ja mujal, hoides kokku nii aega kui raha.

Brändi digiturundus

Brändi turundamine kannab edasi ettevõtte väärtusi ja sõnumeid, mis toimivad kooskõlas turundusstrateegiaga ja mille eesmärk on olla meeldivalt isikupärane ning ligitõmbav, sealjuures nähtav kõikjal veebis, kus tarbija liigub – püsivalt 365 päeva aastas.

Ettevõtte brändi usaldusväärsus

Ettevõtte usaldusväärsuse kujundavad ennekõike kõrged finants-, krediidireitingud ja maineskoorid, mis on tarbijale antud lubadus: „ Mind võib usaldada“ ja just usaldus teeb tarbijatest alatiseks pühendunud kliendid ja toetajad.

Kuna 87% tarbijatest ei tee veebis ostuotsust ilma, et nad oleksid veendunud ettevõtte usaldusvääruses, siis on oluline suunata toodete/teenuste turunduse teravik just sinna, kus tarbija otsib infot või vaatab konkurentide pakkumisi. Ainuüksi Inforegister.ee ja Storybook.ee keskkondi külastab igal kuul ca 650 000 kasutajat.

„Ettevõtte usaldusväärsus ja finantsvõimekus on edu saavutamiseks sama olulised, kui brändijuhtimine ja digiturundus!“

Loome tõeliselt tugeva sideme brändi ja tarbija vahel, selleks:

 • kujundame Sulle isikliku bränditud meedialehe ja rikastame selle taustinfoga (tehisintellekt);
 • avalikustame Sinu usaldusväärsed reitingud ja finantsvõimekuse;
 • laiendame Sinu brändiga meedialehe artikleid, tooteid, videoid jms kõikjal veebis (ka mobiilis) ja otsimootorites püsivalt 365 päeva aastas;
 • reklaamime Sinu tooteid/teenuseid ja suuname lingid tagasi Sinu veebilehele;
 • anname täiendava võimenduse müügiedu saavutamiseks.

„Seal, kus lõpeb brändijuhtimine ja digiturundus, tekib täiendav kasvupotentsiaal kliendivõrgustiku laiendamiseks ja müügi edendamiseks!“


ISIKLIK MEEDIALEHT
image
play-button

Vaata videot

Isiklik meedialeht annab selguse ja arusaamise sellest, kes te olete, millega tegelete, kes on teie publik ja milline on sõnum. Lisab juurde visuaalse identiteedi, millega tunnete sidet ja mille üle saab uhkust tunda. Täiendab vaadet usaldusväärse sõnumiga, mis jõuab selgelt kliendini.

Isiklik meedialeht luuakse osaliselt tehisintellekti poolt ja uuendatakse vastavalt sellele, kuidas uuenevad või täienevad ettevõtte enda veebilehel uudised, tooted, brändivärvid, tööpakkumised, kampaaniad jms.

Meedialehte saab ka käsitsi täiendada/redigeerida/kustutada. Uudiste, pakkumiste, piltide jms lisamine on imelihtne, võttes vähem kui 15 sekundit ja annab sellega suure konkurentsieelise:


Tooted / teenused / kampaaniad / blogi / videod / hanked
image
play-button

Vaata videot

Brändijuhtimisega liitumisel sünkroniseeritakse meedialeht automaatselt ettevõtte brändivärvide, piltide, (blogi)uudiste, videote, toodete/teenustega ja peale sünkroniseerimist saab soovi korral meedialehte käsitsi redigeerida, täiendada või kustutada.

Automaatselt uuenevad:

 • Tööpakkumised (Töötukassa,  CV-Keskus, CV-online)
 • Hanked (riigihanked)
 • Videoklipid (Youtube, Vimeo)
 • Uudised (blogi, sisuturundusartiklid)

Meedialehe profiil
image
play-button

Isiklik meedialehe profiil peegeldab tugevat brändikuvandit kõigest sellest, kes te olete ja enamgi veel – info on rikastatud usaldusväärsuse reitingutega ja paljude linkidega, mis kõik viivad tagasi teie veebilehele.

Brändikuvand ja visuaalne imago
image
play-button

Ettevõtte profiilil olles jääb kasutajale esimesena silma teie kaubamärgi värvid, logo ja suur peapilt. Soovi korral vaheta välja Storybooki vaikevärvid, pilt ja ikoon enda ettevõtte brändivärvide, pildi ja logo vastu:

 • Ettevõtte suur peapilt, logo, uudiste pildid ja värvikoodid (hele ja tume)
 • Isiku suur peapilt, avatari pilt ja värvikoodid (hele ja tume)

Slogan ja tutvustuskirjeldus
image
play-button

Ettevõtte ja/või isiku peapildil olev slogan ja selle kirjeldus jõuab lihtsasti otsimootoritesse ja näidatakse välja juba otsitulemuste esmavaates. Soovi korral vaheta välja Storybooki vaikeslogan ja kirjeldus enda ettevõtte slogani/tutvustuse vastu.

 • Ettevõtte (ja/või isiku) pealkiri – lühike slogan (kuni 250 tähemärki)
 • Ettevõtte toodete/teenuste (ja/või isiku) pikem kirjeldus (kuni 520 tähemärki)

Tooted / teenused
image
play-button

Tooted ja teenused esitatakse meedialehel piltidega illustreeritult slaididena.  Peamised tooted / teenused või nende kategooria(d) tõstetakse esile ja näidatakse suuremalt.  Kõik lingid viivad edasi täpsetele toote / teenuse asukohtadesse. 

 • Ettevõtte toote/teenuse slaidid luuakse tehisintellekti poolt
 • Avaliku isiku teenuste/oskuste mooduli käsitsi loomise võimalus avaneb september 2022

Sisuturundus, arvamuslood, uudised
image
play-button

Sisukaid arvamuslugusid on võimalik avaldada mistahes ettevõtte või avaliku isiku kohta. Lugu avaldub koheselt ettevõtte / isiku profiilil. Kõiki lugusid saab redigeerida või kustutada.

 • Artikli avaldamine
  image
  play-button

Artikleid saab avaldada eesti ja inglise keeles. Kvaliteetseid pilte, millega illustreerida artikleid, saab märksõna alusel välja valida pildipangast (3,5 miljonit pilti).

 • Maandusmislehe jagamine
  image
  play-button

Kui sul on maandumisleht (kampaania, pakkumine, video ms), mida tahaksid teistega jagada, saad seda teha loetud sekunditega. Soovi korral lisa juurde täiendav kirjeldus.

 • Automaatsed uudised
  image
  play-button

Kui sa pead oma kodulehel blogi/uudiseid, siis jõuavad nad ka automaatselt Storybooki meedialehele, mis omakorda peale linkides viivad kasutajad tagasi teie veebilehele

Ettevõtte üldinfo ja märksõnad
image
play-button

Täiuslike andmete ja asjakohaste märksõnadega profiil annab oluliselt suuremad võimalused, et inimesed teid ja teie teenuseid otsimootorite kaudu üles leiavad.

 • Üldised kontaktid
 • Tegevuslala märksõnad (SEO)
 • Veebilehed ja sotsiaalmeedia
 • Arvustused ja hinnangud
 • Töötajate kontaktid, filiaalid
 • Prognoositud finantsnäitajad

Uudiste laiendatud edasikuvamine
image
play-button

Kõik uudised, sisuturundusartiklid, arvamuslood jpm, mis ettevõtte kohta on Storybookis näha (kas käsitsi üles pandult või automaatselt uuenevalt), kuvatakse edasi Storybooki uudisvoogudes, Inforegistris ja kõikjal veebiruumis (Storybook WEB)

Ettevõtte profiil
image
play-button

Uudised/artiklid, tööpakkumised, müügipakkumised, hanked ja videod kuvatakse ettevõtte ja juhatuse liikmete profiilidel Storybookis ja Inforegistris kõige prominentsemal kohal (uuemad alati eespool).

NB! Kõnetage oma profiili külastajat kõige värskemate teadaannetega. Artikli avaldamine ei võta aega rohkem, kui 15 sekundit.

Valdkonna uudisvood
image
play-button

Ettevõtte uudiseid kuvatakse laiendatult edasi ka sama valdkonna (emtak, märksõna) ettevõtete profiilidel valdkonna uudisvoos (uuemad uudised alati eespool)

NB! Olge automaatselt oma uudisnuppudega olemas seal, kus Kasutaja teie konkurente vaatab! Hoidke oma uudiseid värskena, siis jääte paremini silma.

Storybook WEB´s
image
play-button

Kõiki uudisnuppe näidatakse ka teie kodulehe külastajatele. Ja enamgi veel, kui teie ettevõtte nimi esineb mistahes veebilehe sisus või veebitarkvaras, näidatakse teie ettevõtte brändi, uudiseid, usaldusväärseid reitinguid jpm.

NB! Vaadake järgi, mida teie ettevõtte kodulehe külastaja veebilehel näeb: Storybook WEB.

Meedialehe pistikprogramm (widget)
image
play-button

Storybooki meedialehe pistikprogramm on tarkvaramoodul, mis võimaldab teil oma veebilehel kuvada reaalajas Storybookis avaldatud uudiseid ja pilte.

NB! Kui avaldada uus uudis Storybookis, on see koheselt nähtav ka teie veebilehel. Kopeeri kood siit: meedialehe pistikprogramm.


Otsimootorite SEO, Schema ja tagasilingid
image
play-button

Vaata videot

Storybooki poolt optimeeritud otsimootorite SEO suurendab ettevõtte nähtavust ja toetab brändi tuntuse kasvu.

Otsimootorite jaoks on andmed struktureeritud (schema data). Kogu ettevõtte kohta olev informatsioon on korrastatud ja sildistatud, mida otsimootorite masinad suudavad paremini mõista ja inimestele otsitavat teavet näidata.

Artiklite ja toodete/teenuste jm tagasilingid ettevõtte veebilehele tõstavad veebilehe autoriteetsust ja paraneb ka positsioon otsimootorite tulemustes.

Nähtavuse suurendamine
image
play-button

Nähtavust aitab suurendada atraktiivne meedialeht, mis on rikastatud usaldusväärsuse reitingutega. Oluliselt võimendavad nähtavust struktureeritud andmed ja tagasilingid veebilehele toovad huvilised ostma.  

Atraktiivne meedialeht
image
play-button

Võta kontroll oma meedialehe üle, et iga külastaja, kes tuleb usaldusväärsuse tausta hindama, tunneks teid ära ja kõneta teda uudiste jms, et teil tekiks usalduslik suhe temaga. 

 • Brändivärvid (tume/hele)
 • Brändipildid
 • Rikkalik meedialeht

Avalikustatud usaldusväärsed reitingud
image
play-button

Avalikusta usaldusväärsuse reitingud ja finantsvõimekuse näitajad, et tarbija teaks, et Sinuga on kõik hästi ja Sind võib usaldada nii täna kui tulevikus.

 • Maineskoor
 • Krediidiskoor
 • Hinnangud
 • Finantsvõimekus

Struktureeritud andmed (Schema)
image
play-button

Storybooki poolt struktureeritakse kõik andmed. See tähendab, et otsimootoritele on üksikasjalikult kirjeldatud kogu teie ettevõtte info: sündmused, tooted, reitingud jpm, mis muudab teie ettevõtte meedialehe otsimootoritele koheselt arusaadavaks. Rohkelt tulemusi otsimootorite kaudu (nii veebis kui mobiilis) toovad kasutajad Teie meedialehele, kus on teie bränd, tooted, uudised jpm.

 • Ettevõte (Local business)
 • Bränd (Logo)
 • Reitingud reiting (Aggregate Rating)
 • Artiklid ja blogipost (Article)
 • Tooted (Product)
 • Videod (Videos carousel)
 • Töökuulutused (Job posting)

Tagasilingid kodulehele
image
play-button

Tagasilinke, mis viivad külastaja teie veebilehele, on hulgaliselt üle terve meedialehe. Kuna meedialehte kuvatekse ka valdkonna uudisvoogudes, Google jt otsimootorites, Storybook WEB-s, siis lähtekohti, kust külastaja (tarbija) teie kodulehele satub, on hulgaliselt üle veebiruumi.

Tagasilingid esinevad:

 • Tooted / teenused
 • Uudised ja kampaanialehed
 • Ostuhanked
 • Müügipakkumised
 • Tööpakkumised
 • Sotsiaalmeedia ja videod

USALDUSVÄÄRSUSE REITINGUD
image
play-button

Vaata videot

Positiivsed usaldusväärsuse hinnangud annavad ettevõttele ja juhatuse liikmele võimsa konkurentsi eelise, sest 87% tarbijatest ei tee veebis ostuotsust ilma, et nad oleksid veendunud ettevõtte usaldusvääruses. Enamgi veel, tarbija eelistab pikaajalise usaldusväärse taustaga ettevõtet lühiajaliselt usaldusväärsele ettevõttele, mistõttu on väga oluline oma usaldusväärsuse reitingud avalikustada.

Soovi korral tutvu ettevõtluskeskkonna statistikaga ning põhjustega, miks on oluline olla avalike positiivsete reitingutega nähtav SIIT.


Konkurentsi eeliste suurendamine
image
play-button

Vaata videot

Konkurentsi eelise saab ettevõte koheselt sellest hetkest alates, kui tarbijale on positiivsed reitingud avatud. Kõrged finants-, krediidireitingud ja maineskoorid on tarbijale antud lubadus: „ Mind võib usaldada“ ja just usaldus teeb tarbijatest alatiseks pühendunud kliendid ja toetajad.

NB! Reitingute avamiseks registreeru või logi Storybooki sisse ID-tarkvara abil.

Ettevõtete krediidiskoorid
image
play-button

Teaduspõhine ettevõtte krediidiskoor koondab taustainfo ühte numbrisse ning hindab firma maksejõulisust ja rahade laekumise tõenäosust täpsusega 99,5% järgneva 12 kuu jooksul. Ettevõtte krediidiskoori visualiseeritakse interaktiivses graafikas, mis näitab skoori seisundit või muutumist ettevõtte asutamisest alates kuni järgneva 12-kuu prognoosini.

NB! Soovi korral saad selle reaalajas toimiva krediidiskoori plugina lisada ka näiteks oma kodulehele.

Juhatuse liikmete krediidiskoorid
image
play-button

Juhatuse liikme krediidiskoor näitab juhatuse liikme kõikide seotud ettevõtete aritmeetilist keskmist – võttes aluseks kehtivate seostega ettevõtete krediidiskooride seisud reaalajas ja kehtetute seostega ettevõtete krediidiskooride seisud ajahetkel, mil juhatuse liige lahkus ettevõttest (mitte rohkem, kui 5 aastat tagasi).

NB! Näita avalikult, et oled ettevõtja, kes on eetiline, aus ja usaldusväärne.


Avatud taustinfoga nähtavuse suurendamine
image
play-button

Vaata videot

Kui tarbijal on valida avatud profiili ja usaldusväärse reitinguga ettevõtte või suletud profiili ja peidetud reitinguga ettevõtte vahel, siis üldjuhul teeb ta oma valiku peaaegu alati esimese kasuks.

Avatud profiil positiivsete reitingutega saavad kõrged hinnangud ka interneti otsimootorite poolt. Paranevad otsitulemused internetis - nii erinevate märksõnade, toodete, teenuste, uudiste kui piltide jms järgi.

Nähtavust laiendatakse lisaks Storybooki ja Inforegistri veebilehtedele ka brauserilaienduses WEB ning mobiiliäpis MINI.

 • Storybook WEB
  image
  play-button

näitab kõikjal internetis veebibrauseri ribal selle veebilehe omaniku usaldusväärsuse taustinfot. Lisaks tuvastab veebilehe või veebitarkvara sisus esinevate ettevõtete ja nende esindajate nimed, mille juures näitab infoaknaid, mis avanevad vaid ühe kliki või hiirekursori libistamisega.

 • Storybook MINI
  image
  play-button

näitab juba kõne sissetulemisel helistaja usaldusväärsuse reitingut ja finantsvõimekust. Avatud positiivsete reitingute korral mitmekordistad enda tehinguvõimalusi potentsiaalsete koostööpartneritega - nii helistades kui kirjutades (chat).

 • Inforegister.ee / ssb.ee
  image
  play-button

on veebiportaalid, mida külastab ühes kuus kokku ca 650 000 kasutajat ning mille kaudu käiakse hindamas ettevõtete ja ettevõtjate krediidi- ja finantsvõimekust, vaatamas tööpakkumisi, leidmaks kontakte jpm. Avatud profiili ja raportitega oled koheselt usaldusväärsem ja leitavam, suurendades seeläbi potentsiaalsete klientide hulka.

NB! Avatud profiiliga usaldusväärsed ettevõtted saavad veel lisaks olulisi eeliseid koostöösoovide ja tellimuste saamisel.


VEEBIRAKENDUS (Chrome, Safari, Firefox)
image
play-button

Vaata videot

Storybooki WEB´i pluginat kasutades on võimalik säästa aega ja raha, sest juba veebilehel olles saab teada, kes on selle omanik-ettevõte ja kas ta on usaldusväärne või mitte.

Ühtlasi saab teada, milline on ettevõtte  finantsvõimekus ja kui suur on vaba krediit, mille piires on soovituslik finantstehingusse astuda.

Storybook WEB pluginat saab alla laadida kohustusteta (ei vaja registreerimist) ja lisamine on imelihtne, võttes vähem kui 15 sekundit.

NB! Storybook WEB töötab ka Ipad´s ja Iphone´s, kui kasutada Safari veebibrauserit.


Veebilehed ja CRM, ERP tarkvarad
image
play-button

Vaata videot

Storybook WEB näitab kõikjal internetis veebibrauseri ribal selle veebilehe omaniku usaldusväärsuse taustinfot. Lisaks tuvastab veebilehe või veebitarkvara (CRM, ERP) sisus esinevate ettevõtete ja nende esindajate nimesid, mille juures näitab märgiseid, mis avanevad taustainfo vaid ühe kliki või hiirekursori libistamisega.

Storybook WEB`i kasutusjuhud
image
play-button

Storybook WEB´i kasutusjuhud on väga mitmekülgsed ja ei ole oluline, kas oled eraisik või ettevõtja – nutikalt koondatud info ja analüütika on alati Sinuga kaasas! Veebilehtedel liikudes või veebitarkvarasid kasutades, on vaid ühe kliki kaugusel näha oluline info e-poe omaniku, tööandja, äri-või tehingupartneri, konkurendi, investori, ettevõtete esindajate ja nende töötajate kohta.

 • E-poe usaldusväärsuse hindamine
  image
  play-button

Riskantse äririski skooriga e-poest ostmisel on suure tõenäosus tellitud kaupa mitte saada või hilineb e-pood tarne täitmisega. Kindlasti on oluline ka lugeda teiste e-poe kasutajate poolt lisatud kommentaare ja soovi korral jätta sinna ka enda hinnang. 

 • Äri- või tehingupartneri usaldusväärsus ja finantsvõimekus
  image
  play-button

Veebilehel kaupu ja teenuseid vaadates, saab ka hinnata ka ettevõtte äririske. Juhul, kui krediidiskoori tulevikuprognoos on riskantne või puudub ettevõttel vaba krediit, saab lihtsasti leida teisi ettevõtteid, mis on usaldusväärsed ning pakuvad sarnaseid tooteid/teenuseid.

 • Tööandja usaldusväärsuse hindamine
  image
  play-button

Tööandja veebilehte vaadates, saab näha ka tema aktiivseid töökuulutusi, hinnata ettevõtte võimekust maksta palka ning soovi korral võtta vestlusakna kaudu ühendust ettevõtte juhatuse liikme või personalijuhiga.   

 • Juhatuse liikmete usaldusväärsus ja finantsvõimekus
  image
  play-button

Ettevõtetes teevad otsuseid ja sõlmivad tehinguid nende esindajad juhatuse liikmete rollides, mistõttu on oluline näha juhtide käitumismustreid, mis esitatakse koondülevaatena: kõigi tema juhitavate ettevõtete äririskid, prognooskäibed ja vaba krediit.

 • Rahvusvaheliste ettevõtete krediidihinnang
  image
  play-button

Mistahes rahvusvahelisel veebilehel olles, saab lihtsasti teha tellimust ettevõtte on-line krediidiraporti kohta. Lisaks saad soovi korral välisettevõtteid lisada monitooringusse. Krediidiraporteid saab valida 81 riigi ettevõtete hulgast.

 • Turundusnimekirjade loomine
  image
  play-button

Mistahes veebilehel olles, saab luua ka turundusnimekirju – selleks tuleb veebisisus märgendada märksõna(d) ja parema hiireklikga teostada otsing, mis annab valimi kõikidest usaldusväärsetest ettevõtetest, kes sarnaste märksõnade alusel tooteid ja teenuseid pakuvad. 


Storybook WEB´i kasutusvõimalused
image
play-button

Storybook WEB võimaldab veebilehtedel olles:                                              

- lugeda uudiseid ja/või neid avaldada
- hinnata ja kommenteerida veebilehte
- suhelda chat´s ettevõtete juhtide või nende töötajatega
- võtta inimestega ühendust otsekontakti teel (mobiil, email)

 • Ettevõtte artiklid, uudised, videod: lugemine ja avaldamine
  image
  play-button

Veebilehtedel olles saab lugeda ettevõtte uudiseid – artiklid, uudised, storytelling lood, videod, ettevõtte blogi, töökuulutused,  hanked, müügipakkumised, arvamuslood jms.
Samuti saab avaldada või jagada uudiseid ja arvamuslugusid ükskõik millise ettevõtte profiilile:
- kirjutades uudise / arvamusloo
- jagades kampaanialehte / videot

 • Ettevõtte kommenteerimine / hindamine
  image
  play-button

Veebilehtedel olles saab ettevõtet ka kommenteerida ja/või anda hinnaguid kolmele küsimusele viie palli süsteemis:
- Kuidas hindaksite seda ettevõtet?
- Kuidas hindaksite nende klienditeenindust?
- Kas soovitaksite ettevõtet sõbrale?
NB! Kommentaariumi kasutamiseks tuleb logida sisse Storybooki keskkonda.

 • Ettevõttele chat´i kirjutamine, videokõne tegemine
  image
  play-button

Veebilehtedel olles saab suhelda ka ettevõtte, juhatuse liikme või töötajaga, kirjutades vestlusaknasse.
Offline korral jõuab kiri ka ettevõttele või inimesele Storybooki sõnumipostkasti ja e-mailile.
Soovi korral saab otsesuhtlust pidada ka on-line videokõne teel või teha videokonverentskõne paljude inimestega korraga.
NB! Chat´i ja videokõne kasutamiseks tuleb logida sisse Storybooki keskkonda.

 • Ettevõtte töötajate otsekontaktide kasutamine
  image
  play-button

Veebilehtedel olles näeb ettevõtete juures ka kõiki võtmeisikuid, mis pärinevad avalikest registritest, andmekogudest ja veebist:  
- esindajate (kehtivad juhatuse liikmed jt rollid) nimed, emailid, telefonid
- töötajate nimed, ametid, emailid, telefonid


Storybook WEB`i seadistamine
image
play-button

Storybook WEB´i saab seadistada igale võimalikule soovile vastavaks - mõeldud on kõigi võimalike juhtude peale. Kui Sul on oma ettepanek, siis - ESITA PILET

Välja / sisse nimede otsija
Otsija leiab veebilehe sisust ettevõtete ja esindusrollidega isikute nimed.

Välja / sisse märksõnade otsija
Otsija leiab veebisisust ettevõtete märksõnad (tooted, teenused, valdkonnad) ja leiab üles ettevõtted, mis on usaldusväärsed ning pakuvad sarnaseid tooteid/teenuseid.

Välja / sisse seoste leidja
Seoste leidja avastab ühiseid seoseid nimede vahel.  See on rahapesu ja korruptsiooni tuvastamise tööriist, mille kasutusluba tuleb eraldi taotleda.

Klikiga / klikita sisu aken
Sisuteksti juures olev aken avatakse kas hiireklikiga või hiirekursoriga Storybooki pisikese logo kohale libistades.

Veebilehe värvid / originaaltaust
Igal veebilehel näidatakse kas veebilehe enda põhivärvidega infoakent (tume ja hele) või püsivalt Storybooki originaalvärvidega infoakent (sinine ja oranž).

Lühivaade / täisvaade
Veebibrauseri ribal näidatav infoaken on arvutiekraanil lahti kas täispikkuses või poolpikkuses skrollitavalt.  

Whitelist / Blacklist
Veebisisust nimede otsijad saab sisse lülitada ainult nendele veebidomeenidele (Whitelist), kus on soov neid näha, näiteks:
- raamatupidamise- ja müügihaldustarkvarad
- taustakontroll (Äriregister, krediidiinfo portaalid jms)
- internetipank, sotsiaalmeedia jm
Veebisisust nimede otsijad ei rakendu nendel veebidomeenidel, mis on lisatud Blacklisti.

Storybook WEB´i andmete uuendused ja analüütika

Storybook WEB´i andmed (artiklid, kommentaarid, raportid) uuenevad reaalajas ja analüütika (maineskoorid ja krediidiskoorid) uuenevad igal ööl.


Tooted/teenused kuvatakse eespool konkurente
image
play-button

Vaata videot

Kui oled usaldusväärne ettevõtja ning tellinud brändijuhtimise teenuse, siis võid kindel olla, et sinu tooteid ja teenuseid näidatakse igalpool eelisjärjekorras.

 • Storybook WEB` brauserilaienduse
  image
  play-button

  kaudu on tarbijal (kasutajal) võimalik leida ettevõtte tegevusala või märksõna alusel sarnaseid ettevõtteid - ole hoolas lisamaks enda profiilile toodete/teenuste märksõnu.
 • Müügi- ja turunduslistidesse
  image
  play-button

  lisatakse vaid usaldusväärseid ja tegutsevaid ettevõtteid, kellega on potentsiaali koostööd alustada - esined paljudes sihtrühma turunduslistides ja suurendad seeläbi koostöövõimalusi.
 • Storybooki kliendivõrgustiku
  image
  play-button

  kaudu viime ettevõtted omavahel kokku (nii pakkujad kui tellijad) - suurendad koostöövõimalusi endale huvipakkuvas valdkonnas.
 • Tööpakkumised, kampaania pakkumised, hankekutsed
  image
  play-button

  kuvatakse keskkonna külastajatele eelisjärjekorras.
 • Uudiseid ja sisuturundusartikleid
  image
  play-button

  kuvatakse edasi ka valdkonna uudisvoogudes - Sinu artikkel võib jõuda lihtsasti tuhandete silmapaarideni.

MOBIILIRAKENDUS Storybook-MINI

Mobiilirakendus näitab juba kõne sissehelisedes ära, kes on see isik või ettevõte, kes sulle parasjagu helistab ning missugune on tema usaldusväärsus ja finantsvõimekus.

Mugav viis valida, kellega rääkida soovid ning kelle kõne pealt oma väärtuslikku aega kokku hoida. Soovi korral saab lisainfo nägemiseks liikuda edasi Storybooki raportitesse.

Ole teadlik sellest, kes Sulle helistab

Sissetuleva kõne osas näitab rakendus ära helistaja nime, ameti, ettevõtte, valdkonna, asukoha ja usaldusväärsuse reitingu (krediidiskoor).

Juba sissetuleva kõne helisedes on näha, juhul kui Sulle helistab riskantne ja rahatu ettevõtja või tüütu telemarketing firma - saad rahulikult kõnele vastamata jätta ning panustada oma aega väärtuslikematele tegevustele. Kui helistaja on aga usaldusväärne ja toimekas, siis saad juba ennast ette valmistada võimaliku uue koostööpartneriga suhtlemiseks.

Riigisektorist kõnet saades, võid olla kindel, et rakendus näitab Sulle juba kõnehelina ajal helistaja nime ja tema ametit, osakonna-, organisatsiooni- ja/või asutuse nime. Ole juba enne kõne vastuvõtmist teadlik sellest, kui Sulle helistatakse näiteks Maksuametist, Tarbijakaitsest või mistahes Eesti riigiasutusest.

Vaata visuaale SIIT.

Leia otsekontakte 450 000 ettevõtja hulgast

Mobiilirakenduse kaudu on hõlpsasti leitavad juhatuse liikmete või ettevõtete töötajate (ostujuhid, raamatupidajad jms) otsekontaktid.

Võimalik on leida kontakte ka märksõnade järgi.

Storybook MINI on beta versioonis testitav. Oled huvitatud testimisest? Küsi testversiooni SIIT

BRÄNDIJUHTIMISE ja DIGITURUNDUSE pakett

Vaata soodustus-paketti ettevõttele -12%

14-päevane tasuta prooviaeg. Täielik ligipääs.

Vaata sooduspakkumist eraisikule -50%

14-päevane tasuta prooviaeg. Täielik ligipääs. Vaatan

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.